Poznaj LPGN - Laminine

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Poznaj LifePharm Global Network


Wszystkich nas łączy przynależność do rasy ludzkiej. Tworzymy największą i najsilniejszą sieć na ziemi. Wszystkie podziały między nami nie mają znaczenia wobec jednoczącego nas człowieczeństwa.

W LifePharm Global Network (LPGN) czcimy rasę ludzką. Zagrzewamy ją do walki o zwycięstwo. Dlaczego? Bo tutaj nikt nie musi przegrać, żeby ktoś inny mógł wygrać. Każdy może przekroczyć linię mety jako zwycięzca. Jak? Niezrównane możliwości prowadzenia działalności biznesowej z domu pozwalają nie tylko pomagać sobie i innym, ale także odnosić sukcesy dzięki pomaganiu innym. Tej działalności po prostu nie można prowadzić tylko dla siebie. Każde działanie, które podejmujesz dla siebie i swojej firmy, automatycznie pomaga też komuś innemu. Na tym właśnie polega ekscytujący pomysł, który leży u podstaw naszego biznesu.

Co więcej, LPGN idzie o krok dalej, jeśli chodzi o model marketingu sieciowego. Od momentu założenia nasza firma kieruje się filozofią, którą z dumą określamy jako „Przez Ciebie i dla Ciebie”. To rewolucyjne podejście do branży, a także nasza autorska receptura, struktura wynagrodzeń i możliwości, jakie daje marketing bezpośredni, zaczynają się od Ciebie i kończą na Tobie. To nie tylko słowa, to podstawa naszego biznesplanu. To zasadnicze przesłanie, jakie wprowadzamy w życie każdego dnia. Określa ono, kim jesteśmy i jak prowadzimy działalność biznesową. Słuchamy. Rozumiemy. Zależy nam. Z pasją przedstawiamy nasz produkt i możliwości wszystkim tym, którzy chcą cieszyć się lepszym zdrowiem i poprawić jakość życia swojego i innych.

Podejście oparte na trzech założeniach
Aby osiągnąć te kluczowe cele, koncentrujemy się na trzech najważniejszych aspektach naszego życia oraz na udoskonalaniu i rozwijaniu każdego obszaru:

ŻYCIE • ŹRÓDŁO DOCHODÓW • DZIEDZICTWO

ŻYCIE znamionuje jakość codziennego życia, w tym zdrowia, samopoczucia i energii, jakie można uzyskać dzięki rewolucyjnej recepturze. Słowo „Życie” znajduje się w naszej nazwie i jest punktem wyjścia wszelkich dalszych działań.


ŹRÓDŁO DOCHODÓW to możliwość zapewnienia utrzymania sobie i wspierania innych, w tym uzyskania niezależności finansowej i możliwości dysponowania czasem. Oferujemy źródło dochodów, a nasz program w tym zakresie (Livelihood Program) sprawia, że możemy wcielać nasze słowa w życie, zapewniając pomocną dłoń w tym biznesie wszystkim tym, którzy chcą i potrzebują wsparcia przy rozpoczęciu działalności.


DZIEDZICTWO to coś, co pozostawiamy po sobie, i sposób, w jaki nas zapamiętają. Dziedzictwo jest tym, co zdobywasz i co możesz przekazać komuś, kiedy realizujesz nasz wyjątkowy plan, odnosisz korzyści z produktu, a następnie dzielisz nagrody związane z obydwoma tymi elementami, jakie dostajesz od firmy, która jest w każdym aspekcie tworzona „Przez Ciebie, dla Ciebie”.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego