Opinie klientów - Laminine

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Cukrzyca II stopnia
Laminine przy cukrzycy II stopnia
Amputacja nóg, Udar, Autyzm
Laminine przy amputacji nóg, udarze, autyzmie
Demencja Starcza, Alzeimer
Laminine Przy Demencji starczej, Alzeimer
Rak, Zakrzepica żył, Łuszczyca, Paraliż dziecięcy
Laminine w leczeniu Raka, Zakrzepicy żył, Łuszczycy, Paraliżu dziecięcego
Bez komentarza....Cukrzyca
 
"Mój problem z cukrzycą!
Może przyda się informacja, w jaki sposób ujarzmiłem cukrzycę?
Otóż przypadek sprawił, że w 2008 roku dowiedziałem się o mojej cukrzycy (308mg/dl) i od tej pory stała się moją wierną towarzyszką na dobre i na złe chyba do końca życia.
 
Mimo zażywanych tabletek w 2014 zaczął się poważny problem, cukier podskoczył do 588mg/dl, skoki cukru od 80 do 320mg/dl i w ciągu kilku dni pojawiły się otwarte rany na prawym podudziu. Nie wiele dzieliło mnie od amputacji (słysząc rozmowę lekarzy uciekłem z izby przyjęć), oczywiście insulina, ból, i załamanie. Bardzo jestem przywiązany do swojej nogi i trudno było by mi się z nią rozstać.
 
Zacząłem szukać możliwości wolnych od skalpela i dużo by opisywać, czego próbowałem ( a rany otwarte, noga boli, cukier skacze). Kto szuka ten znajdzie, to stare przysłowie już niebawem i u mnie miało się spełnić.
 
Wybawieniem okazał się preparat o nazwie LAMININE, początkowo potraktowany jak kolejny cudowny wynalazek na wszystko, czyli na nic.  Na szczęście w tym przypadku nie miałem racji ( rany pozamykane - zostały tylko ślady, skoki cukru pomiędzy 80 - 160mg/dl, insuliny o 1/3 mniej, siofor z 3 na 2x dziennie. Żyć się chce!!!"
Ed.P.
 
****
 
Kobieta, 63 lata
Cukrzyca typu 2 na insulinie, 3 razy dziennie od 19 lat, cukier ponad 300.
Niedawno neurolog stwierdził martwicę żył obwodowych w kończynach dolnych i że nogi do obcięcia - prawie w ogóle nie mogła chodzić a mrowienie i pieczenie nóg doprowadzało kobietę do szału, to był ból nie do wytrzymania - nie spała całe noce była znerwicowana.
Bóle głowy migreny od rana do wieczora.
Wysokie ciśnienie 240/120,
alergie na wszystko,
kaszel cały rok,
chore serce (wieńcówka),
bóle stawów.
Od 26.08.2014r. zażywa przez pierwszy tydzień: 2 Laminine rano i 2 Laminine OMEGA+++ w południe oraz 2 Laminine wieczorem. Po tygodniu zmniejszone dawkowanie: 1 Lamininie rano i wieczorem oraz 1 Laminine OMEGA+++  w południe.
Po dwóch dniach zażywania nareszcie zaczęła przesypiać całą noc.
Zniknęły całkowicie bóle głowy, po 3 dniach zauważyła że nie ma bólu przy zmianie pogody.
Po tygodniu zażywania ustąpiły całkowicie bóle nóg, pieczenie i mrowienie. Może chodzić nawet po 2,3 km i nic nie boli. Jest szczęśliwa, że biega codziennie po całym mieście i nogi nie bolą.
Cukry bardzo się poprawiły 120-145. Zastrzyki insuliny zmniejszone do 2 dziennie.
Całkowicie odstawiła tabletki na ciśnienie, wyregulowało się do 120/70.
Zniknęły problemy z sercem.
Bardzo poprawiła się cera.
 
*****
 
"Witam serdecznie, pragnę podzielić się moją radością z efektów, jakie daje zarzywanie Lamininy. Od 11 lat jestem cukrzykiem i mam wszystkie przypadłości za tym idące - niewydolność krążenia, nadciśnienie, osłabione nerki, insulina 2xdziennie, dieta, ograniczenia w jedzeniu, leki 3xdziennie …a żyć się chce.
Do wypróbowania Laminie namówiła mnie żona, od stycznia zażywam 2xdz po 1 kapsułce Laminie i Laminine OMEGA+++. Pierwsze efekty otrzymałem w marcu: ciśnienie się ustabilizowało, w kwietniu zredukowałem leki na nadciśnienie, gdyż wartości były zbyt niskie i przez ciśnienie przysypiałem w pracy. Cukier, co rano taki sam wynik: 115, aktualnie biorę dalej tą samą dawkę Lamininy a leki na nadciśnienie zostały zmienione na słabsze przez lekarza - o połowę zmniejszona dawka i ciśnienie przy tym 120/80. Cukier, co rano mierzony dalej wynosi 115, a dawka insuliny została zmniejszona o połowę. Nie jestem senny, częściej zjem coś słodkiego, przy tym badania cukru pokazują stale ten sam wynik.”
Marian M. Jastrzębie Zdrój
 
****
 
Mężczyzna, 78 lat,
cukrzyca bez insulinowa (zażywał Glucophage 850mg 2 razy dziennie), utrata 90% wzroku, niedokrwienie mózgu, naruszenie pracy układu wydzielniczego(zaparcia).
Zażywał 2 kapsułki 2 razy dziennie.
Po miesiącu zauważono większą ruchliwość, leprze widzenie boczne jednym okiem.
Po dwóch miesiącach, zmniejszenie dawki leków do 1 dziennie.
 
Łuszczyca
 
Kobieta, 50 lat.
Zaawansowana łuszczyca przez ostatnie 33 lata. /patcz zdjęcia poniżej/
Stan na 28.01.2014r. - Przez 12 lat co roku jeździła nad morze martwe w celach leczniczych.
10 razy przeszła cykle lecznicze na Kubie w centrum leczenia łuszczycy.
W ciągu każdego roku: 6 miesięcy pracowała – 6 miesięcy przebywała w szpitalu.
Po miesiącu zażywania Laminine zaczęli zanikać żylaki, rozpoczęła się normalizacja pracy jelita.
Po 1,5 miesiącach – polepszenie wzroku i rozpoczęła się odbudowa płytek paznokci
Stan na 28.03.2014  - Po dwóch miesiącach zażywania Laminine zaczął złuszczać się naskórek.
Stan na 28.07.2014 - całkowicie oczyściła się skóra.
Stan na 01.09.2014 - Pierwszy w życiu wyjazd nad morze nie w celach leczniczych, tylko w celu wypoczynku. Pierwsze sukienki bez rękawów. Pierwszy raz odczuwanie komfortu bycia we własnym ciele.
 
 
 
 
Układ sercowo-naczyniowy
 
Mężczyzna, 62 lata
Rozrost gruczołu krokowego, osłabienie wzroku, żylaki na nogach, brak sił, wiotczenie skóry.
Od lutego2014 zaczął odczuwać dolegliwości z oddawaniem moczu. Zgłosił się do lekarza, dostał Nospę rozkurczowo, furaginę, pil dużo wywaru z pietruszki i tak to utrzymywało się do września 2014 roku.
 
12 września dostał ataku boleści z powodu całkowitego zatrzymania się moczu. Natychmiast zgłosil się do przychodni urologicznej, gdzie go za cewnikowano. Zeszło 2,5 L moczu i musiał czekać na miejsce w szpitalu do 18 września.
W tym samym czasie podawano mu 3 x 1 kaps już od chwili zgłoszenia się do urologa. Do szpitala zgłosił się 18 września i przebywał w nim do 22 września. W  czasie pobytu w szpitalu zażywał 3 x 3 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege. W szpitalu leczono go tylko zachowawczo, nie zgodził się na biopsje i inne leczenie szpitalne.
 
22 września wyszedł ze szpitala z wynikami: PSA-134.4, mocznik 45 mg/dl, kreatynina 1.71 mg/dl. Brał dalej 3x3 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege. W dniu 13 października powtórzono badania,  które wskazywały bardzo dobra poprawę stanu zdrowia - współczynnik gruczołu krokowego PSA -13.87,mocznik-25,1, kreatynina -1,10.
Następne wyniki zrobiono 29 stycznia 2015r i współczynnik PSA wynosił 5.78.
 
Od tej chwili bierze już 2x1 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege zapobiegawczo do dziś.
Czuje się dobrze, a przy okazji poprawił mu się wzrok, bardzo dużo złagodniały żylaki na obu nogach, stal się żywszy, nabrał sil, poprawił się koloryt skory i jej jędrność.
 
****
 
"Moja córka miała hemoroidy przez dwanaście lat, leczyła cały czas intensywnie, po urodzeniu drugiego dziecka 18 miesięcy temu i wszystko się podwoiło i powiększyło, więc była gotowa to operacyjnie usunąć. Zaproponowałem jej Laminine i po 6 tygodniach nie ma śladu! 
Dodam że zażywała 2 Lamininy rano i Laminine OMEGE+++ podczas obiadu. Produkt jest rewelacyjny!" 
Erwin M.
 
****
 
"Opisałem wcześniej związek z moją przyjaciółką cukrzycą i tak sobie myślę, żeby co jakiś czas podzielić się z Wami jak Lamiline wpływa na mnie i moje zdrowie. 
Nie będę opisywał opinii innych, skupię się na tylko na sobie. 
Otóż na początku kupiłem trzy opakowania i po miesiącu zauważyłem pozytywne zmiany odnośnie samej cukrzycy oraz powikłań z nią związanych. Z prozaicznych powodów (o których dżentelmeni nie rozmawiają) miałem 1,5 miesiąca przerwę. 
Po wznowieniu zakupów zacząłem się intensywnie kontrolować, chcę znać prawdę o działaniu preparatu. Mam nadzieję wypracować sobie darmową kurację, dlatego chcę widzieć co polecam znajomym. 
Na tę chwilę mogę podzielić czas na dwie ery, era z przed lamininy i era po lamininie. 
W erze po lamininie stwierdziłem oprócz (poprzedni wpis) stabilizacji cukru dodatkowo: 
Zmniejszenie szumu w uszach, który miałem odkąd pamiętam i do którego się przyzwyczaiłem ( teraz czegoś mi brakuje)
Zmianę ciśnienia krwi, od kilku dni nie przekracza 120/70 ( miałem 135-140/ 90-95) 
Z suplementacją jestem związany od 12 lat ( nie będę podawał firmy z wiadomych powodów). Laminine uplasował bym bliżej leków niż tradycyjnych suplementów ( działa szybko i skutecznie). 
Jestem coraz bardziej przekonany, że z czystym sumieniem mogę Laminine polecać swoim znajomym i bliskim." 
Ed.P. 
 
****
 
"Mój mąż, miał problem ze zdrowiem.
Objawy: mdłości, wymioty rankiem, czasami w ciągu dnia; zawroty głowy, szumy uszne, palpitacje serca, skoki pulsu i ciśnienia; kamyczki woreczka żółciowego (były liczne ok.7mm), cysty na nerkach;
Terapia: Laminine i Laminine Omega+++ bierze od sierpnia 2014r.
Laminine 2 x 2, Laminine Omega+++ 2 szt., a od tygodnia bierze 4 Laminine Omega+++ dziennie;
Od miesiąca +1 Digestive dziennie.
 
Po ok. 2 miesiącach nastąpiła poprawa: zniknęła część objawów: szumy, skoki ciśnienia, palpitacje, zmniejszyły się zawroty głowy i mdłości poranne, a co za tym idzie też wymioty.
Prawdziwa poprawa nastąpiła po dodaniu Digestive+++ oraz 2 kapsułki Laminine Omega+++.
 
Był na badaniu USG (przed planowanym terminem operacji woreczka żółciowego, pod koniec lutego 2015). Wyniki: Kamyczki zmniejszyły się do ok. 3mm (kilka pozostało).
Na jednej nerce zniknęła cysta, na drugiej zmniejszyła o 3/4, to znaczy że znika.
 
Mąż rezygnuje z operacji!!! Samopoczucie jest dobre, wraca humor i chęć do życia. Teraz coraz częściej słyszę słowa "jestem zdrowy" niż odwrotne.
 
Takie Jest Działanie Produktów LPGN!
Omegę dodałam po tym jak lekarz stwierdził 2 tygodnie temu, że ma osteoporozę w części lędźwiowej - zalecenie lekarza - brać produkty które ma żona... :)"
Eugenia S.
 
****
 
Kobieta, 45 lat
10.01.2014r stwierdzono nowotwór narządów rodnych - gruczorakolak.
10.01 trafiła do szpitala, wycięto narządy rodne i rozpoczęto tradycyjne leczenie. Poszły przeżuty na nerki i kręgosłup. 
25.09.2015 r. lekarz prowadzący stwierdził ze to jest ostatnie stadium i ze przerywają wlewy chemii bo nie ma żadnych szans. Należy ją umieścić w hospicjum. Zapadł wyrok.
 
Od 25.09.2014r zaczęła używać Lamininę, 10 zwykłych i 2 Lamininy Omegą+++. W tym momencie prawie nie widziała, odżywiana była kroplówkami, i od kilku miesięcy nie wstawała z łózka. Bardzo cierpiała na odleżyny które miała na całych plecach i pośladkach. Stwierdzono też zakrzepice w prawej nodze.
 
Od momentu jak zaczęła zażywać Lamininę zaczęły się dziać nieprawdopodobne rzeczy. Odleżyny zniknęły w pierwszym tygodniu. Wcześniej nic nie pomagało. Po kilku tygodniach zaczęły spadać markery a poziom kreatyniny spadł z 8 do 1.6. Dwa tygodnie temu ten sam lekarz który wcześniej nie dawał jej żadnych szans stwierdził ze jest zszokowany, ale wyniki wcale nie wskazują ze jest chora na raka.
 
Dzisiaj, 3.02.2015r. właśnie miała kompleksowe badania łącznie z tomografem komputerowym. To NIESAMOWITE - Guzy nowotworowe na kręgosłupie prawie zniknęły. Nie ma też już zakrzepicy w prawej nodze. Pozostałe wyniki bardzo dobre. Tak działa Laminina!
 
****
 
 
Kobieta, 84 lata
Problemy krążeniowe i jakiś czas temu udar niedokrwienny.
Rozpoczeła od zażywania Laminine 2szt. oraz Laminine Omega+++ 1szt. dziennie.
Po około 7-9 dniach pojawiły sie niesamowite bóle stawów, zwłaszcza kolan. Ból opisywany jako nie do zniesienia.
Po konsultacjach za które dziękuję, okazało się, że jest to powiązane z "migracją" wapnia z naczyń do kości. Typowe zjawisko.
Działania:
Zwiększenie na 10 dni dawki 4 Laminine i 2 Laminine Omega+++ dziennie - bóle ustąpiły w 2 dniu zwiększonej dawki.
Obecnie wróciła do poprzedniej dawki: 2 Laminine i 1 Laminine Omega+++ dziennie.
Przyjmująca mówi o lepszym wzroku, energii i lekkości nóg.
To dopiero pierwszy miesiąc stosowania.
 
****
 
Mężczyzna
Zakrzepica żył, na skutek której 14 lat temu otworzyły się rany na nogach w okolicy kostek.
"Jestem Partnerem "LifePharm Global Network" od niedawna, dokładnie od początku lipca 2014 roku. Sam zacząłem zażywać Lamininę od 13 sierpnia, ponieważ niestety trzeba trochę czekać na przesyłkę z USA. 
Jak już zapewnię wiesz, mam otwarte rany na kostkach na skutek zakrzepicy żył. I mimo doskonałej opieki medycznej w Wielkiej Brytanii, gdzie obecnie mieszkam od 6 lat, to rany i tak nawet się nie zmniejszały. 
Natomiast już po 2 tygodniach od rozpoczęcia zażywania Laminine, rany zmniejszyły się o 20%, a ból ustąpił w 80% - 90%. Po nie całych 4 miesiącach zażywania Laminine, czyli na koniec listopada 2 rany już były naprawdę bardzo małe, a trzecia stale maleje z tygodnia, na tydzień.  
Ludzie pytają mnie, jak podziałała Laminine na moje nogi i niedawno w odpowiedzi dla jednej osoby napisałem dosyć obszerną odpowiedź:
 
Pytanie:
Chciałem się zapytać, jak działa Laminine na tą Twoją dolegliwość? Jest jakaś poprawa?
 
Odpowiedź:
Myślisz, że gdyby nie było poprawy, to bym reklamował Laminine i tą firmę? Działa i to rewelacyjnie.
Przed rozpoczęciem kuracji Lamininą, mało kiedy spałem, bóle ran na nogach były nieprzeciętne i każdej nocy budziłem się czasami kilkakrotnie w nocy i wyłem z bólu, poza tym wielkość ran - największa z nich na lewej nodze, na stronie zewnętrznej miała 14 cm wysokości i 7-8 cm szerokości. 
Po 2 tygodniach zażywania Laminine, ból ustąpił w 80% - 90% zacząłem sypiać, jak niemowlę, a rany zmniejszyły się o jakieś 20%, mówię tutaj o pierwszych 2 tygodniach. Z tym, że nadal zażywam tabletki przeciwbólowe, jednak podczas chodzenia ból jest jeszcze nieprzeciętny.
 
Listopad 2014
Zacząłem zażywać Laminine dokładnie od 13 sierpnia, natomiast ta rana, która była największa, obecnie ma jakieś 7 cm wysokości i 2-3 cm szerokości.
I tak samo inne rany drastycznie się zmniejszają. Za każdym razem, jak w środy, w przychodni pielęgniarki zmieniają mi opatrunki, to widzę kolejne zmiany i kolejne zmniejszanie się ran. 
Zmniejszyłem już zażywanie tabletek przeciwbólowych o ponad połowę. To również ogromny krok naprzód. 
Aczkolwiek ból na 2 ranach jeszcze występuje, no ale cóż, trzeba być cierpliwym. Jednakże zauważyłem, że od poprzedniej wizyty rany nie zmniejszyły się, a ból na jednej ranie się nawet lekko zwiększył, ale niestety przy mojej dolegliwości, to i tak jestem zszokowany, że nastąpiło takie działanie tylko po zażywaniu 3 kapsułek na dobę. Z braku kasy nie mogłem kupić więcej, ale teraz będę zamawiał większy pakiet, bo niestety muszę zwiększyć dawkę, czyli zażywać przynajmniej 3 kapsułki Laminine rano, 2 Laminine Omega w południe i 2-3 Laminine późnym popołudniem, lub wieczorem przed kolacją. 
Przypuszczam, że obecna dawka, jaką przyjmuje reguluje inne elementy w organizmie i nie starcza na cały organizm, dlatego muszę jak najszybciej zwiększyć dawkowanie. Wiem o tym od innych osób, u których np. dawkowanie wielkości 3 kapsułek na dobę kompletnie nic nie dawało, oczywiście przy innych dolegliwościach, natomiast po zwiększeniu dawki rozpoczynał się proces pozbywania się danego schorzenia.  
Tak na dobrą sprawę 3 kapsułki na dobę, to można stosować na katar, a nie w przypadku złego krążenia krwi i takich ran, jakie ja mam. Ale i tak niesamowicie to zadziałało.  
Wydaje mi się, a w zasadzie jestem więcej, niż pewien, że sama wiara w uleczenie też daje ogromną siłę, a ja uwierzyłem, że to właśnie Laminine mi pomoże po obejrzeniu kilku prezentacji, na których pokazywane były zdjęcia widocznych schorzeń na ciele danej osoby. 
 
Ale zauważyłem też inne zmiany.
Wcześniej musiałem zjeść przynajmniej 1 czekoladę na dobę, a obecnie jak jestem w sklepie, to nawet nie patrzę na półkę z czekoladami, tak samo coca-cola w puszce, to był mój ulubiony napój, obecnie ostatnio wypiłem 1 puszkę wczoraj, a wcześniej kilka tygodni temu. Zaczynam mniej słodzić herbatę, kawę, bo niedobrze mi się robi, jak posłodzę herbatę 4 łyżeczkami cukru, jak słodziłem w ciągu ostatnich wielu lat. Także, jak widać, następuje regulacja organizmu, dlatego niestety, muszę szybko zwiększyć dawkę zażywania Laminine.
 
Aha, kolejna sprawa – papierosy Nie wyobrażam sobie, abym mógł sobie ot tak rzucić palenie, ale coś się stało dzisiaj od rana. Jak rano zapaliłem papierosa, to zaatakował mnie straszny kaszel, myślałem, że to przejściowe, ale zapaliłem za niedługo kolejnego i znowu atak kaszlu, no kuźwa, myślę sobie, co jest grane? Mam przestać palić?  
Bywają takie dni, że wymiotować mi się chce, jak zapalę papierosa rano i przez cały dzień tak się właśnie czuję, także chyba będę musiał w końcu to rzucić.
 
Styczeń 2015
Od połowy grudnia 2014r nie zażywam już tabletek przeciwbólowych, aczkolwiek, jak chodzę, to jeszcze odczuwam ból, ale nie jest on już na tyle duży, aby dalej łykać prochy przeciwbólowe.  
Ta duża rana, która miała na początku 14cm wysokości i 7 szerokości, jak już wiesz w listopadzie 2014r zmniejszyła się praktycznie o połowę, dzisiaj ta rana ma 1,5 cm wysokości i 1 cm szerokości. Myślę, że w ciągu najbliższych tygodni zaczną się całkowicie zamykać, tym bardziej, że zamówiłem i już otrzymałem większy pakiet Laminine i obecnie od ponad tygodnia zażywam 2 kapsułki Laminine rano, 1 kapsułkę Laminine Omega+++, 1 Digestive+++ i 1 Immune+++. 
Niestety Laminine Omegę+++, Digestive+++ i Immune+++ mam tylko po 1 buteleczce, więc zażywam je po 1 kapsułce tylko rano podczas śniadania, natomiast dodatkowo podczas obiadu kolejne 2 kapsułki Laminine podstawowej i tyle samo wieczorem podczas kolacji, czyli podstawowej Lamininy zażywam obecnie 6 kapsułek na dobę.
 
Czyli mam dowód sam na sobie, że Laminine działa na cały organizm. A teraz, jak zwiększyłem dawkę, to myślę, że i całe ciało zacznie się odmładzać. Widać to na zdjęciach, na prezentacjach, że osoby w wieku np. 70 lat, gdy zaczęły zażywać nawet po 10 kapsułek na dobę i więcej, to po około roku czasu całe ich ciało odmłodniało na tyle, że wyglądają na osoby w wieku 40-50 lat.
To też daje mi ogromną wiarę w działanie tych preparatów." 
 
****
 
Kobieta, 63 lata
Cukrzyca typu 2 na insulinie, 3 razy dziennie od 19 lat, cukier ponad 300.
Niedawno neurolog stwierdził martwicę żył obwodowych w kończynach dolnych i że nogi do obcięcia - prawie w ogóle nie mogła chodzić a mrowienie i pieczenie nóg doprowadzało kobietę do szału, to był ból nie do wytrzymania - nie spała całe noce była znerwicowana.
Bóle głowy migreny od rana do wieczora.
Wysokie ciśnienie 240/120,
alergie na wszystko,
kaszel cały rok,
chore serce (wieńcówka),
bóle stawów.
Od 26.08.2014r. zażywa przez pierwszy tydzień: 2 Laminine rano i 2 Laminine OMEGA+++ w południe oraz 2 Laminine wieczorem. Po tygodniu zmniejszone dawkowanie: 1 Lamininie rano i wieczorem oraz 1 Laminine OMEGA+++  w południe.
Po dwóch dniach zażywania nareszcie zaczęła przesypiać całą noc.
Zniknęły całkowicie bóle głowy, po 3 dniach zauważyła że nie ma bólu przy zmianie pogody.
Po tygodniu zażywania ustąpiły całkowicie bóle nóg, pieczenie i mrowienie. Może chodzić nawet po 2,3 km i nic nie boli. Jest szczęśliwa, że biega codziennie po całym mieście i nogi nie bolą.
Cukry bardzo się poprawiły 120-145. Zastrzyki insuliny zmniejszone do 2 dziennie.
Całkowicie odstawiła tabletki na ciśnienie, wyregulowało się do 120/70.
Zniknęły problemy z sercem.
Bardzo poprawiła się cera.
 
Zaburzenie ciśnienia
 
Kobieta, 60 lat,
Promieniujące bóle w kolanach, wysokie ciśnienie, słaby wzrok.  
Laminine zażywała od połowy marca: 2x1 oraz 1 LaminineOmegę+++  w południe  przez 2 dni, następnie 2x2 Laminine oraz 1 LaminineOmegę+++  w południe  przez 10 dni, następnie zmniejszono dawkę  do 1x1 Laminine oraz 1 LaminineOmegę+++  w południe. 
Rezultat: zniknęły bóle promieniujące w kolanach i po dwóch tygodniach całkowicie ustały bóle nóg. Na dzień 4 czerwca -unormowało się ciśnienie oraz puls. Wzrok poprawił się, widzi napisy w telewizorze nie podchodząc do niego.  Lekarz okulista nie ukrywał zdziwienia, bo dokładnie Pani rok temu nie  widziała na tablicy ostatniej linijki liter i cyfr.   
 
****
 
"Mój mąż, miał problem ze zdrowiem.
Objawy: mdłości, wymioty rankiem, czasami w ciągu dnia; zawroty głowy, szumy uszne, palpitacje serca, skoki pulsu i ciśnienia; kamyczki woreczka żółciowego (były liczne ok.7mm), cysty na nerkach;
Terapia: Laminine i Laminine Omega+++ bierze od sierpnia 2014r.
Laminine 2 x 2, Laminine Omega+++ 2 szt., a od tygodnia bierze 4 Laminine Omega+++ dziennie;
Od miesiąca +1 Digestive dziennie.
Po ok. 2 miesiącach nastąpiła poprawa: zniknęła część objawów: szumy, skoki ciśnienia, palpitacje, zmniejszyły się zawroty głowy i mdłości poranne, a co za tym idzie też wymioty.
 
Prawdziwa poprawa nastąpiła po dodaniu Digestive+++ oraz 2 kapsułki Laminine Omega+++.
 
Był na badaniu USG (przed planowanym terminem operacji woreczka żółciowego, pod koniec lutego 2015). Wyniki: Kamyczki zmniejszyły się do ok. 3mm (kilka pozostało).
Na jednej nerce zniknęła cysta, na drugiej zmniejszyła o 3/4, to znaczy że znika.
 
Mąż rezygnuje z operacji!!! Samopoczucie jest dobre, wraca humor i chęć do życia. Teraz coraz częściej słyszę słowa "jestem zdrowy" niż odwrotne.
 
Takie Jest Działanie Produktów LPGN!
Omegę dodałam po tym jak lekarz stwierdził 2 tygodnie temu, że ma osteoporozę w części lędźwiowej - zalecenie lekarza - brać produkty które ma żona... :)"
Eugenia S. 
 
****
 
Kobieta, 63 lata 
Cukrzyca typu 2 na insulinie, 3 razy dziennie od 19 lat, cukier ponad 300. 
Niedawno neurolog stwierdził martwicę żył obwodowych w kończynach dolnych i że nogi do obcięcia - prawie w ogóle nie mogła chodzić a mrowienie i pieczenie nóg doprowadzało kobietę do szału, to był ból nie do wytrzymania.
- nie spała całe noce była znerwicowana, bóle głowy migreny od rana do wieczora. 
- wysokie ciśnienie 240/120, 
- alergie na wszystko, 
- kaszel cały rok, 
- chore serce (wieńcówka), 
- bóle stawów. 
Od 26.08.2014r. zażywa przez pierwszy tydzień: 2 Laminine rano i 2 Laminine OMEGA+++ w południe oraz 2 Laminine wieczorem. Po tygodniu zmniejszone dawkowanie: 1 Lamininie rano i wieczorem oraz 1 Laminine OMEGA+++  w południe. 
Po dwóch dniach zażywania nareszcie zaczęła przesypiać całą noc. 
Zniknęły całkowicie bóle głowy, po 3 dniach zauważyła że nie ma bólu przy zmianie pogody. 
Po tygodniu zażywania ustąpiły całkowicie bóle nóg, pieczenie i mrowienie. Może chodzić nawet po 2,3 km i nic nie boli. Jest szczęśliwa, że biega codziennie po całym mieście i nogi nie bolą. 
Cukry bardzo się poprawiły 120-145. Zastrzyki insuliny zmniejszone do 2 dziennie. 
Całkowicie odstawiła tabletki na ciśnienie, wyregulowało się do 120/70. 
Zniknęły problemy z sercem. 
Bardzo poprawiła się cera. 
 
****
 
"Witam serdecznie, pragnę podzielić się moją radością z efektów, jakie daje przyjmowanie
Lamininy. Od 11 lat jestem cukrzykiem i mam wszystkie przypadłości za tym idące - niewydolność krążenia, nadciśnienie, osłabione nerki, insulina 2xdziennie, dieta, ograniczenia w jedzeniu, leki 3xdziennie …a żyć się chce.
Do wypróbowania Laminie namówiła mnie żona, od stycznia zażywam 2xdz po 1 kapsułce Laminie i Laminine OMEGA+++. Pierwsze efekty otrzymałem w marcu: ciśnienie się ustabilizowało, w kwietniu zredukowałem leki na nadciśnienie, gdyż wartości były zbyt niskie i przez ciśnienie przysypiałem w pracy. Cukier, co rano taki sam wynik: 115, aktualnie biorę dalej tą samą dawkę Lamininy a leki na nadciśnienie zostały zmienione na słabsze przez lekarza - o połowę zmniejszona dawka i ciśnienie przy tym 120/80. Cukier, co rano mierzony dalej wynosi 115, a dawka insuliny została zmniejszona o połowę. Nie jestem senny, częściej zjem coś słodkiego, przy tym badania cukru pokazują stale ten sam wynik.”
Marian M. Jastrzębie Zdrój
 
****
 
"Od około dwóch lat nie przespałam spokojnie jednej nocy. Nie mogłam zasnąć wieczorem a sen był płytki i krótki. Budziłam się rano z ciężką głowa, niezdolna do pracy. I tak dzień w dzień. Zaczęłam zażywać Laminine bez przekonania, ponieważ nic nie pomagało wcześniej, to dlaczego tym razem miało by być inaczej? Jakie było moje zdziwienie, kiedy po czterech dniach (!!!) obudziłam się rano ze świadomością, że przespałam całą noc i czuję się świetnie! Zażywam Laminine już od czterech miesięcy i problem z bezsennością pożegnałam na zawsze. Przyjemnym bonusem dla było również unormowanie ciśnienia i zniknięcie bóli żołądkowych. Teraz dołączyłam drugi preparat, Laminine Omega+++ i jestem ciekawa rezultatów!”
Janina S. Krzeszowice
 
Układ Trawienno-wydalniczy
 
"Mój klient po 1 dniu przyjmowania Lamininy ciągle spal, dziś rozmawiałam z zona jest dużo lepiej, maź jest w świetnym humorze, jak się budzi to jest uśmiechnięty (czego przedtem nie było) I zaczął chodzić regularnie na ubikacje, z czym tez przedtem był problem a to już po 2 dniach przyjmowania Lamininy."
Izabella B.
 
****
 
Kobieta zaczęła zażywać Laminine z powodu bólu głowy i nóg. Niedługo potem wyjechała do sanatorium i zabrała ze sobą Laminine, którą już w pierwszym dniu poczęstowała sąsiadkę na ból głowy.
Tego samego dnia cały sanatorium leżał pod kroplówkami na oddziale intensywnej terapii z powodu zatrucia…oprócz dwóch kobiet, które jedli to samo co wszyscy ale zażywali Laminine…
 
****
 
Kobieta,50 lat.
Ostatnie kilka lat były problemy z jelitem: nie może jeść nabiału, kapusty i wiele innych produktów. Bardzo martwiła sucha skóra i wypadające włosy.
Zaczęła zażywać Laminine po 2 sztuki 2 razy dziennie, Laminine OMEGA +++ po 1 sztuce 2 razy dziennie oraz Digestive +++ po 1 sztuce 2 razy dziennie podczas posiłków.
Zniknęli wszystkie bóle i kobieta może jeść absolutnie wszystko.
Zrzuciła kilka zbędnych kilogramów, skóra świeci się zdrowiem a włosy stały się puszyste i mocne. 
 
****
 
Kobieta 52 lata.
Ciężkie problemy w układzie pokarmowym
Zażywała tylko Digestive+++ 2 kapsuły rano i 2 kapsuły wieczorem przed posiłkiem.
Całkowita regulacja układu trawiennego oraz oczyszczenie i odmładzanie organizmu zewnętrzne.
 
****
 
"Jeżeli chodzi o odchudzanie to rewelacyjnie działa Digestive+++.
Jedna rano i jedna wieczorem.
Po 4 tygodniach straciłem na wadze ponad 4 kg. Po kilku dniach zażywania super wyregulowała mi się praca układu pokarmowego.
Ja dodatkowo ograniczyłem w diecie węglowodany. Miałem przedtem problem z zaparciami, po Digestive+++ - jak noworodek."
Tadeusz T.
 
****
 
"Mój mąż, miał problem ze zdrowiem.
Objawy: mdłości, wymioty rankiem, czasami w ciągu dnia; zawroty głowy, szumy uszne, palpitacje serca, skoki pulsu i ciśnienia; kamyczki woreczka żółciowego (były liczne ok.7mm), cysty na nerkach;
Terapia: Laminine i Laminine Omega+++ bierze od sierpnia 2014r.
Laminine 2 x 2, Laminine Omega+++ 2 szt., a od tygodnia bierze 4 Laminine Omega+++ dziennie;
Od miesiąca +1 Digestive dziennie.
 
Po ok. 2 miesiącach nastąpiła poprawa: zniknęła część objawów: szumy, skoki ciśnienia, palpitacje, zmniejszyły się zawroty głowy i mdłości poranne, a co za tym idzie też wymioty.
Prawdziwa poprawa nastąpiła po dodaniu Digestive+++ oraz 2 kapsułki Laminine Omega+++.
 
Był na badaniu USG (przed planowanym terminem operacji woreczka żółciowego, pod koniec lutego 2015). Wyniki: Kamyczki zmniejszyły się do ok. 3mm (kilka pozostało).
Na jednej nerce zniknęła cysta, na drugiej zmniejszyła o 3/4, to znaczy że znika.
 
Mąż rezygnuje z operacji!!! Samopoczucie jest dobre, wraca humor i chęć do życia. Teraz coraz częściej słyszę słowa "jestem zdrowy" niż odwrotne.
 
Takie Jest Działanie Produktów LPGN!
Omegę dodałam po tym jak lekarz stwierdził 2 tygodnie temu, że ma osteoporozę w części lędźwiowej - zalecenie lekarza - brać produkty które ma żona... :)"
Eugenia S.
 
****
 
„W poniedziałek po południu zabrałem na "okazję" matkę z kilkuletnim dzieckiem stojącą na przystanku. Obydwie bardzo przeziębione i "prychające".
 
Już w nocy obudziłem się z katarem i temperaturą. Rano miałem 38C. Czułem się bardzo źle. Zacząłem brać 3 razy dziennie po 2 IMMUNE+++. W środę tak samo. Wieczorem byłem na spotkaniu w Warszawie już  praktycznie bez objawów. Dzisiaj już nie ma śladu. W czwartek brałem 3 x 1.
 
Dzisiaj rano po 1. Profilaktycznie zażywam jedną.
 
Od jakichś 3 tygodni zażywam też po jednej DIGESTIVE+++. Problemy trawienne ustąpiły już po tygodniu.
 
Te preparaty są rewelacyjne!”
 
Tadeusz T.
 
****
 
Mężczyzna, 23 lata.
Choroba Leśniowskiego-Crohna
 
Zachorował w styczniu 2014 roku. Miał stan zapalny całego jelita grubego. Pod koniec stycznia 2014 r. postawiono mu diagnozę, że to Crohn i wypuszczono go ze szpitala.
 
Stan jego był  bardzo ciężki - biegunki co chwila, z krwią i straszliwe bóle, na które trochę pomagały środki przeciwbólowe. Dali mu kortyzon, który trochę poprawił sytuację, ale bóle, krwawienia i rozwolnienie nadal były, tylko ich częstotliwość zmalała. Nie mógł prowadzić normalnego życia, bo nie był w stanie oddalić się od domu, a i bóle były napadowe i tak silne. że  gdy go dopadły nie był w stanie się ruszać.
 
Dowiedziałam się o Lamininie pod koniec marca zaczęłam mu podawać 3x1 Laminine i 1x omegi dziennie. Syn nie wierzył w tę kurację, ale się jej poddał z rozpaczy, że nic nie pomaga. Nie widzieliśmy poprawy, ale nadal brał tę samą dawkę. Trochę się poprawiało, ale zmniejszając co 2 tygodnie ilość kortyzonu, wracały ostre objawy. Gdy doszedł do 10 mg kortyzonu - co jest ilością, którą normalnie produkuje organizm człowieka wróciły objawy takie lub nawet gorsze niż na początku choroby. Zwiększono wówczas dawkę kortyzonu, ale i to nie pomogło.
 
Wtedy tłumacząc tabele dawkowania Lamininy, opublikowaną w USA dowiedziałam się o tym, że można dawkować Lamininę inaczej i podawać jej dużo więcej. Zaleciłam mu, by zaczął  brać 3x2 Laminine i 3x1 Laminine OMEGA+++ dziennie. W ciągu 2 lub 3 dni wszystkie objawy ustąpiły. Przy każdym następnym zmniejszeniu ilości kortyzonu objawy wracały, ale już słabsze. Zwiększaliśmy wtedy ilość Laminine i wszystko się uspokajało. Tak doszliśmy do granicznej ilości kortyzonu - owych 10 mg. I wtedy wróciły trochę większe objawy choroby, ale zwiększyliśmy ilość Laminine i  nastąpiła poprawa. I tak za każdym razem przy obniżaniu dawki kortyzonu – zwiększenie dawki Liminine i za każdym razem pomagało. Doszliśmy do dawki 3x3 Laminine i 3x2 omegi. Ale nadal trzeba było próbować zmniejszać kortyzon, najpierw do 8,5 mg, potem do 7,5 mg. Na tej ilości pozostał ponad 1 miesiąc, bo bał się, że znów będzie gorzej.
 
3 tygodnie temu zszedł do 6 ,5mg i po raz pierwszy nic się nie wydarzyło. W 2 tyg. później dalsze obniżenie kortyzonu na 5,5mg i nadal nic się nie zmienia.
 
W tej chwili, czyli na początku listopada 2014 r. bierze dziennie 5 Laminine i 4 Laminine OMEGA+++. Okazało się bowiem, że w jego przypadku proporcja Laminine do Laminine OMEGA+++ musi być większa.  Dawkowanie dopasowywaliśmy do sytuacji i metodą prób i błędów doszliśmy do takiego rozwiązania. Jak uda się pozbyć kortyzonu będziemy zmniejszać dawkowanie Laminine i zobaczymy. Tymczasem syn czuje się jak całkiem zdrowy człowiek. Choć jeszcze na chemicznych lekach, ale liczymy na to, że niedługo i one zostaną całkiem odstawione.
 
****
 
ZANETA 30 lat. Fizjoterapeutka.
Objawy przed zażyciem Laminine:
zapalenie ścięgien związane z przeciążeniem pracą ( ręce spuchnięte, czerwone, bardzo bolesne, nie umiałam podnieść kubka z herbatą, dostałam od lekarza diklofenak, ale nie pomógł)
częste nawracające zapalenia pęcherza, częstomocz (czasem co pół godziny silna nagła potrzeba oddania niewielkiej ilości moczu)
częste uczucie zmęczenia (związane z niedoczynnością tarczycy, mimo stosowania leku)
 
objawy po zażyciu Laminine (dawka 2x2 Laminine 1x Laminine OMEGA+++):
po zażyciu drugiej dziennej dawki Laminine bóle rąk i przedramion zniknęły (!!) całkowicie po ok 30 minutach. Uldze w bólu towarzyszył jednak silny ból głowy oraz wielokrotne oddanie moczu z towarzyszącym bólem i pieczeniem (byłam pewna, że jest to zapalenie pęcherza), ale ustąpiło po nocy.
Mimo codziennej pracy w zawodzie ręce są w bardzo dobrym stanie.
Problem z częstym oddawaniem moczu ustąpił, mimo bardzo dużej ilości spożywanej wody, oddawaniu moczu nie towarzyszy nagła potrzeba ( wcześniej było tak źle, że kiedy tylko poczułam parcie na mocz od razu musiałam go oddać) potrafię teraz po prostu "trzymać" .
Na drugi dzień po za życiu Laminine wystąpiła wysypka na twarzy, która ustąpiła po ok tygodniu.
Zmieniła się też barwa i zapach moczu, w pierwszych dniach stosowania czułam też od siebie "dziwny" zapach, który całkowicie ustąpił po 2,3 dniach.
Mam zdecydowanie więcej energii, nie potrzebuję już 8, 9 godzin snu żeby się wyspać mam też zdecydowanie lepszy humor. 
Od początku terapii minęły 4 tygodnie.
 
****
 
"Od około dwóch lat nie przespałam spokojnie jednej nocy. Nie mogłam zasnąć wieczorem a sen był płytki i krótki. Budziłam się rano z ciężką głowa, niezdolna do pracy. I tak dzień w dzień. Zaczęłam zażywać Laminine bez przekonania, ponieważ nic nie pomagało wcześniej, to dlaczego tym razem miało by być inaczej? Jakie było moje zdziwienie, kiedy po czterech dniach (!!!) obudziłam się rano ze świadomością, że przespałam całą noc i czuję się świetnie! Zażywam Laminine już od czterech miesięcy i problem z bezsennością pożegnałam na zawsze. Przyjemnym bonusem dla było również unormowanie ciśnienia i zniknięcie bóli żołądkowych. Teraz dołączyłam drugi preparat, Laminine Omega+++ i jestem ciekawa rezultatów!”
Janina S. Krzeszowice
 
****
 
Kobieta, 44 lata.
Depresja po rozwodzie. Bezsenność, zaburzenie hormonalne.
Zażywa 2 kapsułki 2 razy:
Po tygodniu zauważyła poprawę snu, polepszył się stan ogólny.
Po 3 tygodniach objawy depresji całkowicie zniknęły.
Po trzech miesiącach zażywania Laminine bardzo dobre samopoczucie, ustąpiły wszystkie negatywne objawy oraz wyraźna poprawa w pracy jelit.
 
****
 
Mężczyzna, 52 lata.
Od 9 lat bóle w kręgosłupie, w odcinku lędźwiowym oraz od 4 lat w lewym stawie biodrowym.
Zażywał Laminine od 2 lipca 2013 roku 2 razy dziennie po 3 kapsułki przez 3 miesiąca, następnie zmniejszył do 2 razy dziennie po 2 kapsułki. Na takim dawkowaniu pozostaje do dziś.
Od momentu zażywania:
po 6 dniach zaczął normalizować się sen – spokojny, głęboki bez wstawania do WC w nocy;
po 13 dniach zauważono poprawę pracy układu trawiennego – brak zgagi, mniejsze wzdęcia;
po 21 dniu znaczne zmniejszenie bóli w kręgosłupie i stawie biodrowym, większa elastyczność w stawach;
po 28 dniach wyciszenie emocjonalne i polepszenie pamięci i koncentracji;
po 41 dniach zanik bóli w kręgosłupie;
po 48 dniach brak boli w kręgosłupie nie wróciły do tej pory.
Obecnie jest bardzo dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.
 
Układ Hormonalny
 
"Moja żona od kilku lat miała następujące dolegliwości: notoryczne niewysypianie się, zmianę nastrojów (nazwijmy to depresją), silne uderzenia na sercu (po czymś takim musiała usiąść i odpocząć lub się wesprzeć na czymś), zapalenia stawów (różne części kończyn, barki etc), opuchlizna nóg, otyłość (mino ćwiczeń wg programu cardio, bez rezultatów), suchą, pękająca skórę (pomimo stosowania wysokiej jakości kosmetyków).
 
Oczywiście wizyty u lekarza, badania, badania, jeszcze jakieś badania jej zostały, lekarz powiedział, że to może być Hashimoto, jak wiecieciężko jest jednoznacznie określić, że to Hashimoto, ale wszystkie objawy świadczą o tym, stąd takie podejrzenie lekarza.
 
Kiedy udało mi się ściągnąć do domu Lamininę, w pierwszej kolejności 1op., kilka dni później 3 opakowania... Moja żona rozpoczęła zażywanie - jedna tabletka dziennie, po 3 dniach żona powiedziała mi, że odczuwa poprawę, ale nie chce nic mówić na wyrost, 5-go dnia już nie wytrzymała i pokazała mi skórę na rękach....
 
Od piątku do poniedziałku włącznie zasypiała gdziekolwiek usiadła, w nocy też spała, czasami sam się dziwiłem, że śpi tak spokojnie, wczoraj minął chyba 8 albo 9 dzień...
 
Wyniki: lekkie uderzenia na sercu, prawie niezauważalne, skóra jak alabaster, kolory na skórze twarzy, śpi doskonale i wstaje pełna życia, ból w stawach pozostał jeszcze w palach rąk, zeszła opuchlizna nóg.... Tyle na dzisiaj, może jutro opowiem o moich doświadczeniach 4 albo 5 dniowych - nie zapisałem dat.... a to wielki błąd, później się zapomina....
 
A na marginesie, żona używała jednego opakowania, drugie czekało na swoją kolej, założenie wcześniejsze było takie, że będzie spożywać 2op. miesięcznie.... skoro poszło tak dobrze, to drugie opakowanie przypadło mi." 
Przemek.
 
****
 
ŻANETA 30 lat. Fizjoterapeutka.
Objawy przed zażyciem Laminine:
zapalenie ścięgien związane z przeciążeniem pracą ( ręce spuchnięte, czerwone, bardzo bolesne, nie umiałam podnieść kubka z herbatą, dostałam od lekarza diklofenak, ale nie pomógł)
częste nawracające zapalenia pęcherza, częstomocz (czasem co pół godziny silna nagła potrzeba oddania niewielkiej ilości moczu)
częste uczucie zmęczenia (związane z niedoczynnością tarczycy, mimo stosowania leku)
 
objawy po zażyciu Laminine (dawka 2x2 Laminine 1x Laminine OMEGA+++):
po zażyciu drugiej dziennej dawki Laminine bóle rąk i przedramion zniknęły (!!) całkowicie po ok 30 minutach. Uldze w bólu towarzyszył jednak silny ból głowy oraz wielokrotne oddanie moczu z towarzyszącym bólem i pieczeniem (byłam pewna, że jest to zapalenie pęcherza), ale ustąpiło po nocy.
Mimo codziennej pracy w zawodzie ręce są w bardzo dobrym stanie.
Problem z częstym oddawaniem moczu ustąpił, mimo bardzo dużej ilości spożywanej wody, oddawaniu moczu nie towarzyszy nagła potrzeba ( wcześniej było tak źle, że kiedy tylko poczułam parcie na mocz od razu musiałam go oddać) potrafię teraz po prostu "trzymać" .
Na drugi dzień po za życiu Laminine wystąpiła wysypka na twarzy, która ustąpiła po ok tygodniu.
Zmieniła się też barwa i zapach moczu, w pierwszych dniach stosowania czułam też od siebie "dziwny" zapach, który całkowicie ustąpił po 2,3 dniach.
Mam zdecydowanie więcej energii, nie potrzebuję już 8, 9 godzin snu żeby się wyspać mam też zdecydowanie lepszy humor. 
Od początku terapii minęły 4 tygodnie.
 
****
 
Kobieta, 38 lat
Około roku występowały problemy z miesiączkami - zamiast krwi leciały skrzepy. Miała uderzenia gorąca, piekące stopy, wypadające garściami włosy.
Bierze tylko 1 kapsułkę dziennie, bo tyle może przeznaczyć miesięcznie.
Odeszły uderzenia gorąca, miesiączkuje bez skrzepów i innych zaburzeń. 
 
****
 
Kobieta, 44 lata.
Depresja po rozwodzie. Bezsenność, zaburzenie hormonalne.
Zażywa 2 kapsułki 2 razy:
Po tygodniu zauważyła poprawę snu, polepszył się stan ogólny.
Po 3 tygodniach objawy depresji całkowicie zniknęły.
Po trzech miesiącach zażywania Laminine bardzo dobre samopoczucie, ustąpiły wszystkie negatywne objawy oraz wyraźna poprawa w pracy jelit.
 
Układ ruchu
 
Kobieta, 68 lat,
Ciężki artretyzm, palce powykrzywiane,pod kolanami duże opuchnięcia. 
Po zażywaniu Laminine zeszła jej opuchlizna oraz ustąpił okropny bol, ma mnóstwo energii i zaczęła mieć jaśniejsze spojrzenie  na wszystko.  
Duże opuchnięcia pod kolanami tez zeszło. Wygląda tez inaczej, tzn lepiej na twarzy. 
Zażywa 2 Laminine rano, omega w obiad i 2 Lamininy wieczorem.  
 
****
 
Kobieta, 60 lat,
Promieniujące bóle w kolanach, wysokie ciśnienie, słaby wzrok.
Laminine zażywała od połowy marca: 2x1 oraz 1 LaminineOmegę+++  w południe  przez 2 dni, następnie 2x2 Laminine oraz 1 LaminineOmegę+++  w południe  przez 10 dni, następnie zmniejszono dawkę  do 1x1 Laminine oraz 1 LaminineOmegę+++  w południe.
Rezultat: zniknęły bóle promieniujące w kolanach i po dwóch tygodniach całkowicie ustały bóle nóg. Na dzień 4 czerwca -unormowało się ciśnienie oraz puls. Wzrok poprawił się, widzi napisy w telewizorze nie podchodząc do niego.  Lekarz okulista nie ukrywał zdziwienia, bo dokładnie Pani rok temu nie  widziała na tablicy ostatniej linijki liter i cyfr. 
 
****
 
Kobieta, 59 lat
Brak czucia w trzech palcach (od małego) na lewej stopie oraz na łydce do kolana po zewnętrznej stronie przez 12 ostatnich lat.
Po 12 miesiącach zażywania 4 Laminine dziennie i 2 Laminine Omega+++ - całkowity powrót czucia!
 
****
 
 
Kobieta, 84 lata
Problemy krążeniowe i jakiś czas temu udar niedokrwienny.

Rozpoczeła od zażywania Laminine 2szt. oraz Laminine Omega+++ 1szt. dziennie.
Po około 7-9 dniach pojawiły sie niesamowite bóle stawów, zwłaszcza kolan. Ból opisywany jako nie do zniesienia.
Po konsultacjach za które dziękuję, okazało się, że jest to powiązane z "migracją" wapnia z naczyń do kości. Typowe zjawisko.
Działania:
Zwiększenie na 10 dni dawki 4 Laminine i 2 Laminine Omega+++ dziennie - bóle ustąpiły w 2 dniu zwiększonej dawki.
Obecnie wróciła do poprzedniej dawki: 2 Laminine i 1 Laminine Omega+++ dziennie.
Przyjmująca mówi o lepszym wzroku, energii i lekkości nóg.
To dopiero pierwszy miesiąc stosowania.
 
****
 
ZANETA 30 lat. Fizjoterapeutka.
Objawy przed zażyciem Laminine:
zapalenie ścięgien związane z przeciążeniem pracą (ręce spuchnięte, czerwone, bardzo bolesne, nie umiałam podnieść kubka z herbatą, dostałam od lekarza diklofenak, ale nie pomógł)
częste nawracające zapalenia pęcherza, częstomocz (czasem co pół godziny silna nagła potrzeba oddania niewielkiej ilości moczu)
częste uczucie zmęczenia (związane z niedoczynnością tarczycy, mimo stosowania leku)
 
Objawy po zażyciu Laminine (dawka 2x2 Laminine 1x Laminine OMEGA+++):
po zażyciu drugiej dziennej dawki Laminine bóle rąk i przedramion zniknęły (!!) całkowicie po ok 30 minutach. Uldze w bólu towarzyszył jednak silny ból głowy oraz wielokrotne oddanie moczu z towarzyszącym bólem i pieczeniem (byłam pewna, że jest to zapalenie pęcherza), ale ustąpiło po nocy.
Mimo codziennej pracy w zawodzie ręce są w bardzo dobrym stanie.
Problem z częstym oddawaniem moczu ustąpił, mimo bardzo dużej ilości spożywanej wody, oddawaniu moczu nie towarzyszy nagła potrzeba (wcześniej było tak źle, że kiedy tylko poczułam parcie na mocz od razu musiałam go oddać) potrafię teraz po prostu "trzymać" .
Na drugi dzień po za życiu Laminine wystąpiła wysypka na twarzy, która ustąpiła po ok tygodniu.
Zmieniła się też barwa i zapach moczu, w pierwszych dniach stosowania czułam też od siebie "dziwny" zapach, który całkowicie ustąpił po 2,3 dniach.
Mam zdecydowanie więcej energii, nie potrzebuję już 8, 9 godzin snu żeby się wyspać mam też zdecydowanie lepszy humor.
Od początku terapii minęły 4 tygodnie.
 
****
 
Kobieta, 63 lata
Cukrzyca typu 2 na insulinie, 3 razy dziennie od 19 lat, cukier ponad 300.
Niedawno neurolog stwierdził martwicę żył obwodowych w kończynach dolnych i że nogi do obcięcia - prawie w ogóle nie mogła chodzić a mrowienie i pieczenie nóg doprowadzało kobietę do szału, to był ból nie do wytrzymania - nie spała całe noce była znerwicowana.
Bóle głowy migreny od rana do wieczora.
Wysokie ciśnienie 240/120,
alergie na wszystko,
kaszel cały rok,
chore serce (wieńcówka),
bóle stawów.
Od 26.08.2014r. zażywa przez pierwszy tydzień: 2 Laminine rano i 2 Laminine OMEGA+++ w południe oraz 2 Laminine wieczorem. Po tygodniu zmniejszone dawkowanie: 1 Lamininie rano i wieczorem oraz 1 Laminine OMEGA+++  w południe.
Po dwóch dniach zażywania nareszcie zaczęła przesypiać całą noc.
Zniknęły całkowicie bóle głowy, po 3 dniach zauważyła że nie ma bólu przy zmianie pogody.
Po tygodniu zażywania ustąpiły całkowicie bóle nóg, pieczenie i mrowienie. Może chodzić nawet po 2,3 km i nic nie boli. Jest szczęśliwa, że biega codziennie po całym mieście i nogi nie bolą.
Cukry bardzo się poprawiły 120-145. Zastrzyki insuliny zmniejszone do 2 dziennie.
Całkowicie odstawiła tabletki na ciśnienie, wyregulowało się do 120/70.
Zniknęły problemy z sercem.
Bardzo poprawiła się cera.
 
****
 
Kobieta,
Reumatoidalne Zapalenie stawów.
Zrobiłam zdjęcia moich dłoni z wykrzywionymi palcami. Biorę Laminine od 7 sierpnia. Na początek usunęła mi ból w okolicy nerki i zeszła opuchlizna z nóg; stopy były jak bańki - niewidoczne kostki. teraz  są jak wcześniej -bez opuchlizny. Zniknął też ból w wykrzywionych palcach, nawet nie zwróciłam uwagi na ten fakt. Do dobrego przyzwyczajamy się bardzo szybko. Ale brak tego bólu świadczy o działaniu Lamininy - gdy rosną zwyrodnienia - bardzo boli.
 
****
 
Kobieta,
Haluks, początek zwyrodnienia przy dużym palcu u nogi
Po około miesiącu brania 1 kapsułki lamininy podstawowej oraz jednej kapsułki Omegi 3 z apteki, znikł całkowicie stan zapalny, początek zwyrodnienia przy dużym palcu u nogi. Ból był przy wkładaniu każdego buta, nawet takiego który był wcześniej dobry. Chodzenie w butach wywoływało silny ból, zaczerwienienie kości przy paluchu i promieniował na duża część nogi, po dwóch tygodniach zażywaniu Laninine, powolutku, nie zauważalnie zaczął znikać aż do skutku.
 
****
 
Kobieta, 41 lat.
Ból i obrzęk stopy
Lekarze, po sprawdzeniu nerek, ścięgien i układu krwionośnego, uznali mnie za kompletnie zdrową i przestali się przejmować, zostawiając mnie i moją stopę samej sobie.
Na zwykłej Laminine stan mojej stopy się nie poprawiał. Jakieś 4 tygodnie temu dołączyłam sobie do zwykłej Lamininy OMEGA+++, początkowo nieregularnie, potem 1 kapsułkę dziennie.
Zażywałam: Laminine 2 kapsułki dziennie oraz Omega 3+++ po 1 kapsułce dziennie.
Przedwczoraj uświadomiłam sobie, że stopa mnie nie boli i opuchlizna zniknęła, a świadomość ta dotarła do mnie po całym dniu chodzenia po górach i to w trampkach. Notabene wczoraj obudziłam się też bez zakwasów, choć ostatni raz byłam w górach rok temu i wtedy przypłaciłam zakwasami znacznie krótszą wycieczkę.
 
Docierają też do mnie informacje od znajomych z ich wakacyjnych wojaży. Okazuje się, że i oni bardzo dobrze znoszą "aktywny wypoczynek" rowerowy po miesiącach rdzewienia w siedzącej pracy :)
 
****
 
Kobieta, 58 lat.
Zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych i kolan i bóle, które zazwyczaj towarzyszą tej chorobie.
Od końca maja 2013 roku przez dwa miesiąca zażywała 3 kapsułki 2 razy, następnie 2 kapsułki 2 razy dziennie do dziś. Po miesiącu zażywaniu Laminine poczuła różnicę przy chodzeniu, i następnie po kilku dniach bóle zaczęli powoli ustępować. We wrześniu na dwa dni był nawrót bóli zażyła większą dawkę Laminine i bóle zaczęli sukcesywnie ustępować.  Grudniu 2013 roku kobieta powiedziała, że czuję się młodsza o 20 lat!
 
****
 
Mężczyzna, 52 lata.
Od 9 lat bóle w kręgosłupie, w odcinku lędźwiowym oraz od 4 lat w lewym stawie biodrowym.
Zażywał Laminine od 2 lipca 2013 roku 2 razy dziennie po 3 kapsułki przez 3 miesiąca, następnie zmniejszył do 2 razy dziennie po 2 kapsułki. Na takim dawkowaniu pozostaje do dziś.
Od momentu zażywania:
po 6 dniach zaczął normalizować się sen – spokojny, głęboki bez wstawania do WC w nocy;
po 13 dniach zauważono poprawę pracy układu trawiennego – brak zgagi, mniejsze wzdęcia;
po 21 dniu znaczne zmniejszenie bóli w kręgosłupie i stawie biodrowym, większa elastyczność w stawach;
po 28 dniach wyciszenie emocjonalne i polepszenie pamięci i koncentracji;
po 41 dniach zanik bóli w kręgosłupie;
po 48 dniach brak boli w kręgosłupie nie wróciły do tej pory.
Obecnie jest bardzo dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.
 
Układ odpornościowy
 
"Moja żona od kilku lat miała następujące dolegliwości: notoryczne niewysypianie się, zmianę nastrojów (nazwijmy to depresją), silne uderzenia na sercu (po czymś takim musiała usiąść i odpocząć lub się wesprzeć na czymś), zapalenia stawów (różne części kończyn, barki etc), opuchlizna nóg, otyłość (mino ćwiczeń wg programu cardio, bez rezultatów), suchą, pękająca skórę (pomimo stosowania wysokiej jakości kosmetyków).
 
Oczywiście wizyty u lekarza, badania, badania, jeszcze jakieś badania jej zostały, lekarz powiedział, że to może być Hashimoto, jak wiecieciężko jest jednoznacznie określić, że to Hashimoto, ale wszystkie objawy świadczą o tym, stąd takie podejrzenie lekarza.
 
Kiedy udało mi się ściągnąć do domu Lamininę, w pierwszej kolejności 1op., kilka dni później 3 opakowania... Moja żona rozpoczęła zażywanie - jedna tabletka dziennie, po 3 dniach żona powiedziała mi, że odczuwa poprawę, ale nie chce nic mówić na wyrost, 5-go dnia już nie wytrzymała i pokazała mi skórę na rękach....
 
Od piątku do poniedziałku włącznie zasypiała gdziekolwiek usiadła, w nocy też spała, czasami sam się dziwiłem, że śpi tak spokojnie, wczoraj minął chyba 8 albo 9 dzień...
 
Wyniki: lekkie uderzenia na sercu, prawie niezauważalne, skóra jak alabaster, kolory na skórze twarzy, śpi doskonale i wstaje pełna życia, ból w stawach pozostał jeszcze w palach rąk, zeszła opuchlizna nóg.... Tyle na dzisiaj, może jutro opowiem o moich doświadczeniach 4 albo 5 dniowych - nie zapisałem dat.... a to wielki błąd, później się zapomina....
 
A na marginesie, żona używała jednego opakowania, drugie czekało na swoją kolej, założenie wcześniejsze było takie, że będzie spożywać 2op. miesięcznie.... skoro poszło tak dobrze, to drugie opakowanie przypadło mi." 
Przemek.
 
****
 
"W 2 przypadkach widzialem jak Immune błyskawicznie wyprowadzila ludzi z bardzo dużego przeziębienia. Temperatura, ból gardła i katar. Wystarczyło podać 3 x 3 i po przeziębieniu.
Immune ma też działanie przeciw zapalne. Kilka dnii temu mojej żonie spuchło dziąsło. Wcześniej juz kilka razy coś takiego jej się przytrafiało i zawsze kończyło się podawaniem antybiotyku. Teraz podałem żonie wieczorem 3 Immune, rano poprawiłem też 3 Immune, w południe też 3 Immune chociaż juz nie musiała bo opuchlizna znikla.
Żona codziennie zażywa Profilaktycznie 2 lamininy + 1 z omegą."
Tadeusz T.
 
****
 
Kobieta, 75 lat.
Od dłuższego czasu było podejrzenie białaczki. Zaczęło się od siniaków i wybroczyn.
Miała przetaczane koncentraty płytek.
Zaczęła brać Lamininę i Laminine Omegę+++ i po 22 dniach płytki krwi się podwoiły z 20 do 40 tysięcy a białe krwinki  (frakcja monocyty), które były bardzo wysokie teraz są w normie.
Początkowo brała 1Laminine x 2 razy dziennie oraz 1 Laminine Omega+++, następnie po 2 Laminine x 2 razy dziennie oraz 1 Laminine Omega+++.
Teraz odzyskała siły i lepiej się czuje a lekarze hematolodzy są w szoku ..
 
****
 
„Witam po przerwie:))) Byłam nieobecna przez parę dni a to dlatego, że dopadła mnie grypa. Niestety nie taka zwykła tylko gigant. We wtorek wieczorem zaczęło mnie łamać w kościach ,dreszcze itd...
Zażyłam ciepłą kąpiel i 5laminine i 2omegi. Byłam jakby walnięto mnie cegłą. W nocy co godzinne toaleta. Na drugi dzień rano jeszcze gorzej-myślałam, że umieram.
Zażyłam 5laminine i 3omegi, płukałam gardło  woda z sola himalajska=spalam cały dzien. Wieczorem 5laminine i 3omegi.Czwartek rano 5laminine i 3omegi i troszkę już lepiej się czułam ale cały czas masakra.
Piątek rano jak nowonarodzona cały czas jeszcze gardło zawalone ale o niebo lepiej. Rano 5laminine i 3omegi no i wzięłam się za sprzątanie chaty, pranie itd..... a wieczorem już przyjęłam klientkę(jestem masażystką dodam).
 
Sumując, wyszłam z gigant grypy w ciągu 3 dni bez żadnych lekarstw i innych świństw. Piłam tylko wodę z cytryna i miodem no i czysta wodę oczywiście +laminine i omega!!!! Jestem szczęśliwa i radosna ,ze mogę łykać ten cud. Suplementuje się już laminine od października i musze przyznać, że pozbyłam się drętwienia ręki i suchej skory pomiędzy palcami jak również jestem szczęśliwsza i rozsiewam ten pozytywizm gdzie się tylko da. Milej nocy pożeracze laminine!”
Małgorzata K.
 
****
 
Kobieta, 68 lat
„Podobnie, jak Tadeusz, złapałam "cos" jadać autobusem. Po mniej więcej godzinie pojawiła się wydzielina z nosa i drapanie w gardle.
Niezwłocznie sięgnęłam po preparaty stosując dawkę "szokowa": 5 LAMININE, 2 LAMININE OMEGA+++ i  5 IMMUNE+++. Wodę popijałam oczywiście małymi łykami niemal bez przerwy.
 
Jeszcze tego samego dnia objawy - wydzielina z nosa i drapanie w gardle ustąpiły, organizm nawet nie musiał zareagować podwyższeniem temperatury.
Dodam jeszcze ze LAMININE i LAMININE OMEGA+++  zażywam od pięciu miesięcy a od miesiąca dołożyłam IMMUNE+++ i DIGESTIVE+++.
Jest taka możliwość, ze organizm zasilany regularnie suplementacja zareagował na zwiększoną dawkę tak szybko. I dodam jeszcze, dla pełnego obrazu, ze mam tylko 68 lat.
 
Chce jeszcze dodać, aby informacja była pełna, ze LAMININE biorę od pięciu miesięcy, także OMEGE+++ a od miesiąca dołączyłam IMMUNE+++ i DIGESTIVE+++. Jest takie prawdopodobieństwo ze kompleksowe działanie preparatów pozwoliło organizmowi zadziałać błyskawicznie na zwiększona dawkę.”
 
****
 
„W poniedziałek po południu zabrałem na "okazję" matkę z kilkuletnim dzieckiem stojącą na przystanku. Obydwie bardzo przeziębione i "prychające".
Już w nocy obudziłem się z katarem i temperaturą. Rano miałem 38C. Czułem się bardzo źle. Zacząłem brać 3 razy dziennie po 2 IMMUNE+++. W środę tak samo. Wieczorem byłem na spotkaniu w Warszawie już  praktycznie bez objawów. Dzisiaj już nie ma śladu. W czwartek brałem 3 x 1.
Dzisiaj rano po 1. Profilaktycznie zażywam jedną.
Od jakichś 3 tygodni zażywam też po jednej DIGESTIVE+++. Problemy trawienne ustąpiły już po tygodniu.
Te preparaty są rewelacyjne!”
Tadeusz T.
 
Układ moczowo-płciowy
 
"Chciałem zacząć Lminine brać już wcześniej no ale żona brała 12 kapsułek dziennie (nowotwór) no i finansowo było to trochę za duży wydatek, teraz zmniejszyła dawkę bo się dobrze czuje no i zacząłem ja.
 
Co do samopoczucia to czuje się super. Przed Lamininą w nocy budziłem się 1-2 razy no i do ubikacji, bylem u lekarza zrobić badania, podejrzewałem prostatę no ale wszystko jest OK i zacząłem brać Laminine, po paru dniach zauważyłem, że noc przebiega spokojnie tzn. nie wstałem ani razu. Do pracy chodzę wypoczęty w pełni sil itd. no a co do męskości jak opisują to mężczyźni , to wszystko się zgadza (Panowie jeżeli śmiejecie się pod nosem i myślicie, że pisze bajki to zacznijcie brać Laminine i później będziecie pisać takie same bajki jak ja pisze)."
Józef P.
 
Bezpłodność
 
Kobieta, 33 lata.
Leczyła się na bezpłodność 13 lat.
Zaczęła zażywać Laminine 2 kapsułki 2 razy dziennie. Po czterech miesiącach zaszła w ciąży. Dziecku już jest 3 miesiąca, urodził się zdrowy i szybko się rozwija.
 
****
 
Kobieta, 36 lat.
Leczyła się na bezpłodność 15 lat.
Zaczęła zażywać Laminine bez przekonania, nie regularnie ale po 6-7 tygodniach zauważyła polepszenie samopoczucia  i zaczęła systematycznie brać 2 kapsułki 2 razy dziennie. Po trzech  miesiącach od czasu zwiększenia dawki zaszła w ciąży. Chłopczyk ma teraz 4 miesiąca, urodził się duży, zdrowy i szybko się rozwija.
 
Mózg
 
Chłopak, 18 lat.
Cierpi na epilepsję od 12 roku życia, po operacji guza mózgu. Chłopiec wyżył ale pojawiła się padaczka z codziennymi atakami. Leki przeciwpadaczkowe łagodziły ale nie usuwali ataków.
Do leków, zapisanych przez lekarza zaczęły podawać po 2 kapsułki Laminine 3 razy dziennie oraz Laminine Omega+++ po 1 kapsule 2 razy dziennie. Ataki nagle zaczęli zmniejszać się i stawały się coraz rzadsze. Ostatnio przez 8 dni nie było ani jednego ataku. Matka płacze z radości, a chłopak cieszy się życiem.
 
****
 
Kobieta, 64 lata.
Nie mogła jeździć samochodem, brało na wymioty, traciła świadomość, bliscy były zmuszeni dzwonić na pogotowie, trafiła nawet w reanimacje. 
Po zażywaniu Laminine przez 2 miesiąca po 2 kapsuły dziennie czuję się wspaniale, dużo energii, jeździ autem, przypadki zniknęły.
 
****
 
Chłopczyk, 4 lata.
Autyzm.
Po zażywaniu 1 kapsułki dziennie (z powodu braku pieniędzy u babci) po tygodniu wyciszył się i zaczął być bardziej kontaktowy, po niecałych 4 tygodniach pozwala się dotykać i obejmować i chętnie uczestniczy w zabawach z dzieckiem sąsiadów. 
 
****
 
Chłopczyk, 9 lat.
Autyzm. 
Po dwóch dniach zażywania Laminine, po 1 kapsułce x 2 razy dziennie pojawiała się reakcja organizmu - gorączka powyżej 39 stopni. Rodzice podjęli decyzje o zwiększeniu dawki do 4 kapsułek i dawali dziecku dużo wody. Następnego dnia temperatura spadła a po dwóch dniach dziecko powiedziało swoje pierwsze dwa słowa. 
Po czterech miesiącach zażywania Laminine i dodania 1 kapsułki Laminine OMEGA+++ rozwój dziecka nabiera tempo – chłopczyk dogania w rozwoju swoich rówieśników.
 
****
 
"Kochani muszę się pochwalić cudowną wiadomością.
Moja ciocia choruje na chorobę Parkinsona. Choroba gdy postępuje przejawia się brakiem apetytu, problemy z jelitami i chory zaczyna rozmawiać nie na temat .
Po tygodniu stosowania Laminine jest duża poprawa. Moja ciocia nabiera chęci do życia, powraca apetyt i co najważniejsze prowadzi rozmowę zupełnie logicznie.  Kochani to jest pierwszy tydzień a już takie postępy widać efekty. Laminine jest cudowna! Polecam każdemu."
Emi S.
 
****
 
Kobieta, 78 lat
Od kilku lat cierpi na demencje starczą lub Alzhaimera . Jednoznacznej diagnozy jeszcze nie postawiono. Kompletnie straciła pamięć t.zw krótką . Nie pamiętała co jadła na śniadanie 10 min wcześniej i że w ogóle jadła śniadanie . Zdarzały się dni że nie rozpoznawała bliskich. Wymykała się z domu i nie mogła trafić z powrotem . Kilka razy była poszukiwana po wsi . Czasami Ludzie dzwonili do rodziny, że chodzi dookoła sklepu i płacze . Nie wiedziała gdzie ma iść i jak się nazywa. Często była agresywna . Lekarze i znajomi radzili, by kobietę oddać do domu opieki , mówili że rodzina sama z nią sobie nie poradzi i że będzie coraz gorzej .
 
Od 5 tygodni podawano 4-5 kapsułek Laminine dziennie. Po 3 tygodniach była nieprawdopodobna różnica, zostały odstawione wszystkie leki. Po 5 tygodniach zażywania preparatu, rano wstała, zrobiła sobie śniadanie i poleciała na grzyby . Uwielbia je zbierać. A las jest oddalony od jej domu około kilometra i trzeba do niego przejść przez bardzo ruchliwą drogę łączącą Warszawę z Augustowem . Chodzi oczywiście sama i to kilka razy dziennie. Samodzielnie obiera włoszczyznę na zupę.
 
Od tygodnia dostaję jeszcze codziennie rano 1 kapsułkę z Laminine OMEGA+++.
 
****
 
Mężczyzna, 52 lata.
Od 9 lat bóle w kręgosłupie, w odcinku lędźwiowym oraz od 4 lat w lewym stawie biodrowym.
Zażywał Laminine od 2 lipca 2013 roku 2 razy dziennie po 3 kapsułki przez 3 miesiąca, następnie zmniejszył do 2 razy dziennie po 2 kapsułki. Na takim dawkowaniu pozostaje do dziś.
Od momentu zażywania:
po 6 dniach zaczął normalizować się sen – spokojny, głęboki bez wstawania do WC w nocy;
po 13 dniach zauważono poprawę pracy układu trawiennego – brak zgagi, mniejsze wzdęcia;
po 21 dniu znaczne zmniejszenie bóli w kręgosłupie i stawie biodrowym, większa elastyczność w stawach;
po 28 dniach wyciszenie emocjonalne i polepszenie pamięci i koncentracji;
po 41 dniach zanik bóli w kręgosłupie;
po 48 dniach brak boli w kręgosłupie nie wróciły do tej pory.
Obecnie jest bardzo dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.
 
Psychika
 
Kobieta, 42 lata.
Silna depresja, nie mogła spać po nocy i wszystko ja wyprowadzało z równowagi.
Bierze 2 Laminine oraz 1 Laminine Omega+++ od 2 tygodni. Od tygodnia śpi jak dziecko wszystko ma w nosie.
 
****
 
Kobieta, 32 lata
Stres, obniżenie dziąseł podczas ciąży
Zazywała: 2 kapsulki Laminine z rana, 2 wieczorem oraz Laminine OMEGA+++ raz dziennie.
Po dwóch miesiącach: Stała się bardziej zrelaksowana, mniej się denerwuję rzeczami codziennymi.
Oprócz tego, dziąsła, które znacząco się obniżyły w trakcie ciąży, zaczęły sie regenerować i wracać na swoje miejsce.
 
****
 
Kobieta, 44 lata.
Depresja po rozwodzie. Bezsenność, zaburzenie hormonalne.
Zażywa 2 kapsułki 2 razy:
Po tygodniu zauważyła poprawę snu, polepszył się stan ogólny.
Po 3 tygodniach objawy depresji całkowicie zniknęły.
Po trzech miesiącach zażywania Laminine bardzo dobre samopoczucie, ustąpiły wszystkie negatywne objawy oraz wyraźna poprawa w pracy jelit.
 
****
 
 
Kobieta 76 lat,
depresja, naruszenie pracy układu trawiennego (niestrawność), bóli po złamaniu kości udowe
Zażywała 3 kapsułki 2 razy dziennie. Depresja zniknęła po 2,5 tygodniach.
 
Sen
 
Kobieta, 
Zaburzenia snu, niski poziom energii, nadmiernie wypadające włosy
Lamininę zażywa drugi miesiąc po 1 kapsułce dziennie.
Normalizował się sen, budzi się wypoczęta. Zwiększył się poziom energii. Przestały wychodzić włosy. 
 
****
 
Kobieta, 63 lata
Cukrzyca typu 2 na insulinie, 3 razy dziennie od 19 lat, cukier ponad 300.
Niedawno neurolog stwierdził martwicę żył obwodowych w kończynach dolnych i że nogi do obcięcia - prawie w ogóle nie mogła chodzić a mrowienie i pieczenie nóg doprowadzało kobietę do szału, to był ból nie do wytrzymania - nie spała całe noce była znerwicowana.
Bóle głowy migreny od rana do wieczora.
Wysokie ciśnienie 240/120,
alergie na wszystko,
kaszel cały rok,
chore serce (wieńcówka),
bóle stawów.
Od 26.08.2014r. zażywa przez pierwszy tydzień: 2 Laminine rano i 2 Laminine OMEGA+++ w południe oraz 2 Laminine wieczorem. Po tygodniu zmniejszone dawkowanie: 1 Lamininie rano i wieczorem oraz 1 Laminine OMEGA+++  w południe.
Po dwóch dniach zażywania nareszcie zaczęła przesypiać całą noc.
Zniknęły całkowicie bóle głowy, po 3 dniach zauważyła że nie ma bólu przy zmianie pogody.
Po tygodniu zażywania ustąpiły całkowicie bóle nóg, pieczenie i mrowienie. Może chodzić nawet po 2,3 km i nic nie boli. Jest szczęśliwa, że biega codziennie po całym mieście i nogi nie bolą.
Cukry bardzo się poprawiły 120-145. Zastrzyki insuliny zmniejszone do 2 dziennie.
Całkowicie odstawiła tabletki na ciśnienie, wyregulowało się do 120/70.
Zniknęły problemy z sercem.
Bardzo poprawiła się cera.
 
****
 
"Od około dwóch lat nie przespałam spokojnie jednej nocy. Nie mogłam zasnąć wieczorem a sen był płytki i krótki. Budziłam się rano z ciężką głowa, niezdolna do pracy. I tak dzień w dzień. Zaczęłam zażywać Laminine bez przekonania, ponieważ nic nie pomagało wcześniej, to dlaczego tym razem miało by być inaczej? Jakie było moje zdziwienie, kiedy po czterech dniach (!!!) obudziłam się rano ze świadomością, że przespałam całą noc i czuję się świetnie! Zażywam Laminine już od czterech miesięcy i problem z bezsennością pożegnałam na zawsze. Przyjemnym bonusem dla było również unormowanie ciśnienia i zniknięcie bóli żołądkowych. Teraz dołączyłam drugi preparat, Laminine Omega+++ i jestem ciekawa rezultatów!” Janina S. Krzeszowice
 
****
 
Kobieta, 44 lata.
Depresja po rozwodzie. Bezsenność, zaburzenie hormonalne.
Zażywa 2 kapsułki 2 razy:
Po tygodniu zauważyła poprawę snu, polepszył się stan ogólny.
Po 3 tygodniach objawy depresji całkowicie zniknęły.
Po trzech miesiącach zażywania Laminine bardzo dobre samopoczucie, ustąpiły wszystkie negatywne objawy oraz wyraźna poprawa w pracy jelit.
 
****
 
Mężczyzna, 52 lata.
Od 9 lat bóle w kręgosłupie, w odcinku lędźwiowym oraz od 4 lat w lewym stawie biodrowym.
Zażywał Laminine od 2 lipca 2013 roku 2 razy dziennie po 3 kapsułki przez 3 miesiąca, następnie zmniejszył do 2 razy dziennie po 2 kapsułki. Na takim dawkowaniu pozostaje do dziś.
Od momentu zażywania:
po 6 dniach zaczął normalizować się sen – spokojny, głęboki bez wstawania do WC w nocy;
po 13 dniach zauważono poprawę pracy układu trawiennego – brak zgagi, mniejsze wzdęcia;
po 21 dniu znaczne zmniejszenie bóli w kręgosłupie i stawie biodrowym, większa elastyczność w stawach;
po 28 dniach wyciszenie emocjonalne i polepszenie pamięci i koncentracji;
po 41 dniach zanik bóli w kręgosłupie;
po 48 dniach brak boli w kręgosłupie nie wróciły do tej pory.
Obecnie jest bardzo dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.
 
 
Odmładzanie
 
Kobieta, 52 lata.
Ciężkie problemy w układzie pokarmowym
Zażywała tylko Digestive+++ 2 kapsuły rano i 2 kapsuły wieczorem przed posiłkiem.
Całkowita regulacja układu trawiennego oraz oczyszczenie i odmładzanie organizmu zewnętrzne.
 
****
 
 
 
 
 
Regeneracja
 
"Niesamowita historia...
W piątek 24.04.2015, koleżanka zaczęła podawać Laminine swojej ciężko chorej mamie (80 lat). Była umierająca a lekarze nie wiedzieli, co jej jest. Już w sobotę zaczęła nabierać siły a dzisiaj już normalnie chodzi i o wiele lepiej się czuje. Jak tak dalej pójdzie to niedługo wypiszą ja ze szpitala:) Wyniki tez jej się już poprawiają?
Bierze 2xLaminine + 1 Laminine Omega + 2xLaminine."
Bartek G.
 
****
 
"Uchodzę za osobę teoretycznie zdrową ... jednak miewałem w przeszłości problemy zdrowotne.
Zacząłem od 2xLaminine rano + 1 Lminine OMEGA w ciągu dnia + 2xLaminine wieczorem.
 
Już po 2 godzinach od wzięcia pierwszych 2 kapsułek zauważyłem, że poprawia mi się wzrok ... przestała mnie kompletnie bolec głowa, (która potrafiła bolec całymi dniami).
 
Wrażenie, jakie miałem porównuje do sytuacji, w której siedzę cały dzień w pomieszczeniu, w którym włączony jest np. komputer i nagle ten komputer wyłączają ... robi się taka błoga cisza :) Tak właśnie się czułem ... totalny spokój :) Zasnąłem jak dziecko a następnego dnia obudziłem się pierwszy raz od wielu miesięcy bez bólu głowy :)
 
Po miesiącu zażywania Lamininy zrobiłem sobie komplet badan - łącznie z przeswietleniem klatki i tomografia komputerowa głowy. Wyniki krwi i innych badan mam najlepsze w całym moim życiu dorosłym, zregenerowałem kolano, w którym nie miałem czucia przez 25 lat a teraz normalnie czuje. Po udarze móżdżku sprzed 7 lat miałem silną nerwice lękową ... miewałem czasem zawroty głowy oraz lewa ręka i noga bywała słabsza a teraz nie ma różnicy w stosunku do prawej i minęły zawroty głowy, zniknęły mi zrosty na płucach, które miałem po zapaleniu opłucnej sprzed 15 lat  ... i wiele innych rzeczy .... długo by pisać ... i to zaledwie po 1 miesiącu brania tego suplementu."
Bartek G.
 
****
 
"Mój klient zaczął brać Laminine 3 tyg. temu ze względu na okropne bole w poskładanej przez lekarzy 3 lata temu stopie, bóle przez ostatnie 3 dni były bardzo mocno nasilone, nie przerwał dawkowania i dziś są mniejsze. Zaskoczył mnie również informacją iż lepiej widzi, właśnie zauważył czytając z pudelka Lamininy jej skład.
Izabella B.
 
****
 
Kobieta, 68 lat,
Ciężki artretyzm, palce powykrzywiane,pod kolanami duże opuchnięcia.
Po zażywaniu Laminine zeszła jej opuchlizna oraz ustąpił okropny bol, ma mnóstwo energii i zaczęła mieć jaśniejsze spojrzenie  na wszystko. 
Duże opuchnięcia pod kolanami tez zeszło. Wygląda tez inaczej, tzn lepiej na twarzy. 
Zażywa 2 Laminine rano, omega w obiad i 2 Lamininy wieczorem. 
****
 
"Zabieg chirurgiczny to usuwanie skutków, przyczyna pozostaje i trzeba go powtarzać. Suplementacja jest sposobem na usunięcie przyczyn. Wiem na przykładzie mojej mamy, że jest to możliwe. Miała operację jednego nadgarstka,  drugiego już nie trzeba było operować dzięki suplementom. Teraz je Lamininę  i jest  zachwycona jej działaniem."
Urszula T.
 
****
 
Mężczyzna,43 lata.
Instruktor tenisa.
Zaczął zażywanie Laminine po 1 kapsule dziennie. Przed Mistrzostwem w Europie zwiększył dawkowanie do 3 kapsułek dziennie.
Podczas turnieju rozciągnął ścięgno, ale szybko odzyskał sprawność. Stał wicemistrzem w swojej kategorii wiekowej.
 
****
 
Mężczyzna, sportsmen.
38 urazów.
Jedno oko – całkowity brak widzenia, drugie oko - 40%.
Na dzień dzisiejszy, po zażywaniu 6 kapsułek Laminine oraz 2 Laminine OMEGA+++ słabowidzące oko całkowicie odbudowało się a to, które było bez widzenia – odbudowało się już na 20%.
Wyszedł kamień z nerki.
Po operacji , smarując bliznę roztworem z Laminine zaskoczył lekarzy szybkim gojeniem się w ciągu 4 dni.
 
****
 
"Tydzień temu miałem mały wypadek w pracy, przeciąłem palca włącznie z nerwami, operacyjnie mi połączyli, tak więc po pół roku powinienem odzyskać czucie.
Przez tydzień powoli się zrastało, aż w końcu rozpuściłem wczoraj rano Laminine i przyłożyłem sobie na miejsce gdzie mam 8 szwów i wyobraźcie sobie za jeden dzień więcej się zagoiło niż przez cały tydzień, tylko dzięki Lamininie."
Krzysztof P.
 
****
 
"Odkryłem nowe zastosowanie Laminine.
Jakiś rok temu zrobił mi się na plecach czyrak. Byłem u chirurga, dal mi jakieś specyfiki do smarowania ale nie pomagały.
Przy każdym ruchu duży ból. Żona mnie woziła do lekarza. Skończyło się na cięciu i czyszczeniu.
Przez 4 tygodnie jeździłem na czyszczenie i opatrunki. Tydzień temu to samo i prawie w tym samym miejscu. Byłem pewien ze będzie powtórka z rozrywki.
 
3 dni temu rozpuściłem Lamininę w niewielkiej ilości wody i żona mi delikatnie wcierała na tego guza (miał już ok.3 cm. Średnicy). Po nacieraniu nasączyła gazę roztworem z Laminine i zrobiła mi opatrunek. Powtarzałem to rano i wieczorem.
Dzisiaj rano podczas wcierania guz się wylał zupełnie bezboleśnie. Po wydezynfekowaniu wodą utlenioną posypałem ranę zawartością kapsułki Laminine i założyłem opatrunek.
Właśnie sprawdziliśmy. Super się goi.
Jeszce jedno, od chwili rozpoczęcia używania Digestive+++ około 4 tygodnie temu, schudłem około 4.5 kg, nie stosując żadnej diety.
Te preparaty są genialne.”
Tadeusz T.
 
****
 
Kobieta, 59 lat
Brak czucia w trzech palcach (od małego) na lewej stopie oraz na łydce do kolana po zewnętrznej stronie przez 12 ostatnich lat.
 
Po 12 miesiącach zażywania 4 Laminine dziennie i 2 Laminine Omega+++ - całkowity powrót czucia.
 
****
 
"Chcę podzielić się swoim doświadczeniem dotyczącym regenerującego działania Laminine. Kilka dni temu dotkliwie oparzyłam nogę wrzącym olejem. Wyglądało okropnie i strasznie bolało. Córka natychmiast wysypała kilka kapsułek Laminine na ranę pokrywając ją w całości i przykryła gazą. Po 10 minutach ból zaczął zacichać i noc nawet spałam, budziłam się tylko z niewygody przez unieruchomioną pozycje nogi. Jakież było zdumienie całej rodziny, kiedy po ściągnięciu gazy rano zobaczyliśmy tylko lekko zróżowione ślady oparzenia!!! Nigdy bym nie uwierzyła, jeżeliby usłyszałam taka historie od kogoś. Szkoda nie pomyśleliśmy o zrobieniu zdjęć. Teraz też jestem zwolenniczką Laminine. Zaczynam zażywać codziennie.”
Anna R. Wadowice
 
Włosy
 
By osiągnąć szybki efekt regeneracji cebulek włosowych i skóry głowy oraz poprawy wyglądu włosów i przyspieszenie ich wzrostu dobrze jest do wewnętrznego zażywania preparatów Laminine, Laminine OMEGA+++, Digesive+++ oraz Immune+++  dodać jeszcze regularne zwilżanie skóry głowy tuż przy korzeniu włosa wodą zmieszaną z proszkiem z 1-2 kapsułek Laminine i pozostawianie na 1-2 godziny.
 
U niektórych osób mogą powstać reakcji skórne w postaci zaczerwienienia, co jest właściwa reakcją jako rezultat wzmożonej regeneracji oraz chwilowe wzmożenie wypadania włosów u których cebulki włosowe były zbyt słabe. Występuję tylko na początku. 
 
****
 
Kobieta,50 lat. 
Ostatnie kilka lat były problemy z jelitem: nie może jeść nabiału, kapusty i wiele innych produktów. Bardzo martwiła sucha skóra i wypadające włosy. 
Zaczęła zażywać Laminine po 2 sztuki 2 razy dziennie, Laminine OMEGA +++ po 1 sztuce 2 razy dziennie oraz Digestive +++ po 1 sztuce 2 razy dziennie podczas posiłków. 
Zniknęli wszystkie bóle i kobieta może jeść absolutnie wszystko. 
Zrzuciła kilka zbędnych kilogramów, skóra świeci się zdrowiem a włosy stały się puszyste i mocne. 
 
****
 
Kobieta,
Duzy problem z łupieżem.
Problem występował przez dłuższy czas.
Na początku zażywała 6 Laminine oraz 2 Laminine Omega – Bez efektu.
Postanowiła dodatkowo nanosić na skore głowy mieszankę z proszku z 2 Laminine z woda. Wykonywała tą czynność przez 5 dni zostawiając papkę na parę godzin na głowie.
Dziś prawie nie ma śladu łupieżu i nie ma swędzenia.
 
****
 
Kobieta, 
Zaburzenia snu, niski poziom energii, nadmiernie wypadające włosy
Lamininę zażywa drugi miesiąc po 1 kapsułce dziennie.
Normalizował się sen, budzi się wypoczęta. Zwiększył się poziom energii. Przestały wychodzić włosy. 
 
****
 
"Przez ostatnie dziesięć lat moje włosy nie wyglądały zbyt dobrze, suche, cienkie i matowe. Podczas diagnostyki stwierdzono osłabienie funkcji nerek, która mogła być przyczyną pogorszenia stanu włosów. Zaczęłam zażywać Laminine. Przez pierwsze trzy tygodnie nie zauważyłam żadnej widocznej poprawy. Natomiast wyraźnie zmienił się mój stan emocjonalny i zaczęłam dobrze sypiać. Po prawie miesiącu zażywania Laminine włosy przestały wypadać i zauważyłam chmurkę nad głową. Przyglądając się zobaczyłam mnóstwo nowiutkich włosków!!!
Do Laminine dołączyłam Laminine Omega+++ i teraz, po pół roku zażywania moje włosy wyglądają świetnie, mocne i błyszczące. Mam dużo energii i każdego dnia mam dobry nastrój! Rewelacja!”
Marioła L. Kraków

Skóra
 
By osiągnąć szybki efekt regeneracji skóry dobrze jest do wewnętrznego zażywania preparatów Laminine, Laminine OMEGA+++  dodać jeszcze smarowanie wodą/mlekiem zmieszaną z proszkiem z 1 kapsułki Laminine.
 
U niektórych osób mogą powstać reakcji skórne w postaci zaczerwienienia, co jest właściwa reakcją jako rezultat wzmożonej regeneracji. Występuję tylko na początku. 
 
****
 
 
Mężczyzna,
egzema na twarzy
Zażywa 3 Laminine oraz 1 Laminine Omega +++ od 2 tygodni - egzema z twarzy zeszła.
 
****
 
Kobieta,50 lat. 
Ostatnie kilka lat były problemy z jelitem: nie może jeść nabiału, kapusty i wiele innych produktów. Bardzo martwiła sucha skóra i wypadające włosy. 
Zaczęła zażywać Laminine po 2 sztuki 2 razy dziennie, Laminine OMEGA +++ po 1 sztuce 2 razy dziennie oraz Digestive +++ po 1 sztuce 2 razy dziennie podczas posiłków. 
Zniknęli wszystkie bóle i kobieta może jeść absolutnie wszystko. 
Zrzuciła kilka zbędnych kilogramów, skóra świeci się zdrowiem a włosy stały się puszyste i mocne.  
 
****
 
Kobieta,
Duzy problem z łupieżem.
Problem występował przez dłuższy czas.
Na początku zażywała 6 Laminine oraz 2 Laminine Omega – Bez efektu.
Postanowiła dodatkowo nanosić na skore głowy mieszankę z proszku z 2 Laminine z woda. Wykonywała tą czynność przez 5 dni zostawiając papkę na parę godzin na głowie.
Dziś prawie nie ma śladu łupieżu i nie ma swędzenia.
 
****
 
"Moj 2 letni synek miał egzemy na nóżkach i raczkach.
Zaczęłam mu aplikować po 0,5 Lamininy dziennie, po 2 tygodniach zwiększyłam na 1 tabletce dziennie.
Minęło 1,5-2 miesiące a po egzemach ani śladu. Skora jest gładziutka i jednolitego koloru na całym ciele (wcześniej występowały czerwone suche i chropowate plamy)"
Monika.
 
****
 
„Nie wierzyłam w działanie Laminine i powiedziałam sobie jak miałam problemy ze skora,-no dobra Laminine, to zobaczymy jaka jesteś ,wszyscy cię tak wychwalają ale nie jestem ciebie taka pewna.
No i stało się, po tygodniu zażywania zwiększonej dawki moja skora zagoiła sie w 100%.
Tu nie ma miejsca na wiarę, liczy się to co jest w środku kapsułki=ona działa cuda !!!”
Małgorzata K.
 
****
 
Mężczyzna, 50 lat.
Grzybica stóp.
Zażywał 4 Laminine rano, 4 wieczorem i 2 Laminine OMEGA+++ w południe głównie ze względu na schorzenie tarczycy. Grzybica zniknęła przy okazji.
 
****
 
Kobieta, 50 lat.
Zaawansowana łuszczyca przez ostatnie 33 lata. /patcz zdjęcia poniżej/
Stan na 28.01.2014r. - Przez 12 lat co roku jeździła nad morze martwe w celach leczniczych. 
10 razy przeszła cykle lecznicze na Kubie w centrum leczenia łuszczycy.
W ciągu każdego roku: 6 miesięcy pracowała – 6 miesięcy przebywała w szpitalu.
Po miesiącu zażywania Laminine zaczęli zanikać żylaki, rozpoczęła się normalizacja pracy elita.
Po 1,5 miesiącach – polepszenie wzroku i rozpoczęła się odbudowa płytek paznokci
Stan na 28.03.2014  - Po dwóch miesiącach zażywania Laminine zaczął złuszczać się naskórek.
Stan na 28.07.2014 - całkowicie oczyściła się skóra.
Stan na 01.09.2014 - Pierwszy w życiu wyjazd nad morze nie w celach leczniczych, tylko w celu wypoczynku. Pierwsze sukienki bez rękawów. Pierwszy raz odczuwanie komfortu bycia we własnym ciele.
 
Dzieci
 
Chłopczyk, 5 lat
Białaczka, zniszczona wątroba.
Wpis mamy dziecka:
"10 maja 2015 roku zaczęłam podawać Laminine 5 szt. oraz Laminine Omega – 1 szt. dziennie, poziom ferrytyny 1238...27 maj tego samego roku poziom ferrytyny 613 - ..od 2 tyg. poziom alat w granicach normy."
 
****
 
Dziecko, 3 miesiąca.
Urodziło się owinięte pępowiną z powodu czego powstał zakrzep krwi w głowie i wzrosło ciśnienie śródczaszkowe.
Kiedy dziecko miało 1 miesiąc, zaczęły podawać po 1/3 kapsułki Laminine. Przeprowadzone badanie miesiąc później nie wykazało żadnych zmian.
Teraz, w wieku 3 miesięcy, wygląda na 6-cio miesięczne dziecko - szybko rośnie i rozwija się.
 
****
 
Dziewczynka, 1 rok 7 miesięcy.
Po szczepieniu w szóstym miesiącu powstało schorzenie, przy którym produkcja płytek krwi spadła o połowę. Dziewczynka nie chodziła, nie mówiła, po uderzeniach powstawali obszerne siniaki – dziecko cierpiało, cierpiały również bliskie widząc męczenia dziecka, pomóc któremu oficjalna medycyna była bezsilna.
Po 2 tygodniach zażywania 1 kapsułki Laminine dziennie, u dziewczynki zaczęli zwiększać się płytki krwi.
Po 5 miesiącach płytki krwi unormowały się, dziewczynka zaczęła chodzić, mówić, zniknęło zapalenie skóry i dziewczynka poszła do przedszkola!
 
****
 
Dziewczynka, 9,5 lat.
Paraliż dziecięcy
Po 6 miesiącach zażywania Laminine oraz Laminine OMEGA+++ zaczęła samodzielnie przełykać,  dobrze przeżuwa jedzenie, pojawiły się ulubione smaki.
Nabrała wagę, nabrała masę mięśniową, co pozwala jej bardziej aktywnie poruszać się.
 
****
 
Dziewczynka, 5 lat.
Autyzm
Rodzice zaczęli podawanie Laminine od ½ kapsuły dziennie doprowadzając do 4 kapsuł dziennie (bez Laminine Omega+++). Jest na takim dawkowaniu już 1 rok.
Dziecko szybko zaczęło się uspakajać, przestało biegać kręgami, bez trudu przeszła na korzystanie z nocnika, co wcześnie było wręcz nie możliwe.
Zaczęła z chęcią bawić się z innymi dziećmi.
Zniknęła agresywność i dziewczynka zaczęła się przytulać. Obejmuję się, całuję bliskich.  Zaczęła mówić, na początku nie zrozumiale a później coraz lepiej, śpiewać piosenki i tańczyć, kopiując innych. Zaczęła szybko się rozwijać.
Rodzice podjęli decyzje zwiększyć dawkowanie do 6 kapsuł dziennie.
 
****
 
Dziecko 1,5 roku.
Naruszenie pracy układu trawiennego. Lekarzy już zalecili antybiotyki.
Rodzice zaczęli podawać dziecku Digestive+++ dziecko z dnia na dzień zaczęło czuć się coraz lepiej i w rezultacie uniknęli hospitalizacji.
 
****
 
Dziewczynka, 10 lat.
Ból głowy i wysoka temperatura.
Po podaniu 2 kapsułek Laminine po półgodzinie ból głowy zaczął ustępować. Przed zaśnięciem podali jeszcze 1 kapsułkę. Dziecko wypociło się. Przebrane w suche ubranie mocno zasnęła. Rano obudziła się absolutnie zdrowa.
 
****
 
Dziewczynka, 1 rok 3 miesiąca.
Urodzona z później ciąży.
Matka zażywała Laminine od samego początku ciąży i dzięki temu czuła się świetnie. Poród był lekki i bez problemowy. Także zażywała produkt podczas karmienia piersią.
W okresie 6 miesięcy dziewczynka zaczęła otrzymywać Laminine, 1 kapsułkę dziennie wysypywali do mleczka. Dziecko jest absolutnie zdrowe i rozwinięte ponad wiek.
 
****
 
 
Kobieta w 7 miesiącu ciąży.
Zanik rozwoju płodu: brak przybierania na masie i rozwóju oraz nie było oznak pracy serca.
Zaczęła zażywać Laminine 2 kapsułki dziennie. Po tygodniu poczuła ruchy i po badaniu lekarz stwierdził, że płód zaczął przybierać na wadzę i rosnąć. Przez ostatnie 2 miesiąca ciąży kobieta zażywała po 2 kapsuły Laminine dziennie.  Urodziła absolutnie zdrowe dziecko.
 
****
 
Chłopczyk, 4 lata.
Autyzm.
Po zażywaniu 1 kapsułki dziennie (z powodu braku pieniędzy u babci) po tygodniu wyciszył się i zaczął być bardziej kontaktowy, po niecałych 4 tygodniach pozwala się dotykać i obejmować i chętnie uczestniczy w zabawach z dzieckiem sąsiadów.
 
****
 
Chłopczyk, 9 lat.
Autyzm.
Po dwóch dniach zażywania Laminine, po 1 kapsułce x 2 razy dziennie pojawiała się reakcja organizmu - gorączka powyżej 39 stopni. Rodzice podjęli decyzje o zwiększeniu dawki do 4 kapsułek i dawali dziecku dużo wody. Następnego dnia temperatura spadła a po dwóch dniach dziecko powiedziało swoje pierwsze dwa słowa.
Po czterech miesiącach zażywania Laminine i dodania 1 kapsułki Laminine OMEGA+++ rozwój dziecka nabiera tempo – chłopczyk dogania w rozwoju swoich rówieśników.
 
****
 
"Moj 2 letni synek miał egzemy na nóżkach i raczkach.
Zaczęłam mu aplikować po 0,5 Lamininy dziennie, po 2 tygodniach zwiększyłam na 1 tabletce dziennie.
Minęło 1,5-2 miesiące a po egzemach ani śladu. Skora jest gładziutka i jednolitego koloru na całym ciele (wcześniej występowały czerwone suche i chropowate plamy)"
Monika.
****
 
Chłopczyk, 6 lat.
Problemy pojawiły się po szczepieniu. W wieku 3 miesięcy został zaszczepiony Infarixem i sparaliżowany. Rehabilitowany przez 7 miesięcy niedowład odszedł, ale kłopoty z koncentracją i mową miał do tej pory.
Po miesiącu zażywania  Laminine  po 1 kapsułce dziennie, zdecydowanie poprawiła mu się jasność myśli i koncentracja.
Dodatkowo dieta bezglutenowa, bezmleczna i bezcukrowa.
 
****
 
Dziewczyna, 14 lat.
Czas od czasu traciła świadomość i kolejne 3-4 dni znajdowała się w stanie letargu. Lekarzy okazały się bezsilne jej pomóc.
Rodzice zaczęli dawać Laminine po 2 kapsuły 2 razy dziennie, po 6-ciu tygodniach zażywania preparatu napady całkowicie ustąpiły.
 
****
 
Chłopczyk, 11 lat
Nadpobudliwość. Problemy w szkole z powodu zachowania, słabej pamięci i koncentracji.
Dwa lata leczenia przez lekarzy i psychiatry nie dały efektów.
Rodzice zaczęli podawać Laminine 1 kaps. dwa razy dziennie.
Pierwsze rezultaty zauważyli już po 2 tygodniach: sen stał się spokojny i syn przestał wstawać w nocy.
Po niecałym miesiącu chłopiec się wyciszył, nauczycieli przestały skarżyć się na zachowanie. Po trzech miesiącach zażywania Laminine w tych samych dawkach znacznie polepszyła się pamięć i koncentracja, co wpłynęło korzystnie na oceny w szkole.
Nadał zażywa 1 kapsułkę dwa razy dziennie.
 
****
 
Dzieci: 2 lata, 3 lata i 7 lat.
Moczenie się nocne. Przeprowadzone leczenie przez lekarzy nie dało rezultatów.
Po zażywaniu Laminine u wszystkich trzech dzieci moczenie nocne ustąpiło.
 
****
 
Dziewczynka, 7 lat.
Od urodzenia ropne zapalenie pępka w ciągu 7 lat. Działania lekarzy pomagały na okres 3-4 dni.
Rodzice zaczęli podawać Laminine doustnie, w pewnym momencie dziewczynka sama poprosiła, by przysypywać rankę proszkiem z kapsułki Laminine i po tygodniu pępek całkowicie się zagoił.
 
****
 
Dziewczynka, 3 lata
Urodzona z później ciąży, osłabiona ze słabymi nerkami. Ciągle przeziębienia, zaburzenia trawienne i rozwojowe. Rodzice byli przeciw podawania suplementów.
Podczas jednego z kolejnych przypadków, kiedy aceton w moczu przekroczył bezpieczny pozom, babcia dziewczynki (lekarz) zaczęła podawać Laminine po 1 kapsułce 2 razy dziennie. W ciągu 2 dni badania moczy nie wykazały zagrożenia i u dziecka pojawił się apetyt.
Rodzice zmienili zdanie i przez cały rok podają dziewczynce 1 kapsułkę dziennie. Po roku zażywania dziecko jest zdrowe, świetnie się rozwija i fizycznie i psychicznie.
 
****
 
Dziewczynka, 9 lat.
Zajmuję się gimnastyką i często występowali bóle mięśni przy większym obciążeniu.
Zażywa Laminine od lutego 2014 roku po 1 kapsule rano, przy większym obciążeniu dawka zwiększa się do 2 kapsułek dziennie.
Od rozpoczęcia zażywania Laminine ani razu dziecko nie zapadało na przeziębienie i napięcie w mięśniach ustępuje już tego samego dnia lub do rana dnia następnego.  W dodatku znacznie zwiększyły się sukcesy w nauce.
 
****
 
Dziewczynka, 12 lat.
Nadpobudliwość. Słaba pamięć, brak koncentracji. Złe oceny w szkole.
Rodzice zaczęli podawać Laminine 2 kapsułki dziennie. Po roku czasu dziewczynka ukończyła rok szkolny mając same wysokie oceny.
 
****
 
Dziecko, 6 lat.
Słaba odporność. Każdego roku nieskończone wizyty u lekarza i zażywanie antybiotyków na zapalenia górnych dróg oddechowych, oskrzeli i płuc.
Jesienią 2013 roku zaczęli podawać dziecku Laminine 2 kapsułki dzienni. Teraz jest lipiec 2014 roku i dziecko przez ten czas ani razu nie chorowało.
 
****
 
Dziecko, 4 miesiąca.
Alergia.
U mamy, karmiącej piersią zaczęło znikać mleko i ona zaczęła zażywać Laminine.
Normalizował się proces laktacji, zmieniła się jakość mleka i u dziecka zniknęła alergia.
 
****
 
Dziewczyna, 12 lat.
Z powodu bardzo szybkiego wzrostu na udach pojawiły się duże rozstępy. Lekarzy zaproponowali maści, smarowanie których nie dało żadnych widocznych efektów.
Laminine zaczęła zażywać od grudnia 2014 roku, nie regularnie (jak to dzieciJ)ale już po dwóch tygodniach rozstępy znacznie zbladły i po miesiącu przestali wyróżniać się swoim siniusznym kolorem od pozostałej skóry.
A kiedy ojciec do 2 kapsuł Laminine dziennie dodał jaszcze Laminine OMEGA+++, dziewczyna zaczęła mieć lepsze wyniki w szkole i z lekkością zdała egzaminy, które wcześniej spędzały wszystkim sen z powiek.
 
****
 
Chłopiec, 10 lat.
Od 7-go roku życia stał się ciągle płaczącym i bardzo strachliwym dzieckiem. Bał się wszystkiego, spać samemu, ciemności.  Rodzice objeździły różnych specjalistów.  Próbowali nawet szukać pomocy u ekstrasensów –  bez skutku.
Bez względu na opór dziadków chłopca, ojciec zaczął podawać w maju bieżącego roku Laminine i już na drugi dzień dziecko przespało całą noc. Wszystkie problemy zniknęli już w ciągu pierwszych tygodni i dziś, chłopiec sam pilnuję zażywania Laminine.
 
****
 
 
Chłopiec, 7 lat.
Adenoidy 3 stopnia – nie potrafił oddychać przez nos. Zapalenie migdałów i węzłów chłonnych szyjnych. Ciągłe problemy i leczenie od urodzenia.
Ojciec zaczął podawać Laminine po 1 kapsułce 2 razy dziennie. Po 3-4 tygodniach dziecko przestało chrapać i zmniejszyli się węzły chłonne, wcześniej bardzo powiększone.
 
****
 
Chłopiec, 5 lat.
Od momentu uczęszczania do przedszkola zaczął ciągle chorować.
Ojciec, w celu podwyższenia odporności synkowi, miesza proszek Laminine z wyciśniętą Laminine OMEGA+++ i podaję na łyżeczce.  Od momentu zażywania produktów zapomnieli o wizytach do lekarzy.
 
****
 
Chłopiec,
urodził się wcześniakiem , w 7 miesiącu ciąży bardzo osłabionym. Przez miesiąc znajdował się w inkubatorze. Refleks ssania zaburzony, częste przeziębienia i tak przez cały czas.
W okresie 8-go miesiąca życia zaczął dostawać Laminine, rozpuszczoną w wodzie: 1/3 kapsułki 3 razy dziennie.
Już od pierwszych dni były widoczne rezultaty: dziecko przestało płakać, uspokoiło się, normalizował się sen, ciało okrzepło i skóra zrobiła się jędrna.  W ciągu dwóch dni wyszły ząbki, które powinni były wyjść już dawno.
Mama dziecka, obserwując zmiany u syna zaczęła również zażywać Laminine i r rezultacie ponownie zaszła w ciąży i w porównaniu z poprzednią ciężą czuję się świetnie. W tym momencie Laminine zażywa cała rodzina.
 
****
 
Dziewczynka, 3,5 lat.
Problem z wypróżnieniem, raz na 5 dni z wielkim cierpieniem.
Laminine, w tajemnice od rodziców zaczęła podawać babcia dziecka od 26 maja 2014 roku, po 3 tygodniach już były pierwsze rezultaty a po 6 tygodniach, wypróżnienie całkowicie normalizowało się. Do dnia dzisiejszego problemy nie powróciły. 
 
Autyzm
 
"Mojej córce 4 latka. Diagnozę  - autyzm lekarze postawiły w 3 lata. Rozpoczęliśmy poszukiwania rozwiązania naszego problemu. Próbowaliśmy wszystkiego – bez rezultatu. Jeden, dobry człowiek zaproponował preparat pod nazwą Laminine. Zgodziliśmy się.
 
Dziecko nie mówiło wcale. Zaczęliśmy podawać po ½ kapsułki dziennie ale po dwóch tygodniach zauważyliśmy nadmierne pobudzenie i zaprzestaliśmy podawać preparat. Zrobiliśmy przerwę 10 dni i zaczęliśmy od nowa.
 
Po dwóch miesiącach zażywania córka zaczęła mówić, spojrzenie stało świadomym i w ogóle zmieniała się na lepsze. Na dany moment zażywa już szósty miesiąc, potrafi powtórzyć prawie wszystko, liczy do dziesięciu, zna kolory, kształty, wszystkich zwierząt, zna wierszyki, zaczęła bawić się z innymi dziećmi, ruchy i gonitwa, typowe dla dzieci autystyczne są minimalne."
 
****
 
Dziewczynka, 5 lat.
Autyzm
Rodzice zaczęli podawanie Laminine od ½ kapsuły dziennie doprowadzając do 4 kapsuł dziennie (bez Laminine Omega+++). Jest na takim dawkowaniu już 1 rok.
Dziecko szybko zaczęło się uspakajać, przestało biegać kręgami, bez trudu przeszła na korzystanie z nocnika, co wcześnie było wręcz nie możliwe.
Zaczęła z chęcią bawić się z innymi dziećmi.
Zniknęła agresywność i dziewczynka zaczęła się przytulać. Obejmuję się, całuję bliskich.  Zaczęła mówić, na początku nie zrozumiale a później coraz lepiej, śpiewać piosenki i tańczyć, kopiując innych. Zaczęła szybko się rozwijać.
Rodzice podjęli decyzje zwiększyć dawkowanie do 6 kapsuł dziennie.
 
****
 
Chłopczyk, 4 lata.
Autyzm.
Po zażywaniu 1 kapsułki dziennie (z powodu braku pieniędzy u babci) po tygodniu wyciszył się i zaczął być bardziej kontaktowy, po niecałych 4 tygodniach pozwala się dotykać i obejmować i chętnie uczestniczy w zabawach z dzieckiem sąsiadów.
 
****
 
Chłopczyk, 9 lat.
Autyzm.
Po dwóch dniach zażywania Laminine, po 1 kapsułce x 2 razy dziennie pojawiała się reakcja organizmu - gorączka powyżej 39 stopni. Rodzice podjęli decyzje o zwiększeniu dawki do 4 kapsułek i dawali dziecku dużo wody. Następnego dnia temperatura spadła a po dwóch dniach dziecko powiedziało swoje pierwsze dwa słowa.
Po czterech miesiącach zażywania Laminine i dodania 1 kapsułki Laminine OMEGA+++ rozwój dziecka nabiera tempo – chłopczyk dogania w rozwoju swoich rówieśników.
 
****
 
Autyzm
"Mojej córce 4 latka. Diagnozę  - autyzm lekarze postawiły w 3 lata. Rozpoczęliśmy poszukiwania rozwiązania naszego problemu. Próbowaliśmy wszystkiego – bez rezultatu. Jeden, dobry człowiek zaproponował preparat pod nazwą Laminine. Zgodziliśmy się.
 
Dziecko nie mówiło wcale. Zaczęliśmy podawać po ½ kapsułki dziennie ale po dwóch tygodniach zauważyliśmy nadmierne pobudzenie i zaprzestaliśmy podawać preparat. Zrobiliśmy przerwę 10 dni i zaczęliśmy od nowa.
 
Po dwóch miesiącach zażywania córka zaczęła mówić, spojrzenie stało świadomym i w ogóle zmieniała się na lepsze. Na dany moment zażywa już szósty miesiąc, potrafi powtórzyć prawie wszystko, liczy do dziesięciu, zna kolory, kształty, wszystkich zwierząt, zna wierszyki, zaczęła bawić się z innymi dziećmi, ruchy i gonitwa, typowe dla dzieci autystyczne są minimalne."
 
ADHD
 
"Kilka dni temu dostałem list od matki dziecka, której zasponsorowałem Lamininę dla dziecka z bardzo głębokim ADHD. Zapytam jej czy mogę go opublikować na mojej stronie.
 
Dzieciak chodzi do 5 klasy szkoły podstawowej. Mieszkają w niewielkiej miejscowości.  Zalecano mu szkołę specjalną albo indywidualny tok nauczania. Przeszkadzał na lekcjach, nie chciał chodzić do szkoły, złe się uczył , dzieci mu dokuczały. Ta matka to synowa mojej znajomej. Żyją bardzo skromnie.
 
Trzy miesiące wcześniej zaczął brać Lamininę: 3 Lamininy i 1 Laminine Omega. Pewnego dnia zadzwoniła do niej wychowawczyni syna z prośbą o rozmowę. Myślała, że znowu będzie się skarżyła na syna. A wychowawczyni zapytała co się stało z Rafałem. Zmienił się nie do poznania. Uważa na lekcjach, nieźle się uczy, dzieci przestały mu dokuczać jak zobaczyły, że nauczyciele go chwalą. Z matematyki jest jednym z lepszych w klasie. Chętnie chodzi do szkoły i najważniejsze, że nie męczą go w nocy koszmary (wcześniej budził się w nocy z krzykiem). Matka napisała, że będzie się za mnie modliła do końca życia.
Dla czegoś takiego warto robić ten biznes :) "
Tadeusz T.
 
Nadwaga
 
Laminine nie jest środkiem odchudzającym!
 
Organizm zaczyna pozbywać się nadwagi jako REZULTAT REGULACJI pracy wszystkich narządów i układów!
 
Jeżeli masz problemy ze zdrowiem, ciało musi z nimi zacząć radzić i czym lepiej będzie się czuło - tym szybciej zacznie pozbywać się balastu.
 
Oprócz tego, czym większa waga - tym więcej organizm potrzebuję Laminine. Na każde 10 kg wagi - 1 kapsułkę. Bo nie tylko musi zajmować się regulacją i regeneracją a i utylizacją co wymaga dużo energii i pracy.
 
****
 
Kobieta,50 lat.
Ostatnie kilka lat były problemy z jelitem: nie może jeść nabiału, kapusty i wiele innych produktów. Bardzo martwiła sucha skóra i wypadające włosy.
Zaczęła zażywać Laminine po 2 sztuki 2 razy dziennie, Laminine OMEGA +++ po 1 sztuce 2 razy dziennie oraz Digestive +++ po 1 sztuce 2 razy dziennie podczas posiłków.
Zniknęli wszystkie bóle i kobieta może jeść absolutnie wszystko.
Zrzuciła kilka zbędnych kilogramów, skóra świeci się zdrowiem a włosy stały się puszyste i mocne. 
 
****
 
"Jeżeli chodzi o odchudzanie to rewelacyjnie działa Digestive+++.
Jedna rano i jedna wieczorem.
Po 4 tygodniach straciłem na wadze ponad 4 kg . Po kilku dniach zażywania super wyregulowała mi się praca układu pokarmowego.
Ja dodatkowo ograniczyłem w diecie węglowodany. Miałem przedtem problem z zaparciami , po Digestive+++ - jak noworodek."
Tadeusz T.
Wzrok
 
"Uchodzę za osobę teoretycznie zdrową ... jednak miewałem w przeszłości problemy zdrowotne.
Zacząłem od 2xLaminine rano + 1 Lminine OMEGA w ciągu dnia + 2xLaminine wieczorem.
 
Już po 2 godzinach od wzięcia pierwszych 2 kapsułek zauważyłem, że poprawia mi się wzrok ... przestała mnie kompletnie bolec głowa, (która potrafiła bolec całymi dniami).
 
Wrażenie, jakie miałem porównuje do sytuacji, w której siedzę cały dzień w pomieszczeniu, w którym włączony jest np. komputer i nagle ten komputer wyłączają ... robi się taka błoga cisza :) Tak właśnie się czułem ... totalny spokój :) Zasnąłem jak dziecko a następnego dnia obudziłem się pierwszy raz od wielu miesięcy bez bólu głowy :)
 
Po miesiącu zażywania Lamininy zrobiłem sobie komplet badan - łącznie z przeswietleniem klatki i tomografia komputerowa głowy. Wyniki krwi i innych badan mam najlepsze w całym moim życiu dorosłym, zregenerowałem kolano, w którym nie miałem czucia przez 25 lat a teraz normalnie czuje. Po udarze móżdżku sprzed 7 lat miałem silną nerwice lękową ... miewałem czasem zawroty głowy oraz lewa ręka i noga bywała słabsza a teraz nie ma różnicy w stosunku do prawej i minęły zawroty głowy, zniknęły mi zrosty na płucach, które miałem po zapaleniu opłucnej sprzed 15 lat  ... i wiele innych rzeczy .... długo by pisać ... i to zaledwie po 1 miesiącu brania tego suplementu."
Bartek G.
 
****
 
"Mój klient zaczął brać Laminine 3 tyg. temu ze względu na okropne bole w poskładanej przez lekarzy 3 lata temu stopie, bóle przez ostatnie 3 dni były bardzo mocno nasilone, nie przerwał dawkowania i dziś są mniejsze. Zaskoczył mnie również informacją iż lepiej widzi, właśnie zauważył czytając z pudelka Lamininy jej skład."
Izabella B.
 
****
 
Mężczyzna, 62 lata
Rozrost gruczołu krokowego, osłabienie wzroku, żylaki na nogach, brak sił, wiotczenie skóry.
 
Od lutego2014 zaczął odczuwać dolegliwości z oddawaniem moczu. Zgłosił się do lekarza, dostał Nospę rozkurczowo, furaginę, pil dużo wywaru z pietruszki i tak to utrzymywało się do września 2014 roku. 
 
12 września dostał ataku boleści z powodu całkowitego zatrzymania się moczu. Natychmiast zgłosil się do przychodni urologicznej, gdzie go za cewnikowano. Zeszło 2,5 L moczu i musiał czekać na miejsce w szpitalu do 18 września.
 
W tym samym czasie podawano mu 3 x 1 kaps już od chwili zgłoszenia się do urologa. Do szpitala zgłosił się 18 września i przebywał w nim do 22 września. W  czasie pobytu w szpitalu zażywał 3 x 3 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege. W szpitalu leczono go tylko zachowawczo, nie zgodził się na biopsje i inne leczenie szpitalne. 
 
22 września wyszedł ze szpitala z wynikami: PSA-134.4, mocznik 45 mg/dl, kreatynina 1.71 mg/dl. Brał dalej 3x3 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege. W dniu 13 października powtórzono badania,  które wskazywały bardzo dobra poprawę stanu zdrowia - współczynnik gruczołu krokowego PSA -13.87,mocznik-25,1, kreatynina -1,10.
 
Następne wyniki zrobiono 29 stycznia 2015r i współczynnik PSA wynosił 5.78.
Od tej chwili bierze już 2x1 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege zapobiegawczo do dziś.
 
Czuje się dobrze, a przy okazji poprawił mu się wzrok, bardzo dużo złagodniały żylaki na obu nogach, stal się żywszy, nabrał sil, poprawił się koloryt skory i jej jędrność. 
 
****
 
"Kobieta, 60 lat, Laminine zażywała od połowy marca: 2x1 oraz 1 LaminineOmegę+++  w południe  przez 2 dni, następnie 2x2 Laminine oraz 1 LaminineOmegę+++  w południe  przez 10 dni, następnie zmniejszono dawkę  do 1x1 Laminine oraz 1 LaminineOmegę+++  w południe.
Rezultat: zniknęły bóle promieniujące w kolanach i po dwóch tygodniach całkowicie ustały bóle nóg. Na dzień 4 czerwca -unormowało się ciśnienie oraz puls. Wzrok poprawił się, widzi napisy w telewizorze nie podchodząc do niego.  Lekarz okulista nie ukrywał zdziwienia, bo dokładnie Pani rok temu nie  widziała na tablicy ostatniej linijki liter i cyfr.
Pani jest szczęśliwa i wszystkim reklamuje Laminine, nawet koledze z USA.
Polecam zażywanie dawek uderzeniowych , a następnie ewentualne zmniejszenie wg. potrzeby organizmu."
Grazyna K.
 
****
 
Kobieta, 89 lat,
Przed trzema laty miała opeerację na oczy z powodu Katarakty. Wzrok nieco się poprawił. Do czytania były potrzebne okulary i lupa.
Od 6 lat ma rozrusznik serca i ogólnie jest w bardzo dobrej kondycji. Z powodo Anemi zażywa preparaty witaminowe, homeopatię oraz raz na w miesiącu wstrzykuje sobie Vit B12 o przedłuźonym działaniu. Nie toleruje leków chemicznych. Jako pielęgniarka z zawodu, jest otwarta na wszelkie nowości.
Czekała w napięciu na Lamininę. Po 3 dniach oznajmiła, że zniknęło z oka uczucie "ciała obcego", które miała od operacji (nigdy o tym nie wspomniała wcześniej, gdyż uznala to za normalne).
Po 2 tygodniach cała szczęśliwa opowiedziała, że wzrok tak się jej poprwił, że już czyta bez okularów!!!
Jej sprawność fizyczna uległa poprawie. Nie jest zmuszona odpoczywać po pracach domowych i nie jest już tak wrażliwa na zimno. A w ogóle, tak dobrzę nie czuła śię nawet w młodości.
Zażywa dziennie 2 Lamininy, 1 LaminineOmege i Digestive.
 
****
 
Mężczyzna, 73 lata.
Nowotwór węzłów chłonnych, problemy ze wzrokiem.
Zażywa Laminine ponad 2 lata. W ciągu tego czasu zniknął rak węzłów chłonnych, wróciło dobre widzenie na odległość dla prowadzenia samochodu, zniknęła zmiana nowotworowa wielkości 3 x2 cm w jamie brzusznej.
 
****
 
Kobieta, 62 lata.
Wrażliwość i suchość oczu.
Zażywała po 4 kapsułki Laminine. Nie zauważyła kiedy zniknęli wszystkie objawy z oczami oraz nastąpiła ogólne wzmocnienie organizmu. 
 
****
 
Kobieta 59 lat.
Łzawienie oczu.
Zażywa 2 kapsułki Laminine, 1 laminine OMEGA+++ od 4 miesięcy, po miesiącu zażywania dodała 1 Immune+++.
Łzawienie zaczęło ustępować już po 3 tygodniach zażywania preparatów. Po 2 miesiącach zniknęło całkowicie. 
 
****
 
Mężczyzna, sportowiec.
38 urazów.
Jedno oko – całkowity brak widzenia, drugie oko - 40%.
Na dzień dzisiejszy, po zażywaniu 6 kapsułek Laminine oraz 2 Laminine OMEGA+++ słabowidzące oko całkowicie odbudowało się a to, które było bez widzenia – odbudowało się już na 20%.
Wyszedł kamień z nerki.
Po operacji , smarując bliznę roztworem z Laminine zaskoczył lekarzy szybkim gojeniem się w ciągu 4 dni.
 
Zęby
 
"W 2 przypadkach widzialem jak Immune błyskawicznie wyprowadzila ludzi z bardzo dużego przeziębienia. Temperatura, ból gardła i katar. Wystarczyło podać 3 x 3 i po przeziębieniu.
Immune ma też działanie przeciw zapalne. Kilka dnii temu mojej żonie spuchło dziąsło. Wcześniej juz kilka razy coś takiego jej się przytrafiało i zawsze kończyło się podawaniem antybiotyku. Teraz podałem żonie wieczorem 3 Immune, rano poprawiłem też 3 Immune, w południe też 3 Immune chociaż juz nie musiała bo opuchlizna znikla.
Żona codziennie zażywa Profilaktycznie 2 lamininy + 1 z omegą."
Tadeusz T.
 
****
 
Kobieta, 32 lata
Stres, obniżenie dziąseł podczas ciąży
Zazywała: 2 kapsulki Laminine z rana, 2 wieczorem oraz Laminine OMEGA+++ raz dziennie.
Po dwóch miesiącach: Stała się bardziej zrelaksowana, mniej się denerwuję rzeczami codziennymi.
Oprócz tego, dziąsła, które znacząco się obniżyły w trakcie ciąży, zaczęły sie regenerować i wracać na swoje miejsce.
 
Alergia
 
"Witajcie,
postanowiłem podzielić się z Wami moim osobistym doświadczeniem odnośnie Lamininy.
Od ponad 10 lat zawsze gdy zbliżały się Święta Wielkiej Nocy cieszyłem się z powodu nadchodzącej wiosny - bo kocham żeglowanie. Jednak od wielu lat strach przed skutkami ubocznymi pojawienia się tej przepięknej pory roku przesłaniał mi wcześniejszą radość. Dla mnie skutkiem ubocznym była straszna alergia na pyłki wszystkiego co kwitło.
 
Jakiś czas temu zrobiłem testy i okazało się, że jestem uczulony na pyłki 17 roślin! Oczywiście zapodałem sobie zastrzyki na odczulenie, ale one pomogły tylko na jeden sezon. Zatem wszelkiego rodzaju tabletki, maści i krople do oczu, spraye do nosa - były na miesiące letnie moimi nieodzownymi kompanami.
 
Pod koniec 2014 roku zacząłem zażywać Lamininę. Przyznam się, że nie robiłem tego systematycznie a moje podejście do tematu było raczej sceptyczne - taki to ze mnie niedowiarek. Ale, że wszyscy obecni na tym czacie "trąbili" głośno o rewelacyjnych działaniach Lamininy - poddałem się temu trendowi, uznając go za pewnego rodzaju modę.
 
Wcześniej piłem jakieś soczki z Monavi i poza wirem w portfelu i dwutygodniowym rozwolnieniem, nie odczułem innych skutków. Pomyślałem, że z Lamininą może być podobnie. W sumie do dnia dzisiejszego zjadłem niewiele, bo zaledwie 14 opakowań Lamininy. Przyznam się, że z powodu mojego skąpstwa i chciwości na pieniądze (które zawsze lubię mieć blisko siebie i to w dużej ilości) osobiście zakupiłem tylko mały pakiet startowy. Pozostałe zjedzone opakowania Lamininy otrzymałem od mojego stryjka Stana z Chicago, który to za pomocą Lamininy wyciągnął z hospicjum śmiertelnie chorego na nowotwór swojego syna (czyli mojego wujka) - ale to temat na inny wpis. Ale wróćmy do mnie.
 
W ostatnich dniach zauważyłem dziwne zjawisko. Mianowicie mamy połowę maja, za oknem w ogrodzie i na polach rozkwitło miliony kwiatów (mieszkam na wsi) a ja ani razu nie kichnąłem! Nie mam typowego dla mnie o tej porze roku kataru do pępka, z oczu nie leją się strugami łzy! Podkreślę, że w tym roku nie zażyłem ani jednej tabletki jakiegokolwiek preparatu antyhistaminowego.
 
Ponadto, na mojej posiadłości, wokół domu mam około 15 arów trawnika do koszenia. Zazwyczaj po godzinie jeżdżenia na kosiarce byłem zalany łzami, zasmarkany i dostawałem ataku duszności. Wczoraj blisko pięć godzin szalałem na kosiarce, potem plewiłem ogródek wokół kwitnących już kwiatów i nic! Żadnego kataru! Czyżby "niedowiarek" odczuł na własnym organizmie rewelacyjne działanie Lamininy? Czy możliwe jest, że dzięki zażywaniu Lamininy pozbyłem się alergii?
 
W tym miejscu chciałbym pokornie pokłonić się mojemu sponsorowi i moim nad sponsorom, których lekceważyłem, nie szanowałem ich czasu i trudu, jaki włożyli w przekazywanie mi tak cennych wiadomości. Przepraszam Cię Zbyszku, przepraszam Leszku, bardzo przepraszam Grażynko! Przepraszam Was za to, iż myślałem, że Waszym celem jest wywołanie "wiru w moim portfelu". Teraz wiem, że mieliście dobre zamiary i Wasz cel był bardzo szczytny.
 
Teraz wiem, że dzięki Lamininie pozbyłem się alergii. Wiem też, że dzięki Lamininie mogę dożyć w pełni zdrowia wieku 120 lat. Powiem Wam, że nie jest to dla mnie dobra wiadomość. Dlaczego? Obawiam się, ze mój Fundusz Emerytalny może tego nie wytrzymać. Hm.. zatem czy tego chcę, czy nie chcę muszę wziąć się do roboty, zacząć promować Program Odżywiania Organizmu na bazie Lamininy, aby mieć alternatywny pasywny dochód na jesień życia. Tak sobie myślę, że to może być ciekawa misja, może uda mi się w ten sposób uratować komuś życie, może uda mi się uszczęśliwić jakąś pogrążoną w chorobie lub biedzie rodzinę? Faktycznie! Przecież od dziecka chciałem być misjonarzem i wzorem mojego dalekiego wujka ze zgromadzenia Oblatów Maryi Niepokalanej wyjechać na misje do Kamerunu lub na Madagaskar. Niestety, nic z tego nie wyszło, a wszystkiemu winien mój nieodparty urok i czar, któremu nie mogły się oprzeć otaczające mnie - bardzo powabne zresztą - przepiękne polskie dziewczyny.
 
Ale wracając do tematu Lamininy - mam wrażenie, że przyszedł w moim życiu właściwy moment aby powrócić na Misyjne Drogi i zacząć mówić ludziom o tym, co może zmienić ich życie na lepsze. Pozdrawiam Was Serdecznie, zastrzegając sobie prawa autorskie do mojego wpisu:)"
Wiktor K. Irlandia
 
****
 
"Od dzieciaka miałem problemy z płucami, stale noszę przy sobie inhalator i ten problem jeszcze nie zniknął. Ale byłem uczulony np. na sierść kotów - i to mocno i troszkę na sierść psów.
 
Zawsze, jak odwiedzałem brata i jego rodzinę, czyli bratową i bratanka, to już tego samego dnia tarłem oczy, kichałem i częściej psikałem sobie inhalatorem w płuca.
 
A na drugi dzień, to już najczęściej była po prostu tragedia, dlatego zawsze, jak do nich jadę przy okazji świąt, na urodziny, czy czasem bez specjalnej okazji, to starałem się jak najszybciej stamtąd uciekać. Bo tak się składa, że mają sierściucha w postaci Kota. 
I co ciekawe:
Pojechałem do nich 8 kwietnia 2015r, miałem wracać tego samego dnia, ale namówili mnie do przenocowania. I następnego dnia po południu, jak jedliśmy u nich obiad, to dopiero się zorientowałem, że nie trę oczu.
 
A jeszcze dotykałem wczoraj i dzisiaj tego kota. Nie ma też kataru, czy zwiększonych duszności.
Andrzej Z.
Choroby nowotworowe
 
"Dzisiaj mija dwa miesiące od operacji (trwała od 9:00 do 16:00/podczas której wycięto mi "złośliwca" 6 x 5,5 cm i 40 cm jelita grubego, a którą przeszedłem lżej.
 
Prowadzący mnie dyrektor i zarazem szef zespołu chirurgicznego oraz jego zastępca dziwili się, że nie odczuwałem bólu i nie potrzebowałem środków przeciwbólowych oraz że wszystko goi się jak na "burku”. Na drugi dzień już chodziłem, a po trzech dniach miał już normalną dietę. Po dwunastu dniach zostałem wypisany z kliniki bez chemii itp. tylko z zaleceniem co trzymiesięcznych kontroli. Lamininę 2x2x2 + 1x omega+++ brałem od 01.02. 2015 do dnia operacji, ale o tym powiem doktorom w czerwcu przy pierwszej kontroli." 
 
****
 
Mężczyzna, 62 lata
Rozrost gruczołu krokowego, osłabienie wzroku, żylaki na nogach, brak sił, wiotczenie skóry.
Od lutego2014 zaczął odczuwać dolegliwości z oddawaniem moczu. Zgłosił się do lekarza, dostał Nospę rozkurczowo, furaginę, pil dużo wywaru z pietruszki i tak to utrzymywało się do września 2014 roku.
 
12 września dostał ataku boleści z powodu całkowitego zatrzymania się moczu. Natychmiast zgłosil się do przychodni urologicznej, gdzie go za cewnikowano. Zeszło 2,5 L moczu i musiał czekać na miejsce w szpitalu do 18 września.
W tym samym czasie podawano mu 3 x 1 kaps już od chwili zgłoszenia się do urologa. Do szpitala zgłosił się 18 września i przebywał w nim do 22 września. W  czasie pobytu w szpitalu zażywał 3 x 3 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege. W szpitalu leczono go tylko zachowawczo, nie zgodził się na biopsje i inne leczenie szpitalne.
 
22 września wyszedł ze szpitala z wynikami: PSA-134.4, mocznik 45 mg/dl, kreatynina 1.71 mg/dl. Brał dalej 3x3 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege. W dniu 13 października powtórzono badania,  które wskazywały bardzo dobra poprawę stanu zdrowia - współczynnik gruczołu krokowego PSA -13.87,mocznik-25,1, kreatynina -1,10.
Następne wyniki zrobiono 29 stycznia 2015r i współczynnik PSA wynosił 5.78.
 
Od tej chwili bierze już 2x1 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege zapobiegawczo do dziś.
Czuje się dobrze, a przy okazji poprawił mu się wzrok, bardzo dużo złagodniały żylaki na obu nogach, stal się żywszy, nabrał sil, poprawił się koloryt skory i jej jędrność.
 
****
 
Mężczyzna, 73 lata.
Nowotwór węzłów chłonnych, problemy ze wzrokiem.
Zażywa Laminine ponad 2 lata. W ciągu tego czasu zniknął rak węzłów chłonnych, wróciło dobre widzenie na odległość dla prowadzenia samochodu, zniknęła zmiana nowotworowa wielkości 3 x2 cm w jamie brzusznej.
 
****
 
"Żona ma 52 lat. W 2013r. miała nowotwór piersi, przebyła operacje i otrzymała 8 chemoterapii.
W grudniu 2014 powstał przerzut na druga pierś, zaczęła puchnąc lewa strona od karku do bioder.
Dzisiaj bylem z żoną na 4-tej chemoterapii.
Po sprawdzeniu wyników krwi i kontroli tzn. oględzinach lekarze stwierdzili, że dzisiaj więcej nie trzeba sprawdzać ponieważ wszystko jest na Bardzo Dobrze i z ośmiu chemoterapii zrobiło się sześć tzn. żonie zostało już tylko 2-chemoterapie.
Musze przyznać, że Laminina to mistrzostwo świata.
Drugiego stycznia zona miała pierwsza chemoterapie, było krytycznie i lekarze powiedzieli ze musze być przygotowany na wszystko ponieważ stan jest bardzo zły.
Po drugiej chemoterapii zona każdego dnia gubiła poł kilograma ważyła już tylko ponad 50kg.
 
30 stycznia otrzymałem Laminine, po trzech dniach zona wstała z lóżka i zaczęła sprzątanie i od tej pory przybierała na wadze 1kg. dziennie dzisiaj w szpitalu stanęła na wagę i szok - 68kg. 
Dzisiaj planujemy urlop a wcześniej planowałem pożegnanie.
Laminina i osoba, która poleciła mi ten produkt - uratowaliście mi żonę." 
 
****
 
Kobieta, 75 lat.
Od dłuższego czasu było podejrzenie białaczki. Zaczęło się od siniaków i wybroczyn.
Miała przetaczane koncentraty płytek.
Zaczęła brać Lamininę i Laminine Omegę+++ i po 22 dniach płytki krwi się podwoiły z 20 do 40 tysięcy a białe krwinki  (frakcja monocyty), które były bardzo wysokie teraz są w normie.
Początkowo brała 1Laminine x 2 razy dziennie oraz 1 Laminine Omega+++, następnie po 2 Laminine x 2 razy dziennie oraz 1 Laminine Omega+++. 
Teraz odzyskała siły i lepiej się czuje a lekarze hematolodzy są w szoku ... 
 
****
 
Dwa miesiące temu dostałam takiego sms:
"Operacja  się udała mój kręgosłup jest już naprawiony. Mam jeszcze  drętwienia rak i nóg ból głowy. Jednak jest coś co nie pozwoliło mi zadzwonić i rozmawiać.
Tydzień po operacji kręgosłupa szyjnego coś zaczęło mi przeszkadzać w gardle, mam trudności z przełykaniem, nie mogę mówić nie mogę oddychać nie mogę jeść.
Mam polipa w krtani i skierowano mnie do Kliniki jako PRZYPADEK CIĘZKI – już nie mówię.
Nie można operować ze względu na wcześniejszą  operację kręgosłupa i problemy z sercem.   Lekarze są bezradni."
 
Alicja Jest wykładowcą, ma 52 lata.
Wysłałam Ali  Laminine i Laminine Omega+++.                                
Po 2 tygodniach dzwoni jej mąż: ”Ala żyje, podaję jej Laminine, jest lepiej ale jest bardzo rozdrażniona nie wiem co mam robić NIGDY TAKA NIE BYŁA"
 
Po 3 tygodniach dzwoni do mnie Ala,  ma głos jeszcze  słaby, nie wyraźny ale mówi: "Jest  coś dziwnego, zaczynam lepiej oddychać, mówię. Jednak czuję się bardzo źle - jestem rozdrażniona, bardzo słaba, chce przerwać branie Lamininy.”
 
Jednak bierze kolejny tydzień - POLIP zmniejsza się codziennie, drętwienie rąk również…     
PO MIESIĄCU nie ma śladu polipa.
Alicja mówi: "DZIĘKUJĘ, LAMININA  URATOWAŁA mnie …. Lekarze pytają co robiła ….”
Jolanta K. 
 
****
 
Kobieta, 51 lat.
Nowotwór. Lekarze niemieccy nie mogą zlokalizować gdzie się usadowi , po poł roku ma przerzuty w kilku miejscach. Po dwóch chemiach i czeka ja trzecia ...
 
"Dobry wieczór pani Elu wczoraj zona odebrała wyniki krwi , pani doktor była zszokowana, że wyniki są wyśmienite, powiedziała tylko: „Ale pani musi się dobrze odżywiać ze wyniki są takie dobre”.
 
Dzisiaj zonie podawano chemii. Jak weszliśmy do biura były tam dwie lekarki odpowiedzialne za chemoterapie, które żonę znają bardzo dobrze - prowadza ja od początku choroby. To był szok zaniemówiły na parę sekund i odpowiedz: „Ale pani dobrze wygląda…”, no i pytanie za pytaniem ale to nie wszystko. Największa niespodzianka była jak otworzyły wyniki a tu wszystko BDB poza wątrobowymi są trochę gorsze, potem przyszedł ordynator i czytali co pisze na opakowaniu Lamininy nie znają tego preparatu ale byli tym bardzo zainteresowani."
 
Ta pani była przeciwna Laminine, maż ja gorąco namawiał. Teraz widzi ze się opłacało
Zażywała:
1 dzień 2 Laminine 1 rano 1 wieczorem, w południe 1 Laminine Omega+++
i tak zwiększała po 1 codziennie dochodząc do 5 Laminine rano , 5 wieczorem oraz 2 Laminine Omega+++ w południe.
 
****
 
NAJNOWSZY NEWS DOTYCZĄCY BEATY :
 
"Przypominam ze Beata to jedna z moich "podopiecznych" u której 10.01.2014r stwierdzono nowotwór narządów rodnych a nazywa się gruczorakolak.
 
10.01 trafiła do szpitala, wycięto narządy rodne i rozpoczęto tradycyjne leczenie. Poszły przeżuty na nerki i kręgosłup. Wcześniej pisałem o tym dokładniej.
 
25.09.2015 r. lekarz prowadzący stwierdził ze u Beaty to jest ostatnie stadium i ze przerywają wlewy chemii bo nie ma żadnych szans. Należy ją umieścić w hospicjum. Zapadł wyrok.
 
Od 25.09.2014r zaczęła używać Lamininę, 10 zwykłych i 2 Lamininy Omegą+++. W tym momencie prawie nie widziała , odżywiana była kroplówkami , i od kilku miesięcy nie wstawała z łózka. Bardzo cierpiała na odleżyny które miała na całych plecach i pośladkach. Stwierdzono też zakrzepice w prawej nodze.
 
Od momentu jak zaczęła zażywać Lamininę zaczęły się dziać nieprawdopodobne rzeczy. Odleżyny zniknęły w pierwszym tygodniu. Wcześniej nic nie pomagało. Po kilku tygodniach zaczęły spadać markery a poziom kreatyniny spadł z 8 do 1.6. Dwa tygodnie temu ten sam lekarz który wcześniej nie dawał jej żadnych szans stwierdził ze jest zszokowany, ale wyniki Beaty wcale nie wskazują ze jest chora na raka.
 
Dzisiaj zadzwoniła do mnie siostra Beaty. Beata właśnie miała kompleksowe badania łącznie z tomografem komputerowym. To NIESAMOWITE - Na kręgosłupie Beata miała kilkanaście gózów. Największy z 10 cm zmniejszył się do 5 cm. Pozostale praktycznie zniknęły.
Nacieki na przewodach moczowych i nerkach wielkości 5 cm zmniejszyły się do 6 mm.
Nie ma też już zakrzepicy w prawej nodze . Pozostałe wyniki bardzo dobre. Tak działa Laminina!"
 
****
 
„Opiszę trochę dokładniej przypadek Beaty, ma 45 lat . Znam ją od wielu lat . Zawsze była kierownikiem apteki i bardzo sceptyczna wobec wszelkich suplementów .
 
Do stycznia 2014 roku nie miała pojęcia że ma raka. 10 stycznia dostała krwotoku .Zabrano ją do szpitala . Straciła 4 litry krwi i usłyszała diagnozę - Gruczorakolak . Wycięto jej narządy rodne. Bardzo szybko poszły przerzuty na nerki i kręgosłup . Nie mogła się poruszać , cały czas leżała . Miała zastosowaną nefrostonie .
Bardzo silne odleżyny i uczulenie prawdopodobnie od plastrów przytrzymujących sączki .Nie mogła czytać bo bolały ją oczy i bardzo pogorszył jej się wzrok . Nie miała apetytu i odżywiano ją kroplówkami. Na początku listopada lekarz prowadzący powiedział do jej siostry że nie ma sensu podawać chemii bo to jest ostatnie stadium i ze Beatę trzeba oddać do hospicjum .
 
O chorobie Beaty dowiedziałem się pod koniec września . 25 września zażyła pierwsze Laminine . Zaczęła od 1 rano i jednej wieczorem . Następnego dnia 2 rano , i 2 wieczorem , następnego 3 i następnego 4. Taką dawkę stosowała przez miesiąc. Po miesiącu dołączyła 1 Lamininę OMEGA+++. Obecnie używa 10 tabletek Laminine podstawowej i 1Laminine OMEGA+++.
 
Od chwili gdy zaczęła zażywać po kilku dniach zniknęły odleżyny i uczulenie, zaczęła spokojnie spać , poprawił jej się nastrój . Po kilku tygodniach poziom kreatyniny spadł do 1,6. Nerki zaczęły lepiej pracować . Wrócił apetyt i poprawił jej się wzrok na tyle ze jak się wyraziła jej siostra Grażyna zaczęła połykać książki . Od jakichś 2 tygodni zaczęła wstawać i samodzielnie poruszać się po mieszkaniu . W piątek miała badania i okazało się ze poziom markerów spadł z 1200 na 138. Lekarze są zszokowani. Ma jeszcze słabe wyniki hemoglobiny ale przypisują to chemii . Sama Beata jest pewna że to Laminine ratuje jej życie . Zastanawiam się co by było gdyby Laminine zaczęła zażywać w styczniu albo jeszcze wcześniej . Gdyby mogła sobie pozwolić na 15 szt. Dziennie, takie zalecenia są przy zaawansowanym nowotworze.”
 
P.S.:"Właśnie wróciłem ze spotkania z Beatką. Przypominam że to moja "podopieczna" chora na nowotwór (gruczorakolak). Pani doktor 25 września 2014 r powiedziała że nie ma żadnych szans i nie ma sensu aplikować jej chemi bo to ostatnie stadium i trzeba ją umieścić w chospicjum. Dzisiaj rano ta sama Pani doktor powiedziała jej ze patrząc na wyniki i na nią wcale nie widać że jest chora na raka. powiedziała też że pierwszy raz coś takiego widzi i że jest zszokowana. Tak działa nasza Laminina!
(Bierze 10 Laminine i 2 Laminine Omega+++)"
Tadeusz, z pozwolenia Beaty.
 
Choroby genetyczne
 
Dziś zadzwoniłam do Irka- osoby mającej zespół Marfana. 
Cytuję co powiedział: "Wiesz, biorę od 4 miesięcy produkty i czuję się dużo lepiej.
Mam sporo energii, śpię dobrze, mam apetyt, widzę lepiej, moje wyniki badań się poprawiły (kardiolog był mile zaskoczony). Nie wiem co jeszcze zrobi dla mnie ten preparat ,ale wiem jedno WARTO GO BRAĆ!
Brałem go na początku nie regularnie - 1 miesiąc potem przerwa (mój stan zdrowia i samopoczucia wracał do wcześniejszego, bez energii bez apetytu, problemy z sercem, ledwie żyłem) 2miesiące przerwy i teraz biorę od 4 miesięcy regularnie 3 razy dziennie po 3szt. Laminine, 3 szt.Digestive, 2 szt. Immune, Laminine Omege 3szt."
Jolanta K.
 
Zwierzęta
 
Kot.
Po kilku operacjach z podawaniem dużej ilości leków zaczęło się alergiczne zapalenie skóry. Wylizał plecy do skóry przez która sączyła się krew. Dojeżdżający lekarz robił bardzo drogie zastrzyki. Na jakiś czas była ulga ale nie na długo.
Aż pewnego dnia byłem zaskoczony, widząc młodą zdrową sierść i coraz zdrowsze zwierzę. Okazało się, że żona (wielka fanka Laminine), zaczęła po cichu podawać  Laminine i posypać plecy kotce.
 
****
 
Suczka, 1 rok.
Po wykastrowaniu okazało się, że ma słabą krzepliwość krwi. Weterynarz stawiał kroplówki, robił zastrzyki, podawał tabletki, ale ona leżała w kałuże krwi i stawała się co raz bardziej zimna.
Znajomy lekarz poradził, by dać jej wapń. Żona dała wapń i 5 sztuk Laminine co godzinę.
W ciągu nocy podaliśmy całe opakowanie - 30 kapsułek. Ale rankiem pies już biegał, chociaż cały brzuch był pocięty. Lekarz był bardzo zaskoczony.
 
****
 
Kotka, 14 lat,
stan zapalny układu moczowo-płciowego.
Podawano ½ kapsułki Laminine, 3 razy dziennie rozpuszczoną w wodzie przez strzykawkę do pyszczka.
Po tygodniu stwierdzono brak stanu zapalnego. Po dwóch tygodniach zauważono zmiany w zachowaniu kotki, bardziej odpowiadające młodym kotom: szybka reakcja, sprężystość ruchów, bawienie się odbiciem lusterka.
Zmniejszono dawkowanie do ½ kapsułki 2 razy dziennie.
Po dwóch miesiącach stwierdzono:
Przestało śmierdzieć z pyska;
Mocz stracił ostry zapach;
Na pyszczku zniknęła część siwiejących włosków;
Sierść stała się błyszcząca i naturalnie natłuszczona;
Mniej sypia na kaloryferze;
Zaczęła wychodzić na balkon.
Dawkę zmniejszono do 1/2 kapsułki 1 raz na dwa dni.
 
****
 
"Jestem Lekarzem weterynarii z 30 letnim stażem, moja specjalizacja to psy i koty.
Stale korzystałam ze szkoleń, kongresów, czy warsztatów, aby pogłębić wiedzę i znaleźć sposób, aby nasze zwierzątka mniej cierpiały w tym jakże krótkim życiu. Diagnostyka jest na dzień dzisiejszy bardzo silnie rozbudowana, sprzęt i leki dają nam, lekarzom duże możliwości, ale niejednokrotnie, gdy pobieram krew bądź kładę zwierzę na stół, aby zrobić USG lub inne badanie, widzę strach w oczach tych zwierząt i pytanie, - „Po co to? Ja jestem wierny, oddany a wy skazujecie mnie na tak liczne zabiegi i cierpienia.”
Od Stycznia 2014 roku leczenie dla mnie stało się łatwiejsze, odkąd poznałam działanie Laminine. Preparat jest zarejestrowany dla ludzi i zwierząt, a ja zastosowałam go najpierw u siebie I swoich psów.
Sznaucer olbrzym, suczka 12 lat, zmiany nowotworowe.
Guzy widoczne gołym okiem. Badania wykazały niewydolność nerek - co dla tej rasy jest normą, zdecydowałam się więc na zastosowanie tego preparatu. Podawałam jej przez 1 miesiąc codziennie 1 kapsułkę Lamininy, a już po kilku dniach zauważyłam, że wróciła jej chęć do zabawy, na spacerze znowu intensywnie biega, a skóra z matowej stała się na powrót świecąca.
Po 2 miesiącach podawania preparatu nie pojawiły się żadne nowe guzy, a istniejące stały się luźne i wiotkie.
Z kolei badania kontrolne nerek wykazały, że parametry wróciły do normy.
Już mija 5-ty miesiąc, jak podaje jej Laminine aczkolwiek teraz rzadziej, bo 1 kapsułkę, co dwa dni i widzę, że moja dziewczyna/suczka/ jest pełna energii, wzrok tez się poprawił, biega, skacze za piłką tak jak to robiła 5 lat temu.
 
W leczeniu zwierząt często posiłkuje się Laminine.
Kot białaczkowy, przypadek książkowy niemalże, nie je, nie pije, stan beznadziejny.
Właśnie otrzymałam przesyłkę z Laminine - poprosiłam właściciela o jeszcze jedną szansę dla tego zwierzaka. Podawano 1 kapsułkę codziennie przez 7 dni, potem ½ kapsułki 1 raz dziennie i tak stale.
Po miesiącu właściciel przyjeżdża i prosi o jeszcze więcej preparatu, bo kot już je, robi się aktywny, nie przybiera jeszcze na wadze, ale co najważniejsze – żyje.
Aktualnie mijają 4-ty miesiąc jak kot bierze kapsułki Laminine dziennie. Żałuję tylko, że nie robiłam zdjęć, bo trudno uwierzyć, że to jest ten sam zwierzak - okrąglutki, połysk, a co najlepsze, zaczął się normalnie zachowywać. Pamiątką minioną są tylko zmienione dziąsła.
 
Czyniąc stałe obserwacje w trakcie stosowania preparatu stwierdzam, że Laminina szybciej, skuteczniej i lepiej działa na zwierzęta, prawdopodobnie, dlatego że ilość środka w odniesieniu do Masy ciała jest wielokrotnie większa.
 
Kolejny przypadek to owczarek niemiecki, z powtarzającymi się tzw. HOT-Spotami. Bardzo przykre zmiany, zwierzę wygryza się - widoczne są ogromne placki na skórze, zadrapania aż do krwi, zmiany swędzą, są uciążliwe i bolesne, trudne do leczenia.
Zastosowałam standardowe leczenie, ale też poprosiłam właściciela żeby spróbował podać Laminine w ilości ½ kapsułki dziennie, gdyż nawroty były regularne, co 2-3 tygodnie, co świadczy, że układ immunologiczny został bardzo silnie zaburzony.
Zastosowałam na początku małe dawki, podobnie jak u ludzi przy alergii, po 3-h tygodniach dawkę zwiększyłam do 1 kapsułki Laminine OMEGA+++. Przez kolejne 3 tygodnie właściciel zdecydował się podawać stale, mijają już 3-i miesiąc i hot spot się nie powtórzył.
 
Bardzo szybkie efekty leczenia widać u kotów, gdyż są to zwierzęta, które tylko trzeba wspomóc, a one już bardzo szybko same wracają do zdrowia.
W trudnych stanach, gdzie kot nie chce jeść, podanie 1 kapsułki i to głównie Lamininy OMEGA+++, (bo ma smak i zapach ryby, co dla kotów jest zawsze ponętne) wraca im apetyt, a za tym chęć do życia. Wymioty ustają i wyraźnie skraca się czas leczenia.
 
Zabiegi chirurgiczne na gruczole mlecznym są zawsze trudne do gojenia, bo zarówno zmiany
Chorobowe jak i rana operacyjna jest zwykle bardzo rozległa, długo się goi i zawsze istnieje możliwość zakażenia.
Suczka 15 kg, 10 lat, zmiany na całej listwie mlecznej, zastosowałam cięcie chirurgiczne - rana 30 cm długa, antybiotyki zastosowałam osłonowo, toaleta rany, opatrunek pooperacyjny, Laminina codziennie 1 kapsułka. Po 12 dniach zdjęłam szwy, rana okazała się czysta, zrośnięta, a takie rany najczęściej goja się po 3 do 4 tygodni.
 
Pies 16 lat, porażony, nie potrafił utrzymać się na nogach, diagnostycznie to zespół przedsionkowy - wylew – zaburzenia neurologiczne, właściciel prosi o ratunek, zastosowałam leczenie objawowe, i poleciłam Laminine 1 kapsułkę dziennie. Po 2 miesiącach pies już przyszedł sam, tzn. na własnych nogach do lecznicy. Zdecydowaliśmy, że podajemy tylko Lamininę 1 kapsułkę dziennie oraz leki nasercowe, mija 5-ty miesiąc podawania i pies chodzi sam, biega, potrafi się otrzepać jak to psy robią, rozciąga kręgosłup i nie widać zmian neurologicznych, właściciel zdecydował się podawać Lamininę dalej, ale w dawce 1 kapsułka, co 48 godzin.”
Halina M. Weterenarz. Województwo śląskie
 
****
 
Laminine a zwierzęta domowe – najczęściej zadawane pytania.
 
1. Czy podawanie zwierzętom Lamininy jest bezpieczne?
Pomimo tego, że Laminina nie została stworzona specjalnie dla zwierząt, do tej pory nie odnotowaliśmy żadnych działań niepożądanych. Tak jak z zażywaniem Lamininy przez człowieka, tak i w przypadku zwierząt w razie jakichkolwiek wątpliwości radzimy poradzić się lekarza, tu konkretnie weterynarza.
 
2. Jakie korzyści odnoszą zwierzęta dzięki zażywaniu Lamininy?
Korzyści są podobne do tych, jakie odnoszą ludzie dzięki zażywaniu Lamininy.
 
3.Jakie jest sugerowane dawkowanie dla zwierząt, takich jak: koty, psy, konie?
Polecane dawkowanie jest różne dla innego gatunku. Skonsultowaliśmy to z weterynarzami stosującymi Lamininę w swojej praktyce. Sugerują oni poniższe dawkowanie: 
Psy i koty (poniższe dawki dzielimy na równe części, by zwierzęta otrzymywały Lamininę dwa razy dziennie):
Waga:
0-40 funtów   ½-1 kapsułka dziennie (0-18 kg)
40-80 funtów  2 kapsułki dziennie (18-36 kg)
80-100 funtów  3 kapsułki dziennie (36-45 kg)
Konie – około 4 kapsułki dziennie
 
4. Kiedy podawać Lamininę zwierzętom? 
Sugerujemy podawanie Lamininy przed posiłkiem, w innym przypadku można zmieszać Lamininę z jedzeniem.
 
5. Czy Laminina pomoże w dolegliwościach stawów u zwierząt domowych?
Laminina jest znana z tego, że jej zażywanie przynosi pozytywne rezultaty w wielu przypadkach zdrowotnych u człowieka. Pomimo tego, że nie mamy konkretnych badań dotyczących zażywania Lamininy przez zwierzęta, wiemy, że u wielu zwierząt biorących Lamininę zaobserwowano znaczącą poprawę w kwestii dolegliwości bólowych stawów. Składniki Lamininy są znane z tego, że mogą przynieść ulgę w dolegliwościach stawowych u zwierząt poprzez stymulowanie komórek macierzystych w stawach, pomagając w ten sposób odbudować chrząstkę stawową.
 
6. W jakich innych przypadkach zdrowotnych weterynarze używali Lamininy w celu wyleczenia bądź też zniwelowania bólu u zwierząt?
Weterynarze, będący również niezależnymi partnerami, stosowali Lamininę u zwierząt w wielu przypadkach zdrowotnych.
 
Historie uzdrowień
 
"Chciałem zacząć lLminine brać już wcześniej no ale żona brała 12 kapsułek dziennie (nowotwór) no i finansowo było to trochę za duży wydatek, teraz zmniejszyła dawkę bo się dobrze czuje no i zacząłem ja.
 
Co do samopoczucia to czuje się super. Przed Lamininą w nocy budziłem się 1-2 razy no i do ubikacji, bylem u lekarza zrobić badania, podejrzewałem prostatę no ale wszystko jest OK i zacząłem brać Laminine, po paru dniach zauważyłem, że noc przebiega spokojnie tzn. nie wstałem ani razu. Do pracy chodzę wypoczęty w pełni sil itd. no a co do męskości jak opisują to mężczyźni , to wszystko się zgadza (Panowie jeżeli śmiejecie się pod nosem i myślicie, że pisze bajki to zacznijcie brać Laminine i później będziecie pisać takie same bajki jak ja pisze)."
Józef P.
 
****
 
"Uchodzę za osobę teoretycznie zdrową ... jednak miewałem w przeszłości problemy zdrowotne. Zacząłem zażywanie preparatów od 2xLaminine rano + 1 Lminine OMEGA w ciągu dnia + 2xLaminine wieczorem.
 
Już po 2 godzinach od wzięcia pierwszych 2 kapsułek zauważyłem, że poprawia mi się wzrok ... przestała mnie kompletnie bolec głowa, (która potrafiła bolec całymi dniami). Wrażenie, jakie miałem porównuje do sytuacji, w której siedzę cały dzień w pomieszczeniu, w którym włączony jest np. komputer i nagle ten komputer wyłączają ... robi się taka błoga cisza :) Tak właśnie się czułem ... totalny spokój :) Zasnąłem jak dziecko a następnego dnia obudziłem się pierwszy raz od wielu miesięcy bez bólu głowy:)
 
Po miesiącu zażywania Lamininy zrobiłem sobie komplet badan - łącznie z przeswietleniem klatki i tomografia komputerowa głowy. Wyniki krwi i innych badan mam najlepsze w całym moim życiu dorosłym, zregenerowałem kolano, w którym nie miałem czucia przez 25 lat a teraz normalnie czuje. Po udarze móżdżku sprzed 7 lat miałem silną nerwice lękową ... miewałem czasem zawroty głowy oraz lewa ręka i noga bywała słabsza a teraz nie ma różnicy w stosunku do prawej i minęły zawroty głowy, zniknęły mi zrosty na płucach, które miałem po zapaleniu opłucnej sprzed 15 lat  ... i wiele innych rzeczy .... długo by pisać ... i to zaledwie po 1 miesiącu brania tego suplementu."
Bartek G.
 
****
 
"Niesamowita historia...
W piątek 24.04.2015, koleżanka zaczęła podawać Laminine swojej ciężko chorej mamie (80 lat). Była umierająca a lekarze nie wiedzieli, co jej jest. Już w sobotę zaczęła nabierać siły a dzisiaj już normalnie chodzi i o wiele lepiej się czuje. Jak tak dalej pójdzie to niedługo wypiszą ja ze szpitala:) Wyniki tez jej się już poprawiają?
Bierze 2xLaminine + 1 Laminine Omega + 2xLaminine."
Bartek G.
 
****
 
"Nawiązując do dyskusji na temat podejścia lekarzy i wiarygodności preparatu wtrącę swoje 3 grosze.
Lekarze są bardzo różni. Ich podejście do alternatywnych sposobów leczenia wynika ze sposobu, w jaki są uczeni na uczelniach. Niedawno czytałem w jakimś periodyku medycznym wypowiedź jednego z rektorów wyższej uczelni medycznej, że lekarzom, którzy zajmują się ziołolecznictwem i akupunkturą powinno się zabierać dyplomy.
 
Laminine nie jest lekiem, ale została od 01.10.2015r.  oficjalnie zarejestrowana na rynku polskim jako suplement diety. Posiada certyfikat dopuszczający do obrotu handlowego.
 
Mam kilka przypadków chorych na raka, którym po kilku tygodniach zażywania lamininy tak poprawiły się wyniki, że powtórnie robiono badania. Myśleli, że to pomyłka. Gdy jedna z chorych w takim przypadku pokazała preparat, który zażywa (Laminine), lekarz prowadzący wezwał ordynatora, który z zainteresowaniem oglądał opakowanie.
 
Nie wymagajcie i nie dziwcie się ludziom, że nie wierzą w działanie Lamininy. Sam na początku nie wierzyłem. Jak można uwierzyć jak mówicie komuś, że macie suplement, który wszystko leczy? Zwykle odpowiadają, że jak wszystko to nic :D . Trzeba się nauczyć rozmawiać z ludźmi. Fajnie mi odpowiedział Zbyszek B.. Powiedział: " Nareszcie wymyślono jedno na wszystko" :D  Ale takich ludzi jest mało.
 
Mnie też odmawiają. Kilka tygodni temu byłem na pogrzebie najbliższego przyjaciela . Zmarł na raka trzustki. Oczywiście kilka miesięcy wcześniej zaproponowałem mu Lamininę. Podawałem mu przykłady innych chorych którym pomaga Laminina. Powiedział, że nie wierzy w takie rzeczy. Wolał iść do piachu.
Cóż, wszystkich nie uratujemy....
 
Na początku, jak słuchałem i czytałem o Lamininie prosiłem Boga żeby to była prawda. Zobaczyłem jak działa na moją mamę, jak działa na Beatę i innych ludzi z mojego otoczenia. Zrozumiałem, że mam w ręku coś niesamowitego. Coś co zmienia życie ludzi tak jak zmieniło życie mojej rodziny. Nie interesuje mnie, czy ktoś wierzy czy nie w działanie Lamininy. Ja wiem jedno. Gdyby nie Laminina moja mama teraz byłaby w domu opieki i nawet nie wiedziałaby kto ją odwiedza. Wiem, że Beata byłaby w jakimś hospicjum i pewnie już by nie żyła.
 
Kilka dni temu dostałem list od matki dziecka, której zasponsorowałem Lamininę dla dziecka z bardzo głębokim ADHD. Zapytam jej czy mogę go opublikować na mojej stronie (jest w nim bardzo dużo błędów). Dzieciak chodzi do 5 klasy szkoły podstawowej. Mieszkają w niewielkiej miejscowości. Zalecano mu szkołę specjalną albo indywidualny tok nauczania. Przeszkadzał na lekcjach, nie chciał chodzić do szkoły, złe się uczył , dzieci mu dokuczały. Ta matka to synowa mojej znajomej. Żyją bardzo skromnie. Trzy miesiące wcześniej zaczął brać Lamininę: 3 Lamininy i 1 Laminine Omega.
Pewnego dnia zadzwoniła do niej wychowawczyni syna z prośbą o rozmowę. Myślała, że znowu będzie się skarżyła na syna. A wychowawczyni zapytała co się stało z Rafałem . Zmienił się nie do poznania. Uważa na lekcjach, nieźle się uczy, dzieci przestały mu dokuczać jak zobaczyły, że nauczyciele go chwalą. Z matematyki jest jednym z lepszych w klasie. Chętnie chodzi do szkoły i najważniejsze, że nie męczą go w nocy koszmary (wcześniej budził się w nocy z krzykiem). Matka napisała, że będzie się za mnie modliła do końca życia.
Dla czegoś takiego warto robić ten biznes :)
 
Jak wiecie na jednym z moich kont osiągnąłem status Srebrnego Dyrektora. Zarabiam bardzo ładne pieniądze.
 
Z takim preparatem ten biznes naprawdę nie jest trudny. Uważam, że w tej chwili to najlepszy MLM w sieci. Każdemu z nas odmawiają i patrzą z niedowierzaniem na to co mówimy. To normalne. Ale Ci którzy odmawiają i tak będą moi :D . Wrócę do nich za jakiś czas i powiem: „Pamiętasz jak kiedyś mówiłem Ci o lamininie? To naprawdę rewelacyjny preparat . Pogadajmy jeszcze raz.
 
Jeszcze jedno. Mówcie ludziom prawdę. Jak mam nowego klienta na samym początku mówię mu, że Laminina to nie czarodziejska różdżka, że terapia jest skuteczna, ale musi być odpowiednie dawkowanie. Jest też długotrwała. Trzeba się liczyć ze sporym wydatkiem (podaje przykłady). Mówię też, że mogę im pokazać jak można mieć taniej. Z czasem tacy klienci stają się partnerami."
Tadeusz T.
 
****
 
"Dzisiaj mija dwa miesiące od operacji (trwała od 9:00 do 16:00/podczas której wycięto mi "złośliwca" 6 x 5,5 cm i 40 cm jelita grubego, a którą przeszedłem lżej.
 
Prowadzący mnie dyrektor i zarazem szef zespołu chirurgicznego oraz jego zastępca dziwili się, że nie odczuwałem bólu i nie potrzebowałem środków przeciwbólowych oraz że wszystko goi się jak na "burku”. Na drugi dzień już chodziłem, a po trzech dniach miał już normalną dietę. Po dwunastu dniach zostałem wypisany z kliniki bez chemii itp. tylko z zaleceniem co trzymiesięcznych kontroli. Lamininę 2x2x2 + 1x omega+++ brałem od 01.02. 2015 do dnia operacji, ale o tym powiem doktorom w czerwcu przy pierwszej kontroli."
 
****
 
"Postanowiłem podzielić się z Wami moim osobistym doświadczeniem odnośnie Lamininy. Od ponad 10 lat zawsze gdy zbliżały się Święta Wielkiej Nocy cieszyłem się z powodu nadchodzącej wiosny - bo kocham żeglowanie. Jednak od wielu lat strach przed skutkami ubocznymi pojawienia się tej przepięknej pory roku przesłaniał mi wcześniejszą radość. Dla mnie skutkiem ubocznym była straszna alergia na pyłki wszystkiego co kwitło.
 
Jakiś czas temu zrobiłem testy i okazało się, że jestem uczulony na pyłki 17 roślin! Oczywiście zapodałem sobie zastrzyki na odczulenie, ale one pomogły tylko na jeden sezon. Zatem wszelkiego rodzaju tabletki, maści i krople do oczu, spraye do nosa - były na miesiące letnie moimi nieodzownymi kompanami.
 
Pod koniec 2014 roku zacząłem zażywać Lamininę. Przyznam się, że nie robiłem tego systematycznie a moje podejście do tematu było raczej sceptyczne - taki to ze mnie niedowiarek. Ale, że wszyscy obecni na tym czacie "trąbili" głośno o rewelacyjnych działaniach Lamininy - poddałem się temu trendowi, uznając go za pewnego rodzaju modę. Wcześniej piłem jakieś soczki z Monavi i poza wirem w portfelu i dwutygodniowym rozwolnieniem, nie odczułem innych skutków. Pomyślałem, że z Lamininą może być podobnie.
 
W sumie do dnia dzisiejszego zjadłem niewiele, bo zaledwie 14 opakowań Lamininy. Przyznam się, że z powodu mojego skąpstwa i chciwości na pieniądze (które zawsze lubię mieć blisko siebie i to w dużej ilości) osobiście zakupiłem tylko mały pakiet startowy. Pozostałe zjedzone opakowania Lamininy otrzymałem od mojego stryjka Stana z Chicago, który to za pomocą Lamininy wyciągnął z hospicjum śmiertelnie chorego na nowotwór swojego syna (czyli mojego wujka) - ale to temat na inny wpis. Ale wróćmy do mnie.
 
W ostatnich dniach zauważyłem dziwne zjawisko. Mianowicie mamy połowę maja, za oknem w ogrodzie i na polach rozkwitło miliony kwiatów (mieszkam na wsi) a ja ani razu nie kichnąłem! Nie mam typowego dla mnie o tej porze roku kataru do pępka, z oczu nie leją się strugami łzy! Podkreślę, że w tym roku nie zażyłem ani jednej tabletki jakiegokolwiek preparatu antyhistaminowego. Ponadto, na mojej posiadłości, wokół domu mam około 15 arów trawnika do koszenia. Zazwyczaj po godzinie jeżdżenia na kosiarce byłem zalany łzami, zasmarkany i dostawałem ataku duszności. Wczoraj blisko pięć godzin szalałem na kosiarce, potem plewiłem ogródek wokół kwitnących już kwiatów i nic! Żadnego kataru!
Czyżby "niedowiarek" odczuł na własnym organizmie rewelacyjne działanie Lamininy? Czy możliwe jest, że dzięki zażywaniu Lamininy pozbyłem się alergii?
 
W tym miejscu chciałbym pokornie (bow) pokłonić się mojemu sponsorowi i moim nad sponsorom, których lekceważyłem, nie szanowałem ich czasu i trudu, jaki włożyli w przekazywanie mi tak cennych wiadomości. Przepraszam Cię Zbyszku, przepraszam Leszku, bardzo przepraszam Grażynko! Przepraszam Was za to, iż myślałem, że Waszym celem jest wywołanie "wiru w moim portfelu". Teraz wiem, że mieliście dobre zamiary i Wasz cel był bardzo szczytny.
 
Teraz wiem, że dzięki Lamininie pozbyłem się alergii. Wiem też, że dzięki Lamininie mogę dożyć w pełni zdrowia wieku 120 lat. Powiem Wam, że nie jest to dla mnie dobra wiadomość. Dlaczego? Obawiam się, ze mój Fundusz Emerytalny może tego nie wytrzymać. Hm.. zatem czy tego chcę, czy nie chcę muszę wziąć się do roboty, zacząć promować Program Odżywiania Organizmu na bazie Lamininy, aby mieć alternatywny pasywny dochód na jesień życia. Tak sobie myślę, że to może być ciekawa misja, może uda mi się w ten sposób uratować komuś życie, może uda mi się uszczęśliwić jakąś pogrążoną w chorobie lub biedzie rodzinę? Faktycznie! Przecież od dziecka chciałem być misjonarzem i wzorem mojego dalekiego wujka ze zgromadzenia Oblatów Maryi Niepokalanej wyjechać na misje do Kamerunu lub na Madagaskar. Niestety, nic z tego nie wyszło, a wszystkiemu winien mój nieodparty urok i czar, któremu nie mogły się oprzeć otaczające mnie - bardzo powabne zresztą - przepiękne polskie dziewczyny.
 
Ale wracając do tematu Lamininy - mam wrażenie, że przyszedł w moim życiu właściwy moment aby powrócić na Misyjne Drogi i zacząć mówić ludziom o tym, co może zmienić ich życie na lepsze. Pozdrawiam Was Serdecznie, zastrzegając sobie prawa autorskie do mojego wpisu :)"
Wiktor K. Irlandia
 
****
 
"Zacząłem zażywać Lamininę od 13 sierpnia 2014r.
Mam otwarte rany na kostkach na skutek zakrzepicy Żył ale mimo doskonałej opieki medycznej w Wielkiej Brytanii, gdzie obecnie mieszkam od 6 lat, to rany i tak nawet się nie zmniejszały.
 
Natomiast już po 2 tygodniach od rozpoczęcia zażywania Laminine, rany zmniejszyły się o 20%, a ból ustąpił w 80% - 90%. Natomiast po niecałych 4 miesiącach zażywania Laminine, czyli na koniec listopada 2 rany już były naprawdę bardzo małe, a trzecia stale maleje z tygodnia, na tydzień.
 
Ludzie pytają mnie, jak podziałała Laminine na moje nogi i niedawno w odpowiedzi dla jednej osoby napisałem dosyć obszerną odpowiedź
 
Pytanie:
Chciałem się zapytać, jak działa Laminine na tą Twoją dolegliwość? Jest jakaś poprawa?
Odpowiedź:
Myślisz, że gdyby nie było poprawy, to bym reklamował Laminine i tą firmę? Działa i to rewelacyjnie. Przed rozpoczęciem kuracji Lamininą, mało kiedy spałem, bóle ran na nogach były nieprzeciętne i każdej nocy budziłem się czasami kilkakrotnie w nocy i wyłem z bólu, poza tym wielkość ran - największa z nich na lewej nodze, na stronie zewnętrznej miała 14 cm wysokości i 7-8 cm szerokości.
 
Po 2 tygodniach zażywania Laminine, ból ustąpił w 80% - 90% zacząłem sypiać, jak niemowlę, a rany zmniejszyły się o jakieś 20%, mówię tutaj o pierwszych 2 tygodniach. Z tym, że nadal zażywam tabletki przeciwbólowe, jednak podczas chodzenia ból jest jeszcze nieprzeciętny.
 
Listopad 2014
Zacząłem zażywać Laminine dokładnie od 13 sierpnia, natomiast ta rana, która była największa, obecnie ma jakieś 7 cm wysokości i 2-3 cm szerokości. I tak samo inne rany drastycznie się zmniejszają. Za każdym razem, jak w środy, w przychodni pielęgniarki zmieniają mi opatrunki, to widzę kolejne zmiany i kolejne zmniejszanie się ran.
 
Zmniejszyłem już zażywanie tabletek przeciwbólowych o ponad połowę. To również ogromny krok naprzód.
 
Aczkolwiek ból na 2 ranach jeszcze występuje, no ale cóż, trzeba być cierpliwym. Jednakże zauważyłem, że od poprzedniej wizyty rany nie zmniejszyły się, a ból na jednej ranie się nawet lekko zwiększył, ale niestety przy mojej dolegliwości, to i tak jestem zszokowany, że nastąpiło takie działanie tylko po zażywaniu 3 kapsułek na dobę. Z braku kasy nie mogłem kupić więcej, ale teraz będę zamawiał większy pakiet, bo niestety muszę zwiększyć dawkę, czyli zażywać przynajmniej 3 kapsułki Laminine rano, 2 Laminine Omega w południe i 2-3 Laminine późnym popołudniem, lub wieczorem przed kolacją.
 
Przypuszczam, że obecna dawka, jaką przyjmuje reguluje inne elementy w organizmie i nie starcza na cały organizm, dlatego muszę jak najszybciej zwiększyć dawkowanie. Wiem o tym od innych osób, u których np. dawkowanie wielkości 3 kapsułek na dobę kompletnie nic nie dawało, oczywiście przy innych dolegliwościach, natomiast po zwiększeniu dawki rozpoczynał się proces pozbywania się danego schorzenia.
 
Tak na dobrą sprawę 3 kapsułki na dobę, to można stosować na katar, a nie w przypadku złego krążenia krwi i takich ran, jakie ja mam. Ale i tak niesamowicie to zadziałało.
 
Wydaje mi się, a w zasadzie jestem więcej, niż pewien, że sama wiara w uleczenie też daje ogromną siłę, a ja uwierzyłem, że to właśnie Laminine mi pomoże po obejrzeniu kilku prezentacji, na których pokazywane były zdjęcia widocznych schorzeń na ciele danej osoby.
Ale zauważyłem też inne zmiany.
 
Wcześniej musiałem zjeść przynajmniej 1 czekoladę na dobę, a obecnie jak jestem w sklepie, to nawet nie patrzę na półkę z czekoladami, tak samo coca-cola w puszce, to był mój ulubiony napój, obecnie ostatnio wypiłem 1 puszkę wczoraj, a wcześniej kilka tygodni temu. Zaczynam mniej słodzić herbatę, kawę, bo niedobrze mi się robi, jak posłodzę herbatę 4 łyżeczkami cukru, jak słodziłem w ciągu ostatnich wielu lat. Także, jak widać, następuje regulacja organizmu, dlatego niestety, muszę szybko zwiększyć dawkę zażywania Laminine.
 
Aha, kolejna sprawa – papierosy  Nie wyobrażam sobie, abym mógł sobie ot tak rzucić palenie, ale coś się stało dzisiaj od rana. Jak rano zapaliłem papierosa, to zaatakował mnie straszny kaszel, myślałem, że to przejściowe, ale zapaliłem za niedługo kolejnego i znowu atak kaszlu, no Kuźba, myślę sobie, co jest grane? Mam przestać palić?
 
Bywają takie dni, że wymiotować mi się chce jak zapalę papierosa rano i przez cały dzień tak się właśnie czuję, także chyba będę musiał w końcu to rzucić.
 
Styczeń 2015
Od połowy grudnia 2014r nie zażywam już tabletek przeciwbólowych, aczkolwiek, jak chodzę, to jeszcze odczuwam ból, ale nie jest on już na tyle duży, aby dalej łykać prochy przeciwbólowe.
 
Ta duża rana, która miała na początku 14cm wysokości i 7 szerokości, jak już wiesz w listopadzie 2014r zmniejszyła się praktycznie o połowę, dzisiaj ta rana ma 1,5 cm wysokości i 1 cm szerokości. Myślę, że w ciągu najbliższych tygodni zaczną się całkowicie zamykać, tym bardziej, że zamówiłem i już otrzymałem większy pakiet Laminine i obecnie od ponad tygodnia zażywam 2 kapsułki Laminine rano, 1 kapsułkę Laminine Omega, 1 Digestive i 1 Immune.
 
Niestety Omegę, Digestive i Immune mam tylko po 1 buteleczce, więc zażywam je po 1 kapsułce tylko rano podczas śniadania, natomiast dodatkowo podczas obiadu kolejne 2 kapsułki Laminine podstawowej i tyle samo wieczorem podczas kolacji, czyli podstawowej Lamininy zażywam obecnie 6 kapsułek na dobę.
 
Czyli mam dowód sam na sobie, że Laminine działa na cały organizm. A teraz, jak zwiększyłem dawkę, to myślę, że i całe ciało zacznie się odmładzać. Widać to na zdjęciach, na prezentacjach, że osoby w wieku np. 70 lat, gdy zaczęły zażywać nawet po 10 kapsułek na dobę i więcej, to po około roku czasu całe ich ciało odmłodniało na tyle, że wyglądają na osoby w wieku 40-50 lat. To też daje mi ogromną wiarę w działanie tych preparatów.
 
Kolejna informacja o pozytywnym działaniu Laminine. Od dzieciaka miałem problemy z płucami, stale noszę przy sobie inhalator i ten problem jeszcze nie zniknął. Ale byłem uczulony np. na sierść kotów - i to mocno i troszkę na sierść psów.
 
Zawsze, jak odwiedzałem brata i jego rodzinę, czyli bratową i bratanka, to już tego samego dnia tarłem oczy, kichałem i częściej psikałem sobie inhalatorem w płuca.
 
A na drugi dzień, to już najczęściej była po prostu tragedia, dlatego zawsze, jak do nich jadę przy okazji świąt, na urodziny, czy czasem bez specjalnej okazji, to starałem się jak najszybciej stamtąd uciekać. Bo tak się składa, że mają sierściucha w postaci Kota.   
I co ciekawe:
Kwiecień 2015
Pojechałem do nich 8 kwietnia 2015r, miałem wracać tego samego dnia, ale namówili mnie do przenocowania. I następnego dnia po południu, jak jedliśmy u nich obiad, to dopiero się zorientowałem, że nie trę oczu.
 
A jeszcze dotykałem wczoraj i dzisiaj tego kota. Nie ma też kataru, czy zwiększonych duszności.
 
Od paru tygodni zażywam 2 kapsułki Laminine rano i 2 wieczorem, Omega mi się skończyła, czekam na dostawę. Od stycznia zażywałem:
2 Laminine rano
2 Laminine w południe
2 Laminine wieczorem
i dodatkowo 2 Laminine Omegi w ciągu doby.
 
To było po zakupie pakietu "The Edge" i 2 opak Omegi co miesiąc, a w ub. roku to były tylko 3 kapsułki na dobę 2 Laminine i 1 Omega.
 
Głównym powodem, jak już większość z was wie - znając moją historię - to były otwarte rany na kostkach w wyniku zakrzepicy żył, które już praktycznie nie istnieją. Została jeszcze jedna, ale bardzo mała. Tak więc wydaje mi się, że po zamknięciu się ran zaczęła się powolna odnowa całego organizmu.
 
Oczywiście zamierzam ponownie zwiększyć w ciągu doby ilość zażywania nie tylko samej Laminine, ale i Omegi. A teraz 20 maja mam Auto dostawę i zamówiłem dodatkowo Immune+++. 
 
Obecnie została jedna rana na prawej nodze, w okolicy kostki.
Ta największa rana, która miała 14cm wys. i 8 cm szer. już nie istnieje :)
Moje obecne dawkowanie:
Śniadanie: 30 min. przed - 1 Laminine
Obiad: 30 min. przed - 1 Laminine
Kilka minut po obiedzie 2 kaps Omega+++
Kolacja: 30 min. przed - 1 Laminine "
Andrzej Z.
 
****
 
"Ja nie zadawałem pytań, jak stosować i ile.
Kupiłem pierwszy pakiet aktywacyjny w lipcu ub. roku, bo wtedy tylko na tyle było mnie stać i zacząłem zażywać. Fakt, że zamawiając pakiet aktywacyjny masz 3 opak Laminine, lub 3 opak Omegi, ale osoby, które operują paczkomatami i które mają dodatkowo klientów detalicznych mogą Ci wysłać np. 2 opak Laminine i 1 opak Omegi. Ja tak właśnie zrobiłem. Przez pierwszych kilka miesięcy zażywałem Lamininkę w taki właśnie sposób - 3 kapsułki na dobę: 2 Lam + 1 Omegę.
 
Mało tego, wtedy nawet nie wiedziałem, że należy Laminine zażywać np. rano przed śniadaniem, a Omegę w trakcie, lub po obiedzie. Usłyszałem na prezentacji Svitlany, że Omega 4-krotnie wzmacnia działanie Lamininy i zażywałem Lam + Omegę razem i u mnie zadziałało to idealnie.
 
Poza tym Kochani wiara - uważam, że wiara - że właśnie ten produkt zadziała jest również bardzo potrzebna. Po prezentacjach Svitlany uwierzyłem mocno w sercu, że Laminine mi rzeczywiście może pomóc widząc slajdy różnych osób, które powychodziły z często bardzo poważnych schorzeń.
 
Oczywiście Laminine nie jest Placebo, bo przecież nasi partnerzy stosowali Laminine w przypadku osób, które nie reagowały na otoczenie, czyli uszkodzone neurony i ich pełna odbudowa. Takie osoby nie mają świadomości, co jedzą i czy to im pomoże.
 
Nie pytajcie więc, czy Laminine wam pomoże, czy pomoże waszym znajomym, czy pomoże na to, czy na tamto. Możecie zapytać, jak dawkować, ale nie - czy pomoże, bo ja wiem, że pomoże. Na każdą dolegliwość.
Andrzej Z.
 
****
 
"Mój klient po 1 dniu przyjmowania Lamininy ciągle spal, dziś rozmawiałam z zona jest dużo lepiej, maź jest w świetnym humorze, jak się budzi to jest uśmiechnięty (czego przedtem nie było) I zaczął chodzić regularnie na ubikacje, z czym tez przedtem był problem a to już po 2 dniach przyjmowania Lamininy.
 
Drugi mój klient zaczął brać Laminine 3 tyg. temu ze względu na okropne bole w poskładanej przez lekarzy 3 lata temu stopie, bóle przez ostatnie 3 dni były bardzo mocno nasilone, nie przerwał dawkowania i dziś są mniejsze. Zaskoczył mnie również informacją iż lepiej widzi, właśnie zauważył czytając z pudelka Lamininy jej skład."
Izabella B.
 
****
 
"Witajcie Kochani, chciałam się z wami podzielić dobra nowina, moja siostra bierze od 2 tygodni Laminine, miała silna depresje, nie mogła spać po nocy i wszystko ja wyprowadzało z równowagi. Od tygodnia śpi jak dziecko wszystko ma w nosie. Dzięki Laminino!
Moja siostra ma 42 lata i bierze 2 + 1  plus  Omega."
 
****
 
"Chcę się podzielić z Wami moja przygoda z LAMININE: Chciałabym  w kilku zdaniach opisać skuteczność działania LAMININE na przykładzie mojego męża.
 
Od lutego2014 zaczął odczuwać dolegliwości z oddawaniem moczu. Zgłosił się do lekarza, dostał Nospę rozkurczowo, furaginę, pil dużo wywaru z pietruszki i tak to utrzymywało się do września 2014 roku.
 
12 września dostał ataku boleści z powodu całkowitego zatrzymania się moczu. Natychmiast zgłosiliśmy się do przychodni urologicznej, gdzie go za cewnikowano. Zeszło 2,5 L moczu i musiał czekać na miejsce w szpitalu do 18 września. W tym czasie ja zakupiłam Mały Pakiet LAMININE i podawałam 3 x 1 kaps już od chwili zgłoszenia się do urologa. Do szpitala mąż zgłosił się 18 września i przebywał w nim do 22 września. W  czasie pobytu męża w szpitalu ja  dokupiłam Laminine i brał 3 x 3 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege. W szpitalu leczono go tylko zachowawczo, nie zgodził się na biopsje i inne leczenie szpitalne.
 
22 września wyszedł ze szpitala z wynikami: PSA-134.4, mocznik 45 mg/dl, kreatynina 1.71 mg/dl. Brał dalej 3x3 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege. W dniu 13 października powtórzyliśmy badania,  które wskazywały bardzo dobra poprawę stanu zdrowia i tak współczynnik gruczołu krokowego PSA -13.87,mocznik-25,1, kreatynina -1,10.
Następne wyniki zrobiliśmy 29 stycznia 2015r i współczynnik PSA wynosił 5.78.
Od tej chwili bierze już 2x1 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege zapobiegawczo do dziś.
 
Czuje się dobrze, a przy okazji poprawił mu się wzrok, bardzo dużo złagodniały żylaki na obu nogach, stal się żywszy, nabrał sil, poprawił się koloryt skory i jej jędrność /ma 62 lata/.
 
Tu chce złożyć największe podziękowania dla FIRMY LPGN, że nie zaprzepaściła tak cudownego wynalazku dla ludzi, oraz wspaniałym ludziom współpracującym z FIRMA LPGN, którzy mi to zaproponowali. Życzę wszystkim osobom nawet w najgorszych przypadkach chorobowych, aby na ich drodze stanęli ludzie z tak cudownym preparatem, jakim jest LAMININE FIRMY LPGN."
 
****
 
Dziś zadzwoniłam do Irka- osoby mającej zespół Marfana. 
Cytuję co powiedział: "Wiesz, biorę od 4 miesięcy produkty i czuję się dużo lepiej.
Mam sporo energii, śpię dobrze, mam apetyt, widzę lepiej, moje wyniki badań się poprawiły (kardiolog był mile zaskoczony). Nie wiem co jeszcze zrobi dla mnie ten preparat ,ale wiem jedno WARTO GO BRAĆ!
Brałem go na początku nie regularnie - 1 miesiąc potem przerwa (mój stan zdrowia i samopoczucia wracał do wcześniejszego, bez energii bez apetytu, problemy z sercem, ledwie żyłem) 2miesiące przerwy i teraz biorę od 4 miesięcy regularnie 3 razy dziennie po 3szt. Laminine, 3 szt.Digestive, 2 szt. Immune, Laminine Omege 3szt."
Jolanta K.
 
****
 
"Chcę się podzielić z Wami moja przygoda z LAMININE: Chciałabym  w kilku zdaniach opisać skuteczność działania LAMININE na przykładzie mojego męża.
 
Od lutego2014 zaczął odczuwać dolegliwości z oddawaniem moczu.
 
Zgłosił się do lekarza, dostał Nospę rozkurczowo , furaginę , pil dużo wywaru z pietruszki i tak to utrzymywało się do września 2014 roku.
 
12 września dostał ataku boleści z powodu całkowitego zatrzymania się moczu. Natychmiast zgłosiliśmy się do przychodni urologicznej , gdzie go za cewnikowano. Zeszło 2,5 L moczu i musiał czekać na miejsce w szpitalu do 18 września. W tym czasie ja zakupiłam Mały Pakiet LAMININE i podawałam 3 x 1 kaps już od chwili zgłoszenia się do urologa . Do szpitala maź zgłosił się 18 września i przebywał w nim do 22 września . W  czasie pobytu męża w szpitalu ja  dokupiłam Laminine i brał 3 x 3 kaps Laminine plus  1 kaps Laminine Omege . W szpitalu leczono go tylko zachowawczo , nie zgodził się na biopsje i inne leczenie szpitalne.
 
22 września wyszedł ze szpitala z wynikami : PSA-134.4 , mocznik 45 mg/dl ,kreatynina 1.71 mg/dl . Bral dalej 3x3 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege. W dniu 13 października powtórzyliśmy badania ,  które wskazywały bardzo dobra poprawę stanu zdrowia i tak współczynnik gruczołu krokowego PSA -13.87,mocznik-25,1 , kreatynina -1,10 .Następne wyniki zrobiliśmy 29 stycznia 2015r i współczynnik PSA wynosił 5.78 . Od tej chwili bierze już 2x1 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege zapobiegawczo do dziś.
 
Czuje się dobrze , a przy okazji poprawił mu się wzrok , bardzo dużo złagodniały żylaki na obu nogach, stal się żywszy, nabrał sil , poprawił się koloryt skory i jej jędrność /ma 62 lata/
 
Tu chce złożyć największe podziękowania dla FIRMY LPGN , ze nie zaprzepaściła tak cudownego wynalazku dla ludzi , oraz wspaniałym ludziom współpracującym z FIRMA LPGN, którzy mi to zaproponowali . Życzę wszystkim osobom nawet w najgorszych przypadkach chorobowych ,aby na ich drodze stanęli ludzie z tak cudownym preparatem ,jakim jest LAMININE FIRMY LPGN." 
 
****
 
"Moja żona od kilku lat miała następujące dolegliwości: notoryczne niewysypianie się, zmianę nastrojów (nazwijmy to depresją), silne uderzenia na sercu (po czymś takim musiała usiąść i odpocząć lub się wesprzeć na czymś), zapalenia stawów (różne części kończyn, barki etc), opuchlizna nóg, otyłość (mino ćwiczeń wg programu cardio, bez rezultatów), suchą, pękająca skórę (pomimo stosowania wysokiej jakości kosmetyków).
 
Oczywiście wizyty u lekarza, badania, badania, jeszcze jakieś badania jej zostały, lekarz powiedział, że to może być Hashimoto, jak wiecieciężko jest jednoznacznie określić, że to Hashimoto, ale wszystkie objawy świadczą o tym, stąd takie podejrzenie lekarza.
 
Kiedy udało mi się ściągnąć do domu Lamininę, w pierwszej kolejności 1op., kilka dni później 3 opakowania... Moja żona rozpoczęła zażywanie - jedna tabletka dziennie, po 3 dniach żona powiedziała mi, że odczuwa poprawę, ale nie chce nic mówić na wyrost, 5-go dnia już nie wytrzymała i pokazała mi skórę na rękach....
Od piątku do poniedziałku włącznie zasypiała gdziekolwiek usiadła, w nocy też spała, czasami sam się dziwiłem, że śpi tak spokojnie, wczoraj minął chyba 8 albo 9 dzień...
Wyniki: lekkie uderzenia na sercu, prawie niezauważalne, skóra jak alabaster, kolory na skórze twarzy, śpi doskonale i wstaje pełna życia, ból w stawach pozostał jeszcze w palach rąk, zeszła opuchlizna nóg.... Tyle na dzisiaj, może jutro opowiem o moich doświadczeniach 4 albo 5 dniowych - nie zapisałem dat.... a to wielki błąd, później się zapomina....
 
A na marginesie, żona używała jednego opakowania, drugie czekało na swoją kolej, założenie wcześniejsze było takie, że będzie spożywać 2op. miesięcznie.... skoro poszło tak dobrze, to drugie opakowanie przypadło mi."
Przemek.
 
****
 
"Chce się podzielić dobra wiadomością, moja mama ma ciężki artretyzm, palce powykrzywiane.  Po zażywaniu Laminine zeszła jej opuchlizna oraz ustąpił okropny bol, ma mnóstwo energii i widzę że zaczęła mieć jaśniejsze spojrzenie  na wszystko :))
Dodatkowo miała pod kolanami opuchnięcia duże, to tez zeszło.
Mama ma 68 lat  zażywa 2 Laminine rano, omega w obiad i 2 Lamininy wieczorem.
Poprosiłam zęby zrobiła zdjęcia swoich rąk, widać, że nie ma opuchlizny, wygląda tez inaczej tzn lepiej na twarzy."
Izabella B.
 
****
 
"Kobieta, 60 lat, Laminine zażywała od połowy marca: 2x1 oraz 1 LaminineOmegę+++  w południe  przez 2 dni, następnie 2x2 Laminine oraz 1 LaminineOmegę+++  w południe  przez 10 dni, następnie zmniejszono dawkę  do 1x1 Laminine oraz 1 LaminineOmegę+++  w południe.
Rezultat: zniknęły bóle promieniujące w kolanach i po dwóch tygodniach całkowicie ustały bóle nóg. Na dzień 4 czerwca -unormowało się ciśnienie oraz puls. Wzrok poprawił się, widzi napisy w telewizorze nie podchodząc do niego.  Lekarz okulista nie ukrywał zdziwienia, bo dokładnie Pani rok temu nie  widziała na tablicy ostatniej linijki liter i cyfr.
Pani jest szczęśliwa i wszystkim reklamuje Laminine, nawet koledze z USA.
Polecam zażywanie dawek uderzeniowych , a następnie ewentualne zmniejszenie wg. potrzeby organizmu."
Grazyna K.
 
****
 
"Moja córka miała hemoroidy przez dwanaście lat, leczyła cały czas intensywnie, po urodzeniu drugiego dziecka 18 miesięcy temu i wszystko się podwoiło i powiększyło, więc była gotowa to operacyjnie usunąć. Zaproponowałem jej Laminine i po 6 tygodniach nie ma śladu!
Dodam że zażywała 2 Lamininy rano i Laminine OMEGE+++ podczas obiadu. Produkt jest rewelacyjny!" 
Erwin M.
 
****
 
"Od dzieciaka miałem problemy z płucami, stale noszę przy sobie inhalator i ten problem jeszcze nie zniknął. Ale byłem uczulony np. na sierść kotów - i to mocno i troszkę na sierść psów. Zawsze, jak odwiedzałem brata i jego rodzinę, czyli bratową i bratanka, to już tego samego dnia tarłem oczy, kichałem i częściej psikałem sobie inhalatorem w płuca.
 
A na drugi dzień, to już najczęściej była po prostu tragedia, dlatego zawsze, jak do nich jadę przy okazji świąt, na urodziny, czy czasem bez specjalnej okazji, to starałem się jak najszybciej stamtąd uciekać. Bo tak się składa, że mają sierściucha w postaci Kota :)
 
I co ciekawe:
 
Pojechałem do nich wczoraj, miałem wracać tego samego dnia, ale namówili mnie do przenocowania. I dzisiaj po południu, jak jedliśmy u nich obiad, to dopiero się zorientowałem, że nie trę oczu. A jeszcze dotykałem wczoraj i dzisiaj tego kota. Nie ma też kataru, czy zwiększonych duszności.
 
Od paru tygodni zażywam 2 kapsułki Laminine rano i 2 wieczorem, Omega mi się skończyła, czekam na dostawę. Od stycznia zażywałem 2 rano, 2 w południe i 2 wieczorem i dodatkowo 2 omegi w ciągu doby. To było po zakupie pakietu The Edge i dwóch opakowań Laminine Omega co miesiąc, a w ubiegłym roku to były tylko 3 kapsułki na dobę 2 Laminine i 1 Omega.
 
Głównym powodem, jak już większość z was wie - znając moją historię - to były otwarte rany na kostkach w wyniku zakrzepicy żył, które już praktycznie nie istnieją. Została jeszcze jedna, ale bardzo mała. Tak więc wydaje mi się, że po zamknięciu się ran zaczęła się powolna odnowa całego organizmu.
 
Oczywiście zamierzam zwiększyć ilość dawkowania na dobę, jak tylko otrzymam zamówiony niedawno pakiet Carreer."
 
****
 
"Opisałem wcześniej związek z moją przyjaciółką cukrzycą i tak sobie myślę, żeby co jakiś czas podzielić się z Wami jak Lamiline wpływa na mnie i moje zdrowie.
Nie będę opisywał opinii innych, skupię się na tylko na sobie.
Otóż na początku kupiłem trzy opakowania i po miesiącu zauważyłem pozytywne zmiany odnośnie samej cukrzycy oraz powikłań z nią związanych. Z prozaicznych powodów ( o których dżentelmeni nie rozmawiają) miałem 1,5 miesiąca przerwę.
Po wznowieniu zakupów zacząłem się intensywnie kontrolować, chcę znać prawdę o działaniu preparatu. Mam nadzieję wypracować sobie darmową kurację, dlatego chcę widzieć co polecam znajomym.
Na tę chwilę mogę podzielić czas na dwie ery, era z przed lamininy i era po lamininie.
W erze po lamininie stwierdziłem oprócz (poprzedni wpis) stabilizacji cukru dodatkowo:
Zmniejszenie szumu w uszach, który miałem odkąd pamiętam i do którego się przyzwyczaiłem ( teraz czegoś mi brakuje)
Zmianę ciśnienia krwi, od kilku dni nie przekracza 120/70 ( miałem 135-140/ 90-95)
Z suplementacją jestem związany od 12 lat ( nie będę podawał firmy z wiadomych powodów). Laminine uplasował bym bliżej leków niż tradycyjnych suplementów ( działa szybko i skutecznie).
Jestem coraz bardziej przekonany, że z czystym sumieniem mogę Laminine polecać swoim znajomym i bliskim."
Ed.P.
 
****
 
"Mój problem z cukrzycą!
Może przyda się informacja, w jaki sposób ujarzmiłem cukrzycę?
Otóż przypadek sprawił, że w 2008 roku dowiedziałem się o mojej cukrzycy (308mg/dl) i od tej pory stała się moją wierną towarzyszką na dobre i na złe chyba do końca życia. 
 
Mimo zażywanych tabletek w 2014 zaczął się poważny problem, cukier podskoczył do 588mg/dl, skoki cukru od 80 do 320mg/dl i w ciągu kilku dni pojawiły się otwarte rany na prawym podudziu. Nie wiele dzieliło mnie od amputacji (słysząc rozmowę lekarzy uciekłem z izby przyjęć), oczywiście insulina, ból, i załamanie. Bardzo jestem przywiązany do swojej nogi i trudno było by mi się z nią rozstać. 
 
Zacząłem szukać możliwości wolnych od skalpela i dużo by opisywać, czego próbowałem ( a rany otwarte, noga boli, cukier skacze). Kto szuka ten znajdzie, to stare przysłowie już niebawem i u mnie miało się spełnić. 
 
Wybawieniem okazał się preparat o nazwie LAMININE, początkowo potraktowany jak kolejny cudowny wynalazek na wszystko, czyli na nic.  Na szczęście w tym przypadku nie miałem racji ( rany pozamykane - zostały tylko ślady, skoki cukru pomiędzy 80 - 160mg/dl, insuliny o 1/3 mniej, siofor z 3 na 2x dziennie. Żyć się chce!!!" 
Ed.P. 
 
****
 
"Tydzień temu miałem mały wypadek w pracy, przeciąłem palca włącznie z nerwami, operacyjnie mi połączyli, tak więc po pół roku powinienem odzyskać czucie.
Przez tydzień powoli się zrastało, aż w końcu rozpuściłem wczoraj rano Laminine i przyłożyłem sobie na miejsce gdzie mam 8 szwów i wyobraźcie sobie za jeden dzień więcej się zagoiło niż przez cały tydzień, tylko dzięki Lamininie." 
Krzysztof P.
 
****
 
"Pewnie pamiętacie jak pytałam na czacie  o to jak stosować Laminine odnośnie łupieżu.
Maiłam ten problem przez długi czas.
Brałam 6 Laminine, 2 Laminine Omega - i nic się nie działo. Postanowiłam za namowa mojego sponsora mieszać 2Laminine z woda i nanosić na skore Glowy.
Wykonywałam ta czynność przez 5 dni zostawiając papkę na parę godzin na głowie.
Dziś patrzę i prawie nie ma śladu łupieżu i nie ma swędzenia (miałam naprawdę duży łupież musze zaznaczyć).
Dziś szczęśliwa i zadowolona pisze o tym wam kochani. Zobaczymy czy jak przestane stosować papkę łupież wróci czy tez będę mogła cieszysz się zdrowa skora na wiele lat."
Małgorzata K.
 
****
 
"Żona ma 52 lat. W 2013r. miała nowotwór piersi, przebyła operacje i otrzymała 8 chemoterapii.
W grudniu 2014 powstał przerzut na druga pierś, zaczęła puchnąc lewa strona od karku do bioder. 
Dzisiaj bylem z żoną na 4-tej chemoterapii.
Po sprawdzeniu wyników krwi i kontroli tzn. oględzinach lekarze stwierdzili, że dzisiaj więcej nie trzeba sprawdzać ponieważ wszystko jest na Bardzo Dobrzei z osiem chemoterapii zrobiło się sześć tzn. żonie zostało już tylko 2-chemoterapie.
Musze przyznać, że Laminina to mistrzostwo świata.
Drugiego stycznia zona miała pierwsza chemoterapie, było krytycznie i lekarze powiedzieli ze musze być przygotowany na wszystko ponieważ stan jest bardzo zły.
Po drugiej chemoterapii zona każdego dnia gubiła poł kilograma ważyła już tylko ponad 50kg.
30 stycznia otrzymałem Laminine, po trzech dniach zona wstała z lóżka i zaczęła sprzątanie i od tej pory przybierała na wadze 1kg. dziennie dzisiaj w szpitalu stanęła na wagę i szok - 68kg. 
Dzisiaj planujemy urlop a wcześniej planowałem pożegnanie.
Laminina i osoba, która poleciła mi ten produkt - uratowaliście mi żonę."
Józef. 
 
****
 
"Odkryłem nowe zastosowanie Laminine.
Jakiś rok temu zrobił mi się na plecach czyrak. Byłem u chirurga, dal mi jakieś specyfiki do smarowania ale nie pomagały.
Przy każdym ruchu duży ból. Żona mnie woziła do lekarza. Skończyło się na cięciu i czyszczeniu.
Przez 4 tygodnie jeździłem na czyszczenie i opatrunki. Tydzień temu to samo i prawie w tym samym miejscu. Byłem pewien ze będzie powtórka z rozrywki.
 
3 dni temu rozpuściłem Lamininę w niewielkiej ilości wody i żona mi delikatnie wcierała na tego guza (miał już ok.3 cm. Średnicy). Po nacieraniu nasączyła gazę roztworem z Laminine i zrobiła mi opatrunek. Powtarzałem to rano i wieczorem.
Dzisiaj rano podczas wcierania guz się wylał zupełnie bezboleśnie. Po wydezynfekowaniu wodą utlenioną posypałem ranę zawartością kapsułki Laminine i założyłem opatrunek.
Właśnie sprawdziliśmy. Super się goi.
Jeszce jedno, od chwili rozpoczęcia używania Digestive+++ około 4 tygodnie temu, schudłem około 4.5 kg, nie stosując żadnej diety.
Te preparaty są genialne.”
Tadeusz T.
 
****
 
Dwa miesiące temu dostałam takiego sms:
"Operacja  się udała mój kręgosłup jest już naprawiony. Mam jeszcze  drętwienia rak i nóg ból głowy. Jednak jest coś co nie pozwoliło mi zadzwonić i rozmawiać.
Tydzień po operacji kręgosłupa  szyjnego coś zaczęło mi przeszkadzać w gardle, mam trudności z przełykaniem, nie mogę mówić nie mogę oddychać nie mogę jeść.
Mam polipa w krtani i skierowano mnie do Kliniki jako PRZYPADEK CIĘZKI – już nie mówię.
Nie można operować ze względu na wcześniejszą  operację kręgosłupa i problemy z sercem.   Lekarze są bezradni."
 
Alicja Jest wykładowcą, ma 52 lata.
Wysłałam Ali  Laminine i Laminine Omega+++.                                
Po 2 tygodniach dzwoni jej mąż: ”Ala żyje, podaję jej Laminine, jest lepiej ale jest bardzo rozdrażniona nie wiem co mam robić NIGDY TAKA NIE BYŁA"
 
Po 3 tygodniach dzwoni do mnie Ala,  ma głos jeszcze  słaby, nie wyraźny ale mówi: "Jest  coś dziwnego, zaczynam lepiej oddychać, mówię. Jednak czuję się bardzo źle - jestem rozdrażniona, bardzo słaba, chce przerwać branie Lamininy.”
 
Jednak bierze kolejny tydzień - POLIP zmniejsza się codziennie, drętwienie rąk również…     
PO MIESIĄCU nie ma śladu polipa.
Alicja mówi: "DZIĘKUJĘ, LAMININA  URATOWAŁA mnie …. Lekarze pytają co robiła ….”
Jolanta K.
 
****
 
"Mój mąż, miał problem ze zdrowiem.
Objawy: mdłości, wymioty rankiem, czasami w ciągu dnia; zawroty głowy, szumy uszne, palpitacje serca, skoki pulsu i ciśnienia; kamyczki woreczka żółciowego (były liczne ok.7mm), cysty na nerkach;
 
Terapia: Laminine i Laminine Omega+++ bierze od sierpnia 2014r.
Laminine 2 x 2, Laminine Omega+++ 2 szt., a od tygodnia bierze 4 Laminine Omega+++ dziennie; Od miesiąca +1 Digestive dziennie.
 
Po ok. 2 miesiącach nastąpiła poprawa: zniknęła część objawów: szumy, skoki ciśnienia, palpitacje, zmniejszyły się zawroty głowy i mdłości poranne, a co za tym idzie też wymioty.
 
Prawdziwa poprawa nastąpiła po dodaniu Digestive+++ oraz 2 kapsułki Laminine Omega+++.
 
Był na badaniu USG (przed planowanym terminem operacji woreczka żółciowego, pod koniec lutego 2015). Wyniki: Kamyczki zmniejszyły się do ok. 3mm (kilka pozostało).
Na jednej nerce zniknęła cysta, na drugiej zmniejszyła o 3/4, to znaczy że znika.
Mąż rezygnuje z operacji!!! Samopoczucie jest dobre, wraca humor i chęć do życia. Teraz coraz częściej słyszę słowa "jestem zdrowy" niż odwrotne.
Takie Jest Działanie Produktów LPGN!
Omegę dodałam po tym jak lekarz stwierdził 2 tygodnie temu, że ma osteoporozę w części lędźwiowej - zalecenie lekarza - brać produkty które ma żona... :)"
Eugenia S. 
 
****
 
„Jest piękny niedzielny poranek i zastanawiam się jak zmieniło się moje życie od kilku miesięcy. Moje i mojej rodziny.
 
Rok wcześniej skupieni byliśmy na pilnowaniu mamy chorej na Alzhaimera. Straszna choroba. I te przerażające myśli, że musimy ją oddać do domu opieki. Wszyscy nam o tym mówili i to radzili. Ale jak pozbyć się z domu osoby którą się kocha i która resztę życia powinna spędzić przy rodzinie? A widzieliśmy, że mama poprzez swoją chorobę była coraz bardziej niebezpieczna i dla nas i dla siebie. Lekarze mówili że na pewno nie będzie lepiej, że może być tylko gorzej.
 
Już rozglądaliśmy się za domem opieki.  I wtedy, chyba w marcu 2014r., pierwszy raz zetknąłem się z Lamininą. Kilka osób mi mówiło o tym preparacie ale przedstawiono mi go jako kolejny "cudowny " suplement diety działający na wszystkie choroby. Pomyślałem, że jeśli działa na wszystko, to pewnie nie działa na nic. Już wcześniej próbowałem różnych suplementów ale na mamę jakoś nie działały. Odstraszała mnie też cena preparatu, tym bardziej, że umieszczenie mamy w domu opieki też wiązało się z poważnymi kosztami a nasza sytuacja finansowa nie była najlepsza.
 
Ale w życiu jest tak, że jak się czegoś szuka i intensywnie o tym myśli, to się znajduje.
Przypadkowo spotkałem znajomego, który opowiedział mi jak bardzo pomogła mu Laminina po udarze mózgu. Pomyślałem, że może pomoże też na Alzhaimera, pomyślałem, że jeżeli nie sprawdzę, to nie dam żadnej szansy mamie. Wydałem 600zł. i kupiłem 3 opakowania zwykłej Lamininy. Wtedy nie wiedziałem, że przepłacam.
 
Zacząłem preparat podawać mamie. 1 rano i 1 wieczorem.
Już po 2 dniach zauważyłem różnicę w zachowaniu mamy. Zrobiła się o wiele spokojniejsza. Odstawiłem wszystkie leki i zwiększyłem dawkę do 3 rano i 3 wieczorem. Dokupiłem na wolnym rynku następne 2 opakowania już po 160zł. I zaczęły się dziać niesamowite rzeczy. Mama czuła się coraz lepiej. Już po 4-5 tygodniach zaczęła w miarę normalnie funkcjonować.
 
Zacząłem oglądać filmu na You Tube, ale nie znam angielskiego i za słabo rosyjski aby coś zrozumieć. Pomogła mi Ania mieszkająca w Austrii i znająca świetnie rosyjski. Po obejrzeniu filmów zafascynowała się tym preparatem. Grażyna, moja sponsorka zaprosiła mnie na webinar. Po wysłuchaniu go doszedłem do wniosku, że nie ma na co czekać. Zobaczyłem, że ten preparat potrzebny jest każdemu członkowi mojej rodziny ale nie stać mnie było na to aby zakupić taką ilość.
 
Postanowiłem przyłączyć się i zarejestrować do firmy i mówić o tym preparacie każdemu kogo znam. Tak trafiłem do Grażyny, której siostra Beata była w ostatnim stadium raka. Bardzo szybko zaczęły poprawiać się jej wyniki, następnie człowiek z rakiem trzustki, po 5 tygodniach markery spadły mu o połowę, następna osoba z Parkinsonem, świetnie jej pomaga.
 
W tej chwili mam dużą listę osób którym Laminina pomaga w walce z różnymi chorobami. Najważniejsze, że tych ludzi znam osobiście. Na czatach tematycznych Lamininy ciągle nowe przykłady. Jednemu poprawia się wzrok, innej znikają mięśniaki (znam taką kobietę osobiście). Innym pomaga w leczeniu cukrzycy. Pomaga dzieciom z autyzmem, pomaga małżeństwom które do tej pory nie mogły zajść w ciąże, pomaga w walce z łuszczycą.
 
Po Lamininie firma wprowadziła do sprzedaży preparat Laminina Omegą+++ (zawierający nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3,6,9 , koenzym Q10 oraz witaminę K2.) Rewelacyjny dla osób z chorobami serca i krążeniowymi. Zwiększa też czterokrotnie działanie Lamininy zwykłej.
 
Pod koniec 2014r. firma wprowadziła 2 nowe preparaty: Immune+++ - zwiększający odporność immunologiczną organizmu oraz Digestive+++ - preparat naprawiający nasz układ trawienny i zwiększający przyswajalność pozostałych preparatów.
 
Dlaczego o tym piszę? Zacząłem się tym na poważnie zajmować widząc jak pomaga mojej rodzinie i znajomym. Ten preparat i biznes z nim związany (preparat jest rozprowadzany w sieci) zmienił życie mojej rodziny i wielu znajomym. U każdego kto to czyta i kto zainteresuje się tym preparatem może nastąpić to samo. Przecież każdy z nas ma wokół siebie ludzi którym współpraca z tą firmą może uratować życie i zdrowie a także finanse.
 
Czy można wyobrazić sobie lepszy MLM z preparatem ratującym życie? Zastanówcie się czy nie warto zainwestować kilkaset $ w pakiet który pozwoli podać te preparaty sobie i członkom rodziny. Czy jeżeli sami poczujecie się lepiej, nie powiecie o tym swoim znajomym?
 
To takie proste, oczywiście zawsze będą osoby które uznają to za oszustwo i wyciąganie pieniędzy.
A co jeżeli ja piszę prawdę? Ja nie mam wątpliwości. Widzę jak działają te preparaty i jakie pieniądze tutaj można zarobić. Mówię o tym każdemu.
 
Czasami w życiu trzeba zaryzykować, czasami trzeba zadać sobie pytanie, co w życiu jest ważne. Czy nie zdrowie nasze i naszej rodziny? Ja gdybym nie zaryzykował pewnie dzisiaj odwiedzałbym mamę w domu opieki a ona pewnie nie wiedziałaby kto ją odwiedza. A właśnie teraz pomaga w gotowaniu obiadu.
25 września ubiegłego roku Beacie powiedziano, że nie ma żadnych szans i że trzeba szukać dla niej hospicjum. W sobotę jej siostra przyjechała do mnie po Lamininę i powiedziała mi, że jak wyjeżdżała z domu to Beata odkurzała mieszkanie. Strach pomyśleć co by było gdyby Grażyna nie zaryzykowała.
 
Ale pamiętajcie o jednym. Laminina to nie różdżka czarodziejska. Pomoże każdemu, ale każdy organizm jest inny. Aby zadziałała trzeba przyjmować odpowiednie ilości. Zawsze będą ludzie którzy bez problemu mogą sobie pozwolić na taki wydatek i będą też ludzie których nie będzie na to stać. Dla tych ostatnich mam dobrą wiadomość i chętnie pokazuję jak zarobić na preparat niezbędny dla któregoś z członków swojej rodziny. Jest taka możliwość.
 
Pozwoliłem sobie umieścić tutaj ten przydługi wpis bo od pewnego czasu stało się moją misją poinformować każdego, że taki preparat istnieje.
Dzięki niemu możemy pomóc sobie, rodzinie i znajomym.”
Tadeusz T.
 
****
 
„Witam po przerwie:))) Byłam nieobecna przez parę dni a to dlatego, że dopadła mnie grypa. Niestety nie taka zwykła tylko gigant. We wtorek wieczorem zaczęło mnie łamać w kościach ,dreszcze itd...
Zażyłam ciepłą kąpiel i 5laminine i 2omegi. Byłam jakby walnięto mnie cegłą. W nocy co godzinne toaleta. Na drugi dzień rano jeszcze gorzej-myślałam, że umieram.
Zażyłam 5laminine i 3omegi, płukałam gardło  woda z sola himalajska=spalam cały dzien. Wieczorem 5laminine i 3omegi.Czwartek rano 5laminine i 3omegi i troszkę już lepiej się czułam ale cały czas masakra. Piątek rano jak nowonarodzona cały czas jeszcze gardło zawalone ale o niebo lepiej. Rano 5laminine i 3omegi no i wzięłam się za sprzątanie chaty, pranie itd..... a wieczorem już przyjęłam klientkę(jestem masażystką dodam).
 
Sumując, wyszłam z gigant grypy w ciągu 3 dni bez żadnych lekarstw i innych świństw. Piłam tylko wodę z cytryna i miodem no i czysta wodę oczywiście +laminine i omega!!!! Jestem szczęśliwa i radosna ,ze mogę łykać ten cud. Suplementuje się już laminine od października i musze przyznać, że pozbyłam się drętwienia ręki i suchej skory pomiędzy palcami jak również jestem szczęśliwsza i rozsiewam ten pozytywizm gdzie się tylko da. Milej nocy pożeracze laminine!”
Małgorzata K.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego