Filmy - Laminine

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

W 1929 roku kanadyjski lekarz, Dr John R. Davidson, podczas badań nad procesem zapłodnienia kurzego jaja, zwrócił uwagę na zawartość w nim wysokowartościowych składników w najważniejszym etapie okresu inkubacji. W następstwie swoich badań, uzyskał z nich ekstrakt, który zastosował z wielkim sukcesem do przywracania zdrowia swoim pacjentom. Ekstrakt okazał się nieocenionym do likwidacji szerokiego zakresu schorzeń bez względu na wiek pacjentów i stopień zaawansowania ich choroby.
Dr. J. Davidson do końca swojego życia (zmarł w 1943) pomagał ciężko chorym pacjentom powracać do zdrowia stosując u nich wynaleziony przez siebie ekstrakt. Niestety nie zważając na zadziwiające rezultaty wynalazku nie został on uznany oraz doceniony przez ówczesną medycynę.
Wiele lat później norwescy naukowcy, podążając śladami kanadyjskiego lekarza, odkryli, że dokładnie w dziewiątym dniu inkubacji, zapłodnione jajo kurze zawiera wszystkie niezbędne elementy do stworzenia życia, oraz największą ilość wartości odżywczych niezbędnych do rozwoju embrionu. Dowiedli, że jest to idealny moment do otrzymywania ekstraktu i tym samym odrodził zapomniany wynalazek.
Założyciele LifePharm Inc. dostrzegli ogromny potencjał tego odkrycia. Zaintrygowani wynikami badań oraz opiniami  naukowców opracowali unikalny preparat Laminine. Wyniki działania gotowego preparatu przekroczyły wszelkie oczekiwania założycieli LifePharm Inc. Postanowiono kolejny raz przekazać produkt w celu zbadania i potwierdzenia wszystkich jego możliwości kolejnemu specjaliście Dr. Jezurovi. Jest to naukowiec posiadający doktorat z inżynierii chemicznej (jest on właścicielem 15 patentów z tej dziedziny). Jego odpowiedzią był 1000 stronnicowy raport na temat objętego wnikliwymi badaniami preparatu. Dobitnie wskazywał przyczynę spektakularnych sukcesów preparatu nazwano go CZYNNIKIEM FIBLOBLASTRÓW (FGF). Jest to wyodrębniona substancja, która nie istnieje w ciele dorosłego człowieka a także nie znajduje się w naszej codziennej diecie z której moglibyśmy ją pozyskiwać. Jest ona natomiast obecna w łożysku każdego płodu, zapewniają mu prawidłowy rozwój.
Produkt Laminine, jest jedynym znanym źródłem pożywienia uzupełniającym dietę o ten odżywczy nieoceniony składnik.
Zapłodnione ptasie jaja stanowią fundament stworzenia zrównoważonej formuły Laminine. Wzbogacając formułę o roślinne i morskie proteiny (białka) oraz niezbędne aminokwasy, korporacja LifePharm w 2010 roku stworzyła i opatentowała niezwykły preparat LAMININE, który sprzyja on procesowi zdrowienia i podtrzymywania równowagi w organizmie człowieka na płaszczyźnie fizycznej, psychicznej oraz emocjonalnej.
Kevin Sorbo - aktor ze znanego serialu "Herkules" - poleca lamininę, która uratowała mu życie.

Opatentowana Formuła lamininy z CZYNNIKIEM WZROSTU FIBROBLASTÓW jest niepowtarzalna dla naszego organizmu. To właśnie dzięki temu składnikowi powstają komórki płodu, on jest odpowiedzialny za powstawanie poszczególnych części naszego ciała. Największa jego ilość znajduje się w zapłodnionym jajku, w dziewiątym dniu inkubacji.

To w tym dniu jest przygotowana cała energia do eksplozji nowego życia. 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego