Składniki - Laminine

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Składniki

Laminine tworzą: ekstrakt z tkanki ptasich (kurzych) jaj, proteiny morskie (z chrząstki ryby) i fito-proteiny (z żółtego grochu). Składniki te zawierają zestaw 22 kompletnych i bardzo ważnych aminokwasów, których organizm potrzebuje do samouzdrawiania i naprawy, unikalny i opatentowany czynnik wzrostu fibroblastów (FGF), a także witaminy i minerały.

22 AMINOKWASY

01. Alanina – źródło energii
02. Arginina – dla męskiej płodności
03. Kwas asparaginowy – lepsze przyswajanie minerałów
04. Karnityna – wytwarzanie energii
05. Cystyna – stabilizuje łańcuchy białkowe, chroni i oczyszcza
06. Kwas glutaminowy – zmniejsza apetyt na alkohol i słodycze
07. Glutation – przeciwutleniacz
08. Glicyna – do oczyszczenia i gojenia się ran oraz jako przekaźnik w ośrodkowym układzie nerwowym
09. Histydyna – łagodzi alergię
10. Izoleucyna – na rozwój mięśni
11. Ornityna – wzmacnia mięśnie
12. Fenyloalanina – na samopoczucie i dobry humor
13. Prolina – w leczeniu urazów
14. Seryna – na odnowę komórkową
15. Tauryna – dla zdrowia komórek i dla mocnych nerwów
16. Treonina – dla rozluźnienia mięśni i uzyskania relaksu
17. Tryptofan – na likwidację depresji i bezsenności
18. Tyrozyna – przeciwutleniacz
19. Walina – dla siły mięśni
20. Metionina – wspiera wątrobę
21. Leucyna – niezbędna przy gojeniu się ran
22. Lizyna – likwiduje przeziębienie

Aminokwasy z powyższej listy oznaczone na czarno, to takie, które organizm człowieka potrafi sam stworzyć z produktów dostarczonych z jedzeniem. Aminokwasów oznaczonych na czerwono, nasz organizm nie może wytworzyć samodzielnie (z pożywienia). Aminokwasy oznaczone na czerwono mogą zostać dostarczone do naszego organizmu tylko i wyłącznie z zewnątrz, a preparat Laminine właśnie je posiada.

OPT9 - Opatentowana kluczowa substancja

OPT9 (Oligo Peptide Transporter 9) jest terminem wykorzystywanym przez LifePharm opisującym główny składnik stanowiący zastrzeżoną mieszankę, której jest 620 mg na kapsułkę Laminine.

OPT9 kryje w sobie naturalną kombinację składników odżywczych i energetycznych, które zawierają aminokwasy, oligopeptydy i glikopeptydy pochodzące z dziewięciodniowych, częściowo inkubowanych i zapłodnionych jaj, izolowane białka roślinne i morskie, które współpracują ze sobą w celu utworzenia super-pokarmu, zapewniając nam zdrowy umysł i ciało oraz dobre samopoczucie.

OPT9 czyni cuda w starzejących się komórkach i organizmie. Pomaga w przywróceniu energii, a efekty są szczególnie odczuwalne przez osoby starsze lub wychodzące z poważnej choroby. W wielu przypadkach są wręcz niewiarygodnie pozytywne zmiany.

Składniki takie jak aminokwasy pomagają naszej skórze w normalizacji i odnowie. Dostarczają również elementy odżywcze, które wpływają na włosy, funkcje pamięci, układ sercowo-naczyniowy. Te symbiotyczne składniki, pochodzące z naturalnych źródeł, są wyodrębnione i połączone w postać, która jest być może najlepszym suplementem diety, jaki kiedykolwiek odkryto.

Proto Embryonic Stage Extract, PESE (Young Tissue Extract, YTE)

Wyjątkowo ważny w Laminine jest aktywny składnik pochodzący z 9-dniowego zapłodnionego kurzego jaja. Ptasie jaja są inkubowane do osiągnięcia krytycznego momentu przedembrionalnego stadium zapłodnienia, kiedy aktywowany jest szybki wzrost komórek. Po 9 dniach zapłodnione jajo przekształca się w środowisku zawierającym wszystkie niezbędne elementy do stworzenia żywego organizmu, mającego największą ilość składników odżywczych i czynników ochrony. Inkubacja wspiera również rozwój kluczowych składników do najwyższych stężeń, tworząc unikalną kombinację aminokwasów, oligopeptydów i glikopeptydów. W tym konkretnym etapie, ta bardzo silna tkanka jest ekstraktowana z jajka. Proto Embryonic Stage Extract, PESE (Ekstrakt Wczesno Embrionalnego Stanu) jest fundamentem i podstawą Laminine. Opatentowany proces wydobywa tę newralgiczną odżywczą ciecz z białka jaja na wczesno embrionalnym etapie. Gdy jaja dojdą do tego etapu, aktywowane są substancje biologiczne, które wykazują korzystne właściwości metaboliczne. Te substancje biologicznej natury są wydobywane z frakcji białek, w ściśle określonym momencie rozwoju jaja, kiedy kluczowe odżywcze składniki osiągają szczyt koncentracji. Ekstrakcja może być dokonana jedynie dziewiątego dnia, nie wcześniej lub później. W rzeczywistości, dokładne godziny lub nawet minuty są krytyczne w procesie wydzielania tego odżywczego płynu. Na tym etapie forma "ptaka"jeszcze się nie rozwinęła. PESE ma swoje początki w doskonałości Young Tissue Extract lub YTE (Ekstarkt Młodej Tkanki) Doktora Bjodne Eskeland'a. Ekstrakt Młodej Tkanki (YTE) jest w postaci proszku. Zostało klinicznie udowodnione, że białka te zapewniają wielkie czterokrotne korzyści dla naszego ludzkiego organizmu. Efekty są zasadniczo podzielone na: znaczący wzrost odporności i energii; polepszenie w zakresie zdrowia seksualnego; zwiększenie siły mięśni u osób aktywnych sportowo; wpływ na mózg i ciało, w kierunku relaksacji, a więc korzystne dla osób zestresowanych.

Czynnik wzrostu fibroblastów FGF

PESE nie tylko zapewnia mechanizm szybkiego transportu bardzo ważnych składników odżywczych, ale zawiera podstawowy czynnik wzrostu fibroblastów FGF, który jest odpowiedzialny za aminokwasy i peptydy, aby były zużytkowane w odpowiedni sposób, przez przekierowanie ich do prawidłowego zagospodarowania przez organizm. Czynnik wzrostu jest również odpowiedzialny za pielęgnowanie własnych komórek macierzystych organizmu, zarówno zróżnicowanych i niezróżnicowanych.. Zwykłe preparaty aminokwasów nie zawierają czynnika wzrostu i nie mogą być wykorzystywane przez mózg w najbardziej skuteczny sposób. PESE zawiera bardzo silną i zrównoważoną kombinację nie tylko aminokwasów, ale również czynnik wzrostu fibroblastów (FGF). Aminokwasy pochodzące z tych płynów w połączeniu z FGF są w stanie poprawić funkcjonowanie mózgu, ponieważ są one "precyzyjnie" zaprojektowane tak, aby wspierać na początku najbardziej złożony etap narodzin nowego żywego stworzenia. Ten początek jest najbardziej krytycznym etapem rozwoju, tak jak start jest najbardziej złożoną funkcją podczas lotu samolotu.

Korzyści zdrowotne wynikające z jaj kurzych znane są od wieków. Ostatnio dalsze badania mechanizmu rozwoju zarodka w czasie inkubacji jaj ujawniły ekwiwalent naukowy "cudu życia". Zakładano, że moc składników odżywczych będących w zarodku w fazie drugiego etapu rozwoju jest wysoka, lecz dopiero niedawno uzyskano strukturę chemiczną początkowego ciała stałego jaj dla tych ważnych etapów. Podczas tego etapu zidentyfikowano oligopeptydy o małych masach cząsteczkowych. Te krótkie łańcuchy aminokwasów są zdolne do przekraczania bariery trawienia bez rozkładu lub zmiany proporcji oraz rozmiarów. Peptydy są znacznie silniejsze niż inne neuroprzekaźniki. Niewielkie ich ilości mają ogromną moc. Ponadto, absorpcja czynnika wzrostu fibroblastów (obecnego w PESE) przez zarodek gwałtownie wzrasta i FGF zostaje izolowany poprzez opatentowany proces na tym właśnie etapie inkubacji, wyodrębniony i liofilizowany dostarcza człowiekowi "cudu życia". Ekstrakcja PESE, zanim peptydy i FGF zostaną "zużyte" do budowy narządów i kości, pozwala opatrywać, naprawiać, konserwować mechanizmy organizmu, doskonale zbilansowanymi aminokwasami, peptydami i czynnikiem wzrostu.

Oligopeptydy to krótkie peptydy, zbudowane z dwóch do kilkunastu aminokwasów połączonych wiązaniami peptydowymi, obejmują dipeptydy, tripeptydy, tetrapeptydy, pentapeptydy. Ta bogata mieszanka może być interpretowana jako budulec pozbawiony jednak ukierunkowanego działania. To FGF działa tak, że wskazuje kierunek, w którym ma ona zmierzać i działać. To właśnie dlatego suplement diety Laminine ma tak szeroki zakres działania i korzyści. W 1988 r. przeprowadzono badania dzień po dniu i wykazano, że FGF jest obfity w PESE, a także w ludzkim łożysku. FGF nie występuje w ludzkich dorosłych organach. FGF jest odpowiedzialny za budowanie okładziny w naczyniach krwionośnych, tworząc infrastrukturę dla przepływu substancji odżywczych do ważnych obszarów mózgu i narządów. Badania przypisuję FGF korzystne działania na wiele zaburzeń neurologicznych. Były wyraźne wyniki pokazujące, że FGF może wpływać na wzrost neurytów. Neuryty są nadawcą sygnałów (aksony) i odbiorcą sygnałów (dendryty) dołączone do neuronów mózgu. Badania pokazały również jasno, że nowe hodowle komórkowe wykazują dramatyczny wzrost pobudzenia peptydów i aminokwasów w obecności czynnika wzrostu fibroblastów (FGF). Wynik ten potwierdza hipotezę, że na rozwój zarodkowy (jaja lub ludzi) wpływa bardzo precyzyjny mechanizm, który łączy unikalną kombinację aminokwasów, peptydów i FGF. W 1962 r. stwierdzono, iż komórki nerwowe macierzyste są utworzone przez organizm w odpowiedzi na zaburzenia i rezydują w pewnych obszarach mózgu. Mózg jest więc gotowy do naprawienia szkody. Komórki te okazały się zróżnicowane w szerokim zakresie neuronów. Neurony pochodzące z takich komórek nerwowych macierzystych są zdolne do migracji do różnych rejonów Centralnego Układu Nerwowego. Tak więc w rzeczywistości nasze ciało ma zdolność uzdrawiania się w miejscach, gdzie występują naturalnie utworzone komórki macierzyste.

Białka roślinne

Białko roślinne posiada istotny profil aminokwasów, który jest bardzo zbliżony do idealnego białka w pożywieniu człowieka (FAO/WHO, 1985 i 2002). Dla Laminine opatentowany proces izoluje białka, które mogą neutralizować korzyści z aminokwasów. Wynikiem tego jest związek, który ma wysoką zawartość kwasu glutaminowego (wzmacnianie funkcji poznawczych mózgu), rozgałęzione aminokwasy (przeciwdziałanie bezsenności), lizynę (kontrola uwalniania serotoniny, kontrola nastroju) i argininę (promowanie tlenku azotu i tworzenie hormonu wzrostu). To specjalnie wyizolowane białko tworzy silny, synergiczny skład, który zwiększa i poprawia aktywność mózgu.

Białka morskie

Wysokie poziomy glicyny znalezione w wybranym białku morskim (z oczyszczonej chrząstki rekina) ekstraktowano i dodano do Laminine. W połączeniu ze znaczną ilością hydroksyproliny do stabilizowania glicyny czyni pierwszorzędne pożywienie dla mózgu. Sama glicyna jest neuroprzekaźnikiem wykorzystywanym głównie w mózgu w celu kontroli poziomu glutaminianu. W połączeniu w ramach OPT9, staje się potężną siłą w celu wzmocnienia funkcji pamięci w mózgu. Laminine jest holistycznym suplementem wspierającym nie tylko tkanki ciała, ale zapewnia również substancje odżywcze dla mózgu.

Skład Laminine wymieniony na etykiecie:

Prawnie zastrzeżona mieszanka OPT9 (Ekstrakt z zapłodnionych jaj ptaków)
Proteiny roślinne i morskie (620 mg na kapsułkę)
Inne - żelatyna roślinna (kapsułki), dwutlenek krzemu, sterynian magnezu.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego